Ontpillen van Dianepil

Discussie in 'Anticonceptie' gestart door MickeyM, 17 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    @ nadientje! weer een nieuwe vriend! haha thnx leuk leuk! :)
    hmm tja moeheid kan door van alles komen natuurlijk! en veel vrouwen hebben darm problemen! ik hoorde pas geleden zon 80% ... ikzelf heb de ziekte ME oofwel CVS genoemd (al is dit beduidend iets anders!). En dus reeks met klachten en ook veel afwijkingen in bloed! helaas valt er weinig aan deze ziekte te doen. En heb ik wel een enorm goede multi nodig de dag door te komen ;)
    (maar dat off-topic ook weer!)
    maar verstandig dat je idd even naar je huisarts gaat! zou wel enorm fijn zijn als het door diane komt! aangezien je dan zou kunnen switchen van pil (of dus in jouw situatie helemaal stoppen voorlopig!)

    Maar die multi is een echte aanrader hoor!
    Sowieso als je darmen maar weinig opnemen! ik ben er zelf aan verknocht :) dus het proberen waard zou ik zeggen..!
    kan ook je vermoeidheid wegnemen, door extra toegevoegde vitamines en mineralen die je nodig hebt :)
    en goed voor als je mama wilt worden :) dan is het zekerrr belangrijk!

    en nope nog steeds geen spoor te bekennen ondanks de lichte krampjes continue... dan denk ik ja ja jaaa is het zo ver... en toch weeer steeds niet! zoals geschreven in reeds vorig bericht dag 73 van mijn cycli helaas!
    ben benieuwd wanneer die tarwekiem en borageolie capsules hun werk gaan doen ??? die maken schijnbaar bepaalde oestrogeen hormonen aan die de menstruatie moeten opwekken... dus ben benieuwd! :)

    @ Nooky! wat zonde zeg dat hij dan verloopt! en dat je nu moet wachten is zonde! lange wachtlijsten of valt het mee??? :)
    zou je sowieso op wachtlijst laten zetten hoor!
     
  2. Suus84

    Suus84 Niet meer actief

    ik zit ook nog steeds te wachten op me menstruatie.Zit nu op dag 67. Heb wel halverwege vorige week tot zondag pijnlijke borsten gehad. En ben al 1,5 week zo vreselijk moe. Ben echt een ochtendmens, maar kom me bed amper uit als de wekker gaat 's ochtends. En dan heb ik het gevoel of ik niet geslapen hebt 's nachts. En ik slaap gemiddeld 8 a 9 uur per nacht. Is echt niks voor mij. Heb ik nog nooit gehad dat ik zo moe ben. Maar ik heb ook helemaal geen pukkels meer. Toen ik stopte met de Diane kreeg ik weer pukkels op me gezicht en op een gegeven moment waren ze allemaal weg. Heb nooit zo een gave huid gehad. Toen ik de Diana slikte had ik af en toe een pukkel, maar nu niks meer. Heb ze nu alleen op me rug zitten en heb een hele vette huid.
     
  3. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    Fijn hoor geen pukkels! ik had ze niet meer door diane! en met stoppen had ik ze nog steeds niet! nu sinds 4 weken weer erg veel!
    Erg vreemd want normaal erger net voor ongi! nu continue helaas :(

    Hopelijk wordt je gauw ongesteld! maar geduld loont (zeggen ze:() haha
     
  4. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    @ suus 26 februari gestopt met de pil zeker ;)
     
  5. Suus84

    Suus84 Niet meer actief

    Ik ben 19 januari gestopt met de pil, maar heb 34 dagen na m´n ontrekkingsbloeding een soort van ongi gehad als ik mijn huisarts moet geloven.Hoop bruine rommel en af en toe wat rood erdoor.

    Ik hoop dat ik inderdaad ongi wordt binnenkort. Ga over 1,5 week een weekje weg en dan zal je altijd zien dat je dan ongi wordt. Meer dan afwachten kan ik niet doen. Als ik eind juli nog niet ongesteld ben, dan moet ik weer terug naar m´n huisarts.
     
  6. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    Hmmm wat vreemd...wel ongesteld geworden en nu opeens niet meer? :( wat vreemd!
    hopelijk komt het gauw weer opgang...

    Dat vraag ik me ook af heh... wanneer ga je naar de dokter eigenlijk?
    Wat zouden jullie doen? Ik wil niet TE snel gaan.. Maar ik heb het idee dat ik de eerste keer toch weg wordt gestuurd voor er iets aan gedaan wordt! dus om pas over een half jaar te gaan is ook niets!
    Dus wat zouden jullie doen??:) hoelang wachten?
     
  7. Roderoosjes

    Roderoosjes Fanatiek lid

    13 apr 2012
    1.119
    111
    63
    Ik ben ook na het stoppen van de pil al 2 keer ongesteld geweest en daarna 95 dagen niet. Ik ben met 65 dagen naar de huisarts geweest en toen moest ik wachten tot een half jaar na het stoppen met de pil om weer langs te komen. Ik ben in december gestopt en ik moet in juni weer terugkomen.
     
  8. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    hmmm dus als ik het wordt wil het nog niet zeggen dat ik het direct regelmatig ben dus :$:x
    hmmm ik blijf wachten!
    Maar ik ben dus gewoon nog helemaal NIET ongesteld geweest al vanaf 20 feb... dus wanneer ga je met zo iets naar de huisarts toe?:(
    om nou speciaal daarvoor te gaan??...
    Kijk als ik voor iets anders moest is het niet zo erg... maar om spacieel voor mijn ongi tegaan vind ik ook weer zo iets...
     
  9. Suus84

    Suus84 Niet meer actief

    De huisarts zei: Als je eind juli nog niks hebt of onregelmatig dan moet je terugkomen. Ik ben eind januari gestopt. We wachten af.

    Nu had ik paar dagen terug al pijnlijke borsten en dan met name tepels. Dit had ik ook ongeveer 1,5 week a 2 weken bij me eerste soort van ongesteldheid ook. Dus wie weet wordt ik ongesteld volgende week.
     
  10. MickeyM

    MickeyM Niet meer actief

    Ga nou gewoon! Ze zitten er om je te helpen hoor. :) En als ze (of hij) zegt dat je na een half jaar terug moet komen, dan weet je dat iig zeker! Nu weet je nog niets!
     
  11. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    @ suus hmm een half jaar wachten dus ...
    hopen dat je het weer wordt zou fijn zijn!

    @ nadientje! normaal zou ik zeggen youve got right! maar probleem is, dat ik laatste tijd al zoooo vaak moest en zooooo veel verwijzingen heb gekregen ... en vaak ruzie heb met huisarts dat ik niet zon zin heb weeeeeer aan te komen en weeeeer te moeten zeuren ! maar heb idd ook geen zin te wachten!
    Ik denk dat ik gewoon tot 20 mei wacht (dan ben ik 3 maanden aan het wachten) zegt hij dat wachten tot half jaar! kan ik nog 3 maanden wachten en weet ik tenminste zeker dat ik meteen geholpen wordt!

    Nou maar hopen dat ik het dan VOOR 20 mei ga worden!
    moet die nieuwe pillen ook wel ff de tijd geven he meiden! ;)
     
  12. BambiFelice

    BambiFelice Actief lid

    18 apr 2012
    292
    1
    18
    Wat een gedoe he stoppen met de diane en maar niet ongi!
    En vind het zelf wel erg vervelend om maar steeds te wachten..
    En dat de huisarts je ook maar steeds laat wachten..
    Ik voel me dan gewoon niet serieus genomen.
    En je wordt zo niet gelijk geholpen.. maar goed ik kan er wel uren over gaan zeuren, maar dat zal ik maar niet doen :p
    @Bbibi misschien kan je ook gewoon even bellen naar je huisarts?
    Gewoon aangeven per telefoon dat je nog niet ongi bent geworden.
    Dan hoef je niet gelijk naar de huisarts en dan weten zij ervan..

    Ik probeer nu zo gezond mogelijk te leven (deed ik al wel)
    Maar nog beter op voeding letten, vit. slikken en op tijd naar bed ;)
     
  13. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    Wijs gesproken bambi! en je hebt ook zooooown gelijk...!
    knap dat je zo positief kan blijven!
    Ik vind dat zelf nogal moeilijk! vooral als je 2x per week te horen krijgt dat een ander wel zwanger is!
    Begrijp me niet verkeerd ik gun het iedereen enorm!!! en ben voor een ander onwijsss gelukkig en blij! maar baal dan nog meer van mijzelf ! :(

    gezond leven doe ik als de beste!
    Haal alles bij gezondheidswinkel, ik drink al 2 jaar niet meer! en roken doe ik vanaf het moment dat ik gestopt ben met de pil ook niet meer! dus inmiddels alweer bijna 3 maanden gestopt met roken!
    Eet 2 a 3 stuks fruit per dag, heel veel groente en vis, geen suiker!
    En zo min mogelijk E nummers in voeding! ennn altijd rond half 11 naar bed! geen party's voor mij als alleen geregeld een verjaardag! :)

    dus nog beter leven wordt lastig ;) en supplementen neem ik zon 20 per dag ... dus het is meeeeeer dan welkom hihihi ;)

    Verder denk ik dat ik dat maar doe!
    20 mei ben ik 3 maanden gestopt! ben ik dan nog niet ongi ga ik idd ff bellen! dan heb ik voor mn gevoel lang genoeg gewacht1 heb ik mijn nieuwe willen 3 weken de tijd te geven om te werken! is het dan nog niet ga ik idd de huisarts bellen en zie ik wel wat hij zegt!

    goed idee thanks voor de tip :p:p
     
  14. Alita

    Alita Niet meer actief

    Meiden gewoon eisen dat ze iets doen! Is toch niet iets normaals niet ongi worden? Ik snap dat ook niet van de huisartsen!

    Waarom zou je wachten...waarom kunnen ze het niet gewoon even nakijken? Even wat testjes doen........is alleen een geldkwestie denk ik...schandalig!

    Maar ga gewoon en zeg je dat je wilt dat er iets wordt gedaan....anders ga je naar een andere ha die je wel serieus neemt.....
     
  15. MickeyM

    MickeyM Niet meer actief

    Inderdaad! Niet laten afschepen, doei. Gaat wel om jouw toekomst en vooral gezondheid hoor. En als er niks aan de hand is en je moet wachten, ook goed, maar dan weet je dat tenminste!
     
  16. Alita

    Alita Niet meer actief

    ja toch? Ik snap dat niet zo waarom die meiden zouden moeten wachten...het is niet "normaal" dat je niet ongi wordt of heel langd uurt voordat er iets gebeurt!
     
  17. BambiFelice

    BambiFelice Actief lid

    18 apr 2012
    292
    1
    18
    #157 BambiFelice, 3 mei 2012
    Laatst bewerkt: 3 mei 2012
    @Bbibi Hartstikke goed dat je zo gezond leeft! Dan moet het wel goed komen ;)
    Heb net een veegje helder bloed gehad, maar op 2e toiletpapier zat helemaal niks meer!
    Wat heeft dit nou te betekenen?

    (ik probeer positief te zijn en probeer ook alles luchtig op te nemen, anders word ik echt gek denk ik :p )

    Merk je trouwens al wat van de capsules? (ik denk dat ze pas na 2 weken gaan werken..)

    @ de rest van de meiden.. Ja jullie hebben wel gelijk! Maar dit is nu al de 3e huisarts die zo is.. (ben pas verhuisd)
    Dus dan denk ik: 'stel ik me vast teveel aan.'
     
  18. Roderoosjes

    Roderoosjes Fanatiek lid

    13 apr 2012
    1.119
    111
    63
    Mijn huisarts vertelde dat 80% van de vrouwen binnen 1 jaar zwanger worden. Maar dat zijn vrouwen met een normale, regelmatige cyclus. Bij mij en ook bij anderen hier is dat niet zo en gaan ze dus eerder kijken wat er is. Normaal is het na een jaar en nu na een half jaar.
    Ik ben wel blij dat ik een goede huisarts heb als ik dit zo allemaal lees.
     
  19. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    Hmm jullie hebben gelijk!! Maar ligt ok aan mijzelf ik wil gewoon niet weeeeer dat medische circui in heb afgelooen 2 jaar zon 50 x ziekenhuis bezocht! Dus beetje klaar mee! Dus voor ik mijzelf gek maak wil ik ok niet te vlug om ieder dingetje naar de huisarts!! Dus ook uit "zelfbescherming" om mezelf niet helemaal gek te maken! Maar goed als er niets anders op zit... Daarom als im 20 mei nog niet ben ga ik idd afspraak maken dan voor mn gevoel lang genoe gewacht!! Duimen jullie mee dat ik t daarvoor nog wordt!?? Haha !

    @ bambi wauwwww spannend!! Miss de eerste tekens van dat je het gaat worden misschien? Spannend ik ga heeeeel hard voor je duimen meid!!!
     
  20. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    Ps tja weet niet of ik echt al wat merk van capsules!! Wel meer slijm productie en meer ongi gevoel maar nog verder geen spoor te bekken ervan haha maar goed pas 1 weekje bezig heh! Dus we houden hoop!!! :)
     

Deel Deze Pagina