Volgende week krijg ik de kleine van een vriendin een paar dagen hier en om dan toch een beetje mobiel te zijn (ze passen niet samen in de wagen ), had ik het idee te gaan fietsen. Heb een voor- en achterzitje. Mijn dochter is dan 13,5 maand, die van haar 10,5 maand. Zou mijn dochter al in het achterzitje kunnen voor een keer?
Mijn zoon zat met 14 maanden in het achterzitje Voor paste ik er niet meer door met mijn dikke zwangere buik Dus het zou kunnen hoor ... Achter is ook vanaf 9 kilo alleen is voorop de fiets gewoon gezelliger
Ooooh, ze zijn allebei rond de 12 kilo, dus dat moet goed gaan! Denk dan toch dat ik de kleine van mijn vriendin achterop doe, want die zit tenminste stil. Die van mij moet ik nogal eens streng toespreken dat ze nu echt stil moet zitten, omdat we anders omvallen, haha!
Hier pas met 2,5 jaar in achterop zitje. Zelfs zit hij nu nog weleens in voorop stoeltje bij mijn man hij is nu net 3 jaar geworden. Voorop is wel leuker voor ze zien ze veel meer.
Kan prima hoor, had dochter met 1 jaar weleens achterop en dat ging prima. De enige reden om voorop te doen is omdat het gezelliger is en omdat je ze dan kunt zien. Mijn dochter had er een tijd een handje van om in slaap te vallen en dat is achterop minder handig:je kunt haar niet vasthouden.
Mijn dochter zit ook een maand of twee achterop. Ik vind fietsen met een voorstoeltje gewoon niet prettig dus dan maar achter..