Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad deel 5

Discussion in 'Miskraam' started by Dreamz3, Apr 13, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Meleka

    Meleka Fanatiek lid

    Aug 15, 2010
    1,743
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fijn dat je cyclus weer normaal wordt Y30.
     
  2. Lindra

    Lindra Actief lid

    Apr 8, 2012
    318
    0
    0
    NULL
    NULL
    Puckje wat een gedoe zeg, zoveel bloedverlies had ik deze keer ook. Maar begrijp ik het goed dat ze niet hoefden te curreteren? Bij mij hebben ze met tangetjes het vruchtje en de stolsels kunnen verwijderen alleen bleef ik bloeden en nieuwe stolsels maken daarom toch nog een zuigcurretage zonder schrapen gelukkig. Sinds gisteren bloed ik niet meer en heb ook geen last van krampen of buikpijn gehad hoop dat het voor jou ook zo gaat. Heb veel stroop gegeten, bietensap,noten en gedroogde abrikozen volgens mij had mijn lichaam het bloed ook binnen een paar dagjes weer op pijl. Veel sterkte en rstig aan doen.

    @ meleka tussentijdse bloedingen kunnen op progt. tekort wijzen toch? Vraag me soms ook af hoe goed die vulatietestjes zijn. Volgens mij ben ik de vorige keer zwanger geraakt 4 dagen na positieve ovulatietest. In ieder geval veel succes en we moeten maar van de nood een deugd maken ( of hoe zeg je dat?)
     
  3. Lindra

    Lindra Actief lid

    Apr 8, 2012
    318
    0
    0
    NULL
    NULL
    Joehoe dat is goede raad van je moeder,mijn moeder kan soms ook van die wijze dingen zeggen die me geruststellen.

    Y30 wat knap dat je een ronde overslaat, zit zelf een beetje te twijfelen wat te doen. Ik slik geen vit meer en moet 31 mei naar gent en een eventuele zwangerschap kan wel bloedonderzoek beinvloeden. Anderzijds is elke maand weer een kostbare maand ik word eind mei 40.

    @babbs kun je het wachten nog een beetje volhouden?
     
  4. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    4,056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    @lindra: Ik heb sinds mijn curretage (14 feb) nog helemaal niet geklust i.v.m. onderzoek. Het overslaan van rondes went wel merk ik. De eerste tijd was ik er ook nog helemaal niet aan toe om weer te gaan proberen, dat ben ik inmiddels wel weer. Wat dat betreft ben ik blij dat ik even gewacht heb (moest ook door onderzoeken) tot ik er weer echt aan toe was.

    Ik kan me voorstellen dat het op jou leeftijd anders wordt omdat je de tijd (nog) meer voelt dringen, anderzijds is even ontspannen en met andere dingen bezig zijn volgens mij ook best goed. Vandaag ook lekker over de rommelmarkt gesleept met spullen en heerlijk op een terasje gezeten in de zon met een wijntje, en dan denk ik wel "wel fijn om ook weer even stress loos te zijn/ echt te kunnen ontspannen ".

    Wie weet kun jij ook lekker genieten van de mei maand zonder baby wens stress.
     
  5. Sprokkel77

    Sprokkel77 Actief lid

    May 17, 2011
    393
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Y30. Wat ga je extra laten onderzoeken in Duitsland? Ik ben benieuwd of er wat uitkomt. Heb je wel eerder extra medicatie gehad zoals Utrogestan of aspirine?

    @Lindra. Heeft België gezegd dat je beter een maand kunt wachten i.v.m. het bloedonderzoek? Als je twijfelt zou ik België even bellen. Ik heb mijn bloedonderzoek laten doen terwijl ik in een ICSI traject zat en spuiten zette. De arts verwachtte geen invloed op de bloedwaarden toen.
    Maar misschien geeft een maand geen babywensstress ook rust, zoals Y30 zegt.

    Hier nog steeds geen eisprong te spotten met mijn ovulatietesten. Nu cd17. Ik heb nog nooit zo laat mijn ei gehad. Ik vraag me af of het niet gewoon aan de testen ligt (ik heb deze keer dipsticktesten gebruikt). Temperatuur blijft ook redelijk laag. Rare cyclus deze keer.
     
  6. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Lindra: ik heb geen bloedonderzoek gehad in Gent,dat heb ik al gehad in Utrecht,maar daar kwam niks uit,alles was goed.
    Het is bij mij echt de leeftijd denk ik,ik word tenslotte over 2 weken 43 jaar.Ik ben echt een oudje:p

    @Puckje: hoe is het nou meid? Wat een toestand allemaal! Doe lekker rustig aan en neem jezelf in acht.Het is allemaal erg verdrietig en het heeft tijd nodig.
    Wat betreft je vraag over onze huwelijks voorbereidingen: alles is wel geregeld...ik moet alleen nog schoenen kopen.Kan maar niks vinden,het is een moeilijke kleur en ik wil niet van die stiletto-hakken,dus ik denk dat ik maar wat bij zalando ga bestellen.
     
  7. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Wat vervelend dat je eisprong nog niet in zicht is,je word daar erg onrustig van.Mijn eisprong is ook altijd erg netjes en toen het ook opeens een paar dagen later kwam merkte ik dat ik me daar erg onprettig bij voelde....je weet niet waar je aan toe bent.Hopenlijk zal het niet lang meer duren dat je een positieve ovulatie-test hebt!
     
  8. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    Dec 9, 2010
    3,297
    96
    48
    Hoi meiden, even een kleine update hier.
    Vanmorgen mijn temp opgenomen en die was 37.0!
    Erg hoog voor mijn doen, omdat hij normaal rond de 36,6 is na eisprong.
    Ik hoop dat het een goed teken mag zijn, nog een paar daagjes tot testen...
     
  9. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Spannend meid! Ik duim hard voor je!:)
     
  10. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    Dec 9, 2010
    3,297
    96
    48
    Dankje, het mag van mij nu wel weer eens raak zijn!
     
  11. puckje2

    puckje2 Bekend lid

    Mar 12, 2012
    609
    0
    0
    NULL
    NULL
    Spannend Dreamz, je temperartuur is inderdaad heel mooi hoog! Duim voor je!

    @Hoop en anderen, dank voor het meeleven: hier alles ok hoor, heb het verwerkingsstuk al gedaan merk ik. Het lijkt net of mijn lichaam er achteraan loopt soms. Was al met al niet zo'n prettige ervaring maar heb een curettage hopelijk vermeden. Morgen controle dan hoor ik of het er echt allemaal uit is. Voel me wel weer goed. Kan alleen niet uitstaan dat mijn vriend doordendert met ideeen als zwembad bezoek (mag uiteraard nog niet), 3 visites op 1 dag, verbouwingsplannen etc. (waarschijnlijk kom ik 'te goed' over, is een afwijking van mij, niemand merkt ooit iets).

    Hoop, Beetje domme vraag van mij mbt je huwelijk maar ben zelf nogal chaotisch dus een huwelijk plannen zou voor mij veel stress en last minute dingen worden. Ik heb goede ervaringen met Zalando en leuke collectie, ik hoop dat je schoenen daar vindt!
    Ik ben ook benieuwd naar je afspraak 7 mei, heb je die met dr de Sutter? Je mag jezelf wel een 'oudje' noemen maar volgens mij ben je toch heel vruchtbaar wanneer ik naar je banner kijk... dus ik blijf hard voor je duimen hoor!
     
  12. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Puckje: soms moet je als vrouw zijnde,echt laten merken dat je even gas terug moet nemen.Wij vrouwen zijn vaak nogal van het"gewoon doorgaan",waarschijnlijk pikken onze mannen dat ook gelijk op.Misschien moet je het nog een keer duidelijk zeggen dat je je best nog slap voelt en even niet teveel heisa aan je hoofd nog wilt.

    Ik heb 7 mei een afspraak met Ds de Sutter zelf.dat is wel fijn.

    Ik was altijd heel vruchtbaar,maar de laatste 6 maanden lijkt het er niet op.Ik vind het toch lief dat je het zegt!

    We gaan vol goede moed verder meis!
     
  13. Babss

    Babss Actief lid

    Feb 23, 2011
    471
    0
    0
    NULL
    NULL
    Y30, fijn dat je cyclus weer normaliseert! Vind trouwens dat je heel sterk en rustig over komt, fijn hoor!

    Dreamz, duim, duim, duim, duim, duim.....

    Sprokkel, vervelend dat je je ei niet kunt vinden, kun je hem niet gemist hebben? Heb ik ook wel eens een enkele keer gehad...

    Puckje, fijn dat het beter met je gaat, nu alleen je mannetje nog even duidelijk maken dat je nog een beetje rustig aan wilt/moet doen...

    Hoop, succes en veel plezier met de laatste voorbereidingen voor de bruiloft!

    Hier, ik probeer rustig te blijven, maar valt niet mee moet ik zeggen nu de uitslag weer dichterbij komt. Soms kan me echt een gevoel van angst overvallen... Hoop dat morgen een einde komt aan het wachten...

    Knuffel voor iedereen!

    X babss.
     
  14. puckje2

    puckje2 Bekend lid

    Mar 12, 2012
    609
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoop met je mee Babss, het is echt zwaar voor je/jullie al dat wachten, hopelijk morgen.
     
  15. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    Dec 9, 2010
    3,297
    96
    48
    Heel veel sterkte voor morgen Babss!
     
  16. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    4,056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Ik had tijdens zwangerschap 3 inderdaad al utro en asperine.
    De extra onderzoeken die ik laat doen, zijn allemaal gericht op het immuun systeem. Er zijn twee test bij die kijken hoe je matcht met je partner, het is niet handig als je genetisch veel op elkaar lijkt, en of je lichaam hier weer stoffen voor aanmaakt.
     
  17. puckje2

    puckje2 Bekend lid

    Mar 12, 2012
    609
    0
    0
    NULL
    NULL
    @hoop, ik ga m'n best doen mr mijn vriend is redelijk vergeetachtig...
    Fijn dat je bij de Sutter zelf zit!
     
  18. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    4,056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    @Dreamz: ik duim voor je!
    @Babs: heel veel succes morgen!!
     
  19. Sprokkel77

    Sprokkel77 Actief lid

    May 17, 2011
    393
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Babbs: Succes vandaag! Hopelijk kun je na vandaag in alle rust genieten.
    Ik denk dat ik mijn ei niet gemist heb (en anders heb ik daar wel rust mee omdat we deze cyclus al redelijk vroeg ons best hebben gedaan). Mijn temp. is rond de 37.1/37.2 na mijn ei en vanochtend weer 36.9.

    @Dreamz: Ik duim voor je! Wanneer mag je testen?

    @Puck: Mannen, haha, overal hetzelfde. Doe rustig aan en loop jezelf niet voorbij. Ik zag laatst een documentaire over een vrouw die 50 jaar geleden een kindje had verloren. Ze zei: ‘ik ben weleens te flink geweest’. Ik denk dat we allemaal weleens te flink zijn.

    @Hoop: Ik heb zo’n vermoeden dat mijn eicellen een beetje van slag zijn door alle hormonen. Dit is de eerste cyclus na twee rondes terugplaatsingen. De eerste ronde was een verse terugplaatsing en de tweede cryoronde heb ik estradiol en utrogestan gebruikt. Volgens de arts zou mijn cyclus meteen weer normaal zijn na het gebruik van estradiol (utro had ik al eerder). Maar ik twijfel ook of de cyste die in mijn eierstok zat na de punctie al wel weg is. Die kan de boel natuurlijk ook ophouden. Hè, had ik maar een echoapparaat thuis… Ik durf GG niet zo goed te bellen. Ik heb ze net verteld dat ik alleen nog maar verder ga in Gent. En ik denk dat ze toch zeggen dat ik af moet wachten. Dit soort cystes verdwijnt vanzelf. Oehhh, wat vind ik verloren rondes frustrerend. Zo, even mijn frustratie gespuid. ;)

    @Y30: Ik vind het knap dat je rust vindt in de pauze. Had ik dat maar wat meer. :D Heb je al een afspraak gepland staan? Ik ben benieuwd wat er uit de onderzoeken komt. Ik heb ontzettend getwijfeld of ik naar dr. Pf zal gaan en dat doe ik nog steeds. Nu heb ik al wel 1 ronde met prednison achter de rug en geen plakbeeb. Dat houdt mij aan het twijfelen.
     
  20. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Babss: hoelaat kan je bellen vandaag? Ik kan me goed voorstellen dat je de spanning bijna niet meer aan kan.
    Voel je de kleine al bewegen in je buik?:)

    @Sprokkel77: moeilijk hoor,al dat wachten! Je weet soms niet waarom je lichaam anders reageert.Hormonen zijn zulke moeilijke dingen:) Die laten zich niet dwingen en misschien komt het inderdaad wel door de cyste.Hopenlijk is je cyclus snel weer op orde.
    Sterkte ermee!

    @Puckje: hoe is het vandaag?

    @Lindra: gaat het met jou ook al wat beter?

    @Angelica: Kan jij het ook allemaal al een plekje geven? Kan me voorstellen dat je er helemaal doorheen zit.

    @Meleka: jij bent toch even oud als mij? Ik word 14 mei(als we trouwen)43 jaar.Ik voel ook de druk van het ouder worden en dat maakt je niet rustiger.Willen ze jullie niet helpen met IUI?

    @Y30:Waar zit jij nu in je cyclus?(sorry,maar ben het even kwijt)
     

Share This Page