Juli mama's 2008 deel 18

Discussie in 'De mama's' gestart door Daantje85, 6 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    En toch een aantal punten die je noemt, m.b.t. slikken, eten, aanraking enzo horen ook in het autistisch spectrum thuis.:)
     
  2. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Hoor ik daar Pat praten?:D
     
  3. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Auwie.:(
    Is het weer over?
     
  4. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
  5. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    Pfff wat een boutmiddag. ben net zo ontz.ettend boos op ivy geworden. ze zijn al de hele middag strontvervelend en luisteren voor geen meter. door veel te wil te doen had ivy al dr sapbeker laten vallen en toen stootte ze ook nog s mn koffie om in de vensterbank en dat droop dus achter de bank. schaam me rot maar ik ontplofte gewoon en heb niet bepaald vriendelijke dingen tegen dr gezegd. op zulke momenten merk ik wel dat ik nog absoluut niet mn ouwe zelf ben.
     
  6. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    helaas in Nl sowieso niet, omdat de kinderen daar in principe niet verzekerd zijn, maar speurtocht heeft inmiddels uitgewezen dat het in B ook niet vergoed wordt....desalniettemin ga ik morgen toch informeren bij de KA.
     
  7. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    daar kan het idd ook onder vallen....dat maakt het zo lastig....
     
  8. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    je zou het wel denken he, maar dat soort uitspraken doet uw gelukkig niet waar de kinderen bij zijn *klopt vlug even af*, sterker nog hij heeft vanavond alles uit de kast gehaald om Joost een hapje te laten eten (en da's zeldzaam ;))
     
  9. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    ik voel het nog wel, maar kan mijn been weer gewoon buigen en gewoon normaal lopen....denk dat er een zenuw klem zat even oid...
     
  10. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
  11. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    he, je bent ook maar een mens ;). Straks bij het naar bed gewoon uitleggen dat dat niet de bedoeling was;). Maar leuk voelt het natuurlijk niet, knuffel!
     
  12. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    Heb al even een praatje met dr gehad. ga ze nu s in bed bonjouren voor ze nog drukker worden
     
  13. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Nou ik heb dan weliswaar geen pnd gehad maar ik moet volgende week ongesteld worden en ik heb me toch een bui sinds ik thuis ben. Daar kwam bij dat het huis een grote zooi is en Niels miste 1000 binnen de PGB van Sven die ik gelukkig na 2 uur rekenen boven heb, ik ben moe want ik ben vanaf 5 uur al wakker heb de hele dag gewerkt, die vriend die overleden is. Dus ik voel me gewoon even op z'n plat Hollands gezegd KUT.:cool:
    De kinderen weten ook dat ze mij met rust moeten laten en gelukkig doen ze dat ook een beetje.:)
     
  14. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Heb jij nog een NL verzekering dan?
    Kun je Joost dan niet overzetten??
     
  15. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Hier gaan de kinderen ook zo naar bed en dan ga ik een uurtje mijn spel spelen en wil straks graag Notting Hill kijken.:)
     
  16. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    nope, voor ons geen camping meer ;). Tenminste de komende jaren dan niet, misschien als de kids groter zijn dat we het weer proberen maar voor nu hebben we onze portie wel gehad ;).

    Ik ben idd gesloopt, maar ach.. slapen we wel weer een keertje bij toch ;)
     
  17. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    wij zaten in Renesse op een camping ;). Op de terug weg zijn we nog vlak langs jullie gereden, zaten zo'n 6km van jou woonplaats af ;)
     
  18. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Pat en ik zijn verplicht in NL verzekerd omdat we daar ons bedrijf hebben, maar onze hoofdverzekering loopt in België. De kinderen worden automatisch van de NL verzekering af geknikkerd zodra je de grens over gaat en die worden ook automatisch weer verzekerd in het land waar ze wonen ;).

    Ik zou nog kunnen kijken hoe het zit met de EHIC papieren/verzekering, die hebben we wel voor de kinderen (en die is grensoverschrijdend).....
     
  19. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ramoontje: dat wordt dus nog een heel uitzoekwerk...maar inderdaad morgen maar eens aankaarten bij de KA!
    Sann: ook ik schiet, ondanks dat ik geen pnd heb, ook wel eens uit mn slof hoor. De kids kunnen je af en toe echt het bloed onder de nagels vandaan halen....hoef jij je niet voor te schamen hoor!!!
    Senn: jij krijgt gewoon een dikke knuffel voor alles!!!
    Daantje: ik snap dat je het kamperen even voor gezien houdt, maar volgens mij was dit nu ook niet helemaal de ideale situatie;)

    Vanmiddag nog even met Arinde een shirtje wezen kopen, want ik had nog een kortingsbon. Nu een mooi shirtje voor maar 4,95:) Na het eten net de weekboodschappen gedaan en nu ben ik nog even voor school aan het werk. Gaat wel lekker nu, dus ik hoop dat ik dit onderdeel straks van mn lijstje kan schrappen. Maar dan moet ik nu wel even doorgaan, want manlief wilde ook nog een filmpje kijken;)

    Morgenochtend nog op kraambezoek bij onze buren. Ben nog steeds niet officieel wezen kijken, dus dat gaan nu morgen gebeuren. Kan Arinde daar gezellig spelen. 's Middags komt ons overbuurjongetje bij ons spelen. Die gaat over 2 weken voor het eerst naar de psz, maar is nog nooit ergens geweest zonder zn moeder (alleen bij oma dan), dus ik heb voorgesteld om hem eerst hier maar eens een poosje te laten spelen...dus dat gaat morgenmiddag gebeuren;) zo raken mn vakantiedagen wel gevuld!!!
     
  20. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    bah meis, daar word je ook niet vrolijk van. Dikke knuffel
     

Deel Deze Pagina