Je moet niet denken dat je heel veel meer krijgt dan een ton hoor. Een ton wodt al haast nooit gedaan bij een whiplas.
Mij is toen door onze advocaat gezegd dat het twee jaar zou duren. Na 2 jaar kunnen ze officieel vaststellen wat de schade is. Wat blijvend is en hoe de toekomst er uit zal zien. Ik heb nog dagelijks last ( is nu 9 jaar geleden) de kosten van fysiotherapie blijven vergoedt en ik heb een aanzienlijk bedrag gekregen. Ik kan nog wel werken al gaat alles de ene dag beter dan de andere. Ik heb me voordat ik akkoord ging met het schadebedrag goed laten informeren. Helaas is zijn de bedragen die je eventueel zou kunnen krijgen niet zo hoog. In ieder geval staat het niet in verhouding... Ik weer niet welk bod je hebt gekregen? Je moet wel opletten, misschien proberen ze je bang te maken niet door te gaan en je af te schepen met een laag bedrag. Ik weer niet of je bewijs hebt? Als dat zo is zou ik het voor laten komen, anders musschien toch schikken want dan krijg je niks en moet je ook proceskosten betalen.
Heb er niet heel een verstand van, maar ik ken iemand wiens dochter een ongeluk heeft gehad en daarbij een gebroken rug heeft opgelopen. Ze kan wel weer werken, maar niet full time en ondervindt iedere dag nog last. Zij hebben het niet aflaten kopen omdat zij hier levenslang last van blijft houden en dat meer kost dan bv. 10.000 euro. Hoe ze het nu precies geregeld hebben weet ik niet, maar ze heeft verteld dt er vergoeding is omdat ze niet al het werk meer kan uitvoeren, niet full time kan weren, kosten van ziekenhuisbezoeken, telefoonkosten, ze hebben toen een letselschade advocaat gehad en die rade afkopen in dit geval af, ivm oa mislopen van inkomsten etc. Ik wens je in ieder geval veel sterkte en succes!
m'n moeder heeft niet laten afkopen (bedrag dat ze daarvoor boden was belachelijk laag gezien de restschade en inkomstenderving) het heeft 5 jaar en een goede letselschadeadvocaat gekost maar ze heeft uiteindelijk een passende schadevergoeding gekregen (weet niet precies hoeveel maar geloof een paar ton in guldens) en advocaatkosten vergoed gekregen via de rechtsbijstandverzekering van d'r auto. (die verzekeraar zal flink gebaald hebben: de tegenpartij was ook bij hun verzekerd dat maakte de zaak wel lastig, verzekeraar stribbelde nogal tegen) Maar het is een zaak van lange adem, ze hopen/gokken er een beetje op dat ze er door het te rekken er vanaf komen met een schikking of afkoopsom omdat mensen er vanaf willen zijn, daarmee zijn zij bijna altijd een stuk goedkoper uit.
eerst erkende ze wel aansprakelijkheid maar nu niet meer ze zeggen dat zolang na ongeluk het daar niet meer van kan zijn,ze hebben ongelukanalyse laten doen volgens hun ging met 50 te langzaam wij stonden stil maar thanks voor alle antwoorden
Ik heb het vrij snel af laten kopen, is -tig jaar geleden. Ik was al afgekeurd dus had geen last van inkomstenderving en we leven niet in Amerika dus een "miljoenenclaim" zal het nooit geworden zijn. Heb er m'n rijbewijs van gehaald en m'n eerste auto ervan gekocht. Met m'n nek is het nooit goed gekomen... Succes!
nee meid kan niet ... het was de schuld van een ander neem ik aan? Dat ze nu zeggen dat het niet van het ongeval is ... dat is normaal! Ik heb hetzelfde meegemaakt....wil je meer info pb me maar Maar als de aansprakelijkhied erkent is, dus dat de ander partij de schudlige is van het ongeval, dat zul je nu geduld moeten hebben het kan nog lang gaan duren Maar wat adviseert je advocaat je dan?
ja die zegt daar kan ik niet over oordelen,want met een rechtzaak kan het ook zijn dat je nog minder of niks krijgt heb dat ook van iemand anders in de omgeving gehoord die hebben t ook af laten kopen.
Als je er met z'n tweeën niet uit komt met een schikking/mediation, dan ga je naar de rechter zodat die uitspraak doet over het te betalen bedrag.
ja maar dat is niet iets wat altijd gebeurt hoor....op het eind tel ja alles bij elkaar op.....je draagt het aan bij de tegenpartij en als je er dan niet uitkomt dan pas ga je naar een rechter!