Helemaal in paniek !!! help aub

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Lichtje28, 2 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mikkydj

    Mikkydj Actief lid

    14 nov 2009
    331
    1
    0
    Ik moest altijd 12 dagen wachten met testen na de iui dus pak hem beet 13 a 14 dagen na de pregnyl. Ik hoefde gelukkig niet zelf te testen maar mocht bloed laten prikken in het ziekenhuis.
    Succes!
     
  2. Lichtje28

    Lichtje28 Bekend lid

    28 jan 2011
    596
    0
    0
    NULL
    NULL
    ja daarom ga ik gewoon wachten. Maar iui gebruiken ze toch geen pregnyl? en na hoeveel iui pogingen ben jij zwanger geworden, heerlijk hoor alle stress lekker achter de rug.
     
  3. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Ik heb bij mijn vijf IUI pogingen wel elke keer Pregnyl moeten gebruiken.
     
  4. Mikkydj

    Mikkydj Actief lid

    14 nov 2009
    331
    1
    0
    Hai,

    De 7de poging was het raak. Ik heb verschillende hormonen geslikt en gespoten tijdens deze rondes.Ronde 7 had ik fostimon,pregnyl en utrogestanbolletjes.

    groetjes Mik
     
  5. Lichtje28

    Lichtje28 Bekend lid

    28 jan 2011
    596
    0
    0
    NULL
    NULL
    ook jij hebt dus geduld gehad, maar zie dat je echt beloond bent met je geduld.
    Mijn vraag aan jouw is ze zeggen dat je t van je af moet zetten en dat je dan sneller zwanger wordt. klopt dit?

    Mij wil t namelijk niet lukken om er niet aan te denken.
     
  6. Lichtje28

    Lichtje28 Bekend lid

    28 jan 2011
    596
    0
    0
    NULL
    NULL
    heb je 7 iui pogingen gehad?? Ook jouw geduld is daar zeker mee beloond.

    ben echt blij voor je.
     
  7. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Tuurlijk word je niet sneller zwanger als je er niet aan denkt! Hele erge en langdurige stress zou mee kunnen spelen bij het zwanger worden, maar er wel of niet aan denken heeft echt geen enkele invloed! ;)
     
  8. Mikkydj

    Mikkydj Actief lid

    14 nov 2009
    331
    1
    0
    Ja ik heb 7 pogingen gehad. 3 rondes met alleen pregnyl.2 pogingen met clomid en pregnyl.1 poging met fostimon en pregnyl en de laatste ronde met fostimon,pregnyl en utrogestanbolletjes.
    Dit was onze laatste poging voor we naar ivf zouden overstappen.
    Mensen die makkelijk(er) zwanger worden of mensen die helemaal geen kinderen hebben of willen maken vaak zo`n opmerking van je denkt er te veel aan, je bent er te veel mee bezig, laat het los. Makkelijker gezegd dan gedaan natuurlijk en het is een fabeltjes dat je dan sneller zwanger zou worden hoor. Probeer die opmerkingen nu maar vast naast je neer te leggen. Ik ging me er ontzettend aan ergeren.

    Groetjes Mik
     
  9. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Nee, het er bewust niet aan denken lukt niemand. Nooit.

    En zulke opmerkingen maakten mij ook altijd geirriteerd, want het suggereert dat het indirect mijn eigen schuld zou zijn dat ik niet zwanger werd. (Terwijl het puur en alleen mijn eileiders zijn.)

    Wat wel frappant is, is dat toen ik besloot toch maar flink op dieet te gaan om de hormoonkilo's eraf te krijgen, en ik solliciteerde naar een opleidingsplaats, de 2e IVF ineens lukte, (helaas ma), en ook de cryo aansloeg.

    Dus nu zit ik zwanger in het buitenland een opleiding te volgen. En is mijn dieet 'voor niks' geweest.
    :D

    (Onzin natuurlijk, met een gezonder gewicht is het een betere uitgangspositie voor een zwangerschap, hoe dan ook.)

    Ik denk dat de schijn die gewekt wordt door het los te laten en dan 'ineens' zwanger te worden, daardoor komt dat die aanstaande mama's er een beetje door overvallen worden, en een oorzaak zoeken.

    Zo verging het mij ook. Ik had er al eigenlijk helemaal geen rekening meer mee gehouden dat het ooit nog zou gaan lukken. Ik kon me alleen nog maar een beeld vormen van een kinderloos leven: 'Plan B'. (Wat ook zeker leuk en zinvol zou zijn.)

    Ik snakte nog meer na de afronding van de hele mmm, dan naar het kindje op zich. Ik besef dat dit erg raar klinkt, maar toen wist ik niet beter. Nu ik inmiddels voor de tweede keer zwanger ben, ben ik natuurlijk dolblij, en is het hele 'Plan A' weer nieuw leven in geblazen.

    Het geforceerd er niet aan denken is onmogelijk. Sommige meiden hebben het geluk dat het 'vanzelf' wat minder prominent aanwezig wordt, zoals bij mij. De mmm was zo'n onderdeel van mijn leven geworden, dat het steeds minder indrukwekkend werd. En dat heeft dan de schijn van 'loslaten', maar is in feite niet zo.

    Mijn vriendin trouwens, die was er knetterveel mee bezig, en beide keren in ronde 2 zwanger. Dusss...
     
  10. Lichtje28

    Lichtje28 Bekend lid

    28 jan 2011
    596
    0
    0
    NULL
    NULL
    thanx
     
  11. Lichtje28

    Lichtje28 Bekend lid

    28 jan 2011
    596
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dag Mik ja inderdaad dat wordt soooo vaak gezegd, maar hoe in godsnaam kan ik er niet aan denken. Het is dus een fabel, goed om te horen.

    Dacht jij er wel aan toen je zwanger werd van je kind?
     
  12. Lichtje28

    Lichtje28 Bekend lid

    28 jan 2011
    596
    0
    0
    NULL
    NULL

    van harte gefeliciteerd dame, ik ben super blij voor je. Daarnaast wil ik je natuurlijk ook heeeel erg bedanken voor je mooie stuk die je voor mij geschreven hebt, het geeft mij een gerust gevoel.

    Wat hoop ik toch gauw zwanger te worden.
     
  13. Mikkydj

    Mikkydj Actief lid

    14 nov 2009
    331
    1
    0
    Ja ook ik dacht eraan. Kon er eigenlijk ook niet omheen aangezien ik dagelijks deed spuiten. Het enige moment wanneer ik niet deed spuiten was tijdens de wachtweken. In de laatste ronde moest ik tijdens de wacht weken de bolletjes gebruiken dus toen was ik er constant mee bezig. Ik ontkwam er niet aan.
    Jopelijk wordt het jou allemaal bespaart en ben je lekker snel zwanger!

    groetjes Mik
     
  14. Lichtje28

    Lichtje28 Bekend lid

    28 jan 2011
    596
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey dame,

    Inderdaad je ontkomt er echt niet aan, die gedachte blijf je behouden.
     
  15. Lichtje28

    Lichtje28 Bekend lid

    28 jan 2011
    596
    0
    0
    NULL
    NULL
    dames een grote teleurstelling, ik zit op dag 10 na tp en heb negatief getest!!! Dus op naar de volgende ronde.
     
  16. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Ach, wat jammer... Maar geef de moed nog niet op...
     
  17. Lichtje28

    Lichtje28 Bekend lid

    28 jan 2011
    596
    0
    0
    NULL
    NULL
    katalya moet je zeggen ben helemaal op. echt waar. 3 iui en nu ivf, ik heb die ivf als heel zwaar ervaren ook.
     
  18. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Dag tien na de tp is nog erg vroeg, hoor! Ik mocht altijd pas twee weken na de terugplaatsing testen. Dus ik zou de hoop nog niet opgeven!
     
  19. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Ach meid toch... Ik wou dat ik iets kon zeggen om je op te vrolijken, maar ik weet als geen ander dat er geen woorden voor zijn...

    :(
     
  20. Mikkydj

    Mikkydj Actief lid

    14 nov 2009
    331
    1
    0
    Hier was het `gezegde` geen bloed geeft moed!

    Even een virtuele knuffel voor je ;)
     

Deel Deze Pagina