juni 2012 mama's !! deel 4 !!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by peekaboo, Apr 28, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Oh bah, geen po in huis voor mij hoor. Vies ding..
    Waar ga je die voor gebruiken dan? Voor het opvangen van vruchtwater heb ik al een andere oplossing.
     
  2. Bijntje

    Bijntje Fanatiek lid

    Nov 29, 2011
    1,062
    1
    0
    Drenthe
    Kolf,
    Hier wel een idee welke ik wil, dus als ik hem nodig heb, mag vriendlief gaan shoppen ;)

    @bellemano,
    netjes hoor 9maand voeden! Je hoort tegenwoordig zo veel mensen die stoppen als ze weer aan het werk gaan, of er niet eens aan willen beginnen. Mijn streven is een half jaar (in mijn achterhoofd het liefste een jaar) :)

    Hier,
    Eindelijk gordijnen voor de babykamer in huis! Uit eindelijk maar voor iets simpels gegaan. Gewoon witte, maar wel verduisterend. Vind ze erg mooi. Nu eerst de radiator ombouw erop zetten, en dan kijken hoe lang de gordijnen moeten. Pff heb het liever allemaal maar klaar hoor!
     
  3. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    ff de stad in geweest en kan meteen 3 pagina's bijlezen :p Niet veel onthouden, ging veel over het kolven en daar heb ik geen verstand van :p FV namelijk hier straks.

    Net dus ff stad in geweest. Hubby nieuwe fiets, zelf grote bak met suikerspin gehaald :D jummy! Nu lekker niksen en straks gaat D naar mn pa, logeren.

    Wicked gaat hier dus niet door, 150,- voor kaartjes en dan nog erheen en eten daar ergens. nee dat werd mij ff te duur. Toen wilde hubby uiteten en daarna bios. Toen alleen uiteten en nu wilt ie chinees voor vanavond bestellen... zucht. word soms zo knetter van hem.

    Hmz oopsie... halve bak suikerspin is al leeg;)
     
  4. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    Aug 22, 2011
    3,321
    0
    36
    @bijntje. Ja ik stop ook als ik weer ga werken maar ben wel wat langer thuis. dus zal tm 4 maanden bv doen. De reden is dat ik niet bij een melding weg kan om te gaan kolven. (agente)
    Ik ben door de 2 zwangerschappen al sinds juni 2011 van straat met 1 maand tussen pauze dat ik weer op straat was. Dus heb zo lang vervangend rot werk gedaan dat ik dus voor de midden weg kies.
    toch de basis van bv mee en ook wel lekker in mn vel door mn eigen leuke job weer te gaan doen.
    Leuk dat je gordijnen dr zijn!

    @Joekie. Die po is voor de placenta:) vertelde de kz.

    @Hier. beide een nieuwe fiets gekocht!
    Ik heb de mountainbike kunnen inruilen dus hoef niet moeilijk te doen op mp. En ook nog gebruik gemaakt van fietsplan op de mamafiets. en mn vriend heeft ook een fiets naar zn zin. Over een week of 2 staan ze hier! Helemaal leuk:) Wilde eigenlijk wachten met de mamafiets omdat die toch pas volgend jaar van toepassing is maar nu een hele mooie parketdeal kunnen maken. Dus toch maar gedaan. :)
    Buik is wel weer onrustig voor de 3e dag nu. Maar vind het nog niet dat ik de vk moet bellen. Tis denk echt het indalen. Maandag zo en zo afspraak vk.

    @roozjuh. jammer van wicked misschien komt dr nog een kortingsactie als die wat minder populair meer is gebeurd dat vaak.
     
  5. Bijntje

    Bijntje Fanatiek lid

    Nov 29, 2011
    1,062
    1
    0
    Drenthe
    Haha ja een kolvende agente zal je niet snel op straat zien lopen ;)
     
  6. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    @Kolven: Ik wil ook graag bv geven, maar wil eerst kijken of het lukt..als alles een beetje lekker loopt (letterlijk en figuurlijk), wil ik rond 6 weken gaan kolven, dan kunnen anderen (papa natuurlijk) ook voeden.
    @Fietsen: wat zijn jullie actief!

    Hier: ontiegelijke last van mn rug en bekken, gelukkig heb ik maandag al een afspraak bij de fysio..Maar heb wel even wat ingenomen.
    Net even Dronten ingeweest.. Zag gisteren bij de Prenatal een grote Nijntje staan voor maar liefst 20,-.. Nu met de bon uit de folder (hebben ze ook in de winkel liggen) voor 10,- bij de Intertoys!
    Verder nog een leuk hoeslakentje en 2 lakentjes gekocht bij de Hema en 2 fleecedekentjes bij de Zeeman.
    Hopelijk morgen de box opzetten,..Bedacht me vandaag dat ik over 4 weken al thuis mag bevallen, arghhh komt wel errug dichtbij en zie er eigenlijk best tegenop..

    Wie bellen jullie als de bevalling gaat beginnen, zeg maar als je een paar cm ontsluiting hebt.
    Ik wil sowieso mn moeder in de buurt hebben..Maar zal ik mn vader ook bellen (niet dat hij mag komen).
     
  7. Dippertje

    Dippertje Fanatiek lid

    Oct 4, 2011
    1,528
    59
    48
    @lin daarom maar als overstappen nut heeft lekker doen! Ik zelf heb een slecht gebit breken altijd stukken af dus ik heb een extra tandarts verzekering en die krijg ik noooooit bij een andere verzekeraar :p

    @leonie, spannend hoor, hoop dat het draaien lukt!

    IK HEB ZERE VOETEN!!!! toch paar uur gewandeld gestaan pppfff ben er te zwaar voor :p wel leuk shirtje gekocht met born to rock erop :) en een mooie groen/blauwe dromenvanger :)
    Straks ff saté maken met afbak stokbroodje en komkommer dat is ons voedsel voor vanavond!
     
  8. boefjesmama

    boefjesmama Niet meer actief

    Roozjuh: ik heb nog een kaartje voor Mermaid liggen van de AH. Dus mocht je nog heen gaan/willen/kunnen. PB maar even


    Grr zou een stapel Mini's bij iemand ophalen, wij erheen is er niemand thuis.
    Ikke net mailen blijken ze wel thuis te zijn geweest maar de bel niet gehoord. Had nog wel achterhuis gekeken.
    Bah nou moeten we morgen weer heen rijden.
    Is maar 10min. maar toch. Hadden vanmiddag afgesproken.
    (beetje neiuwsgierig wat ze allemaal voor ons heeft nl)

    Verder geen nieuws. Net naar de Gamma geweest voor een boormachine uit de folder was al uitverkocht. Nu besteld moeten we hem volgende week ophalen. Balen.
     
  9. boefjesmama

    boefjesmama Niet meer actief

    Kylie: bellen als de bevalling begint?
    Mijn ouders om M. op te halen. Vk en KZ verder niemand.
    Vindt het al erg genoeg dat mijn ouders weten dat ze snel opa en oma zullen worden.
    Begint het begin van de avond en ik kan thuis blijven dan laten we M. slapen en zien we wel wanneer we mijn ouders bellen. Als M. doorslaapt en het gaat snel dan bellen we helemaal niet.
    Word hij wakker en is hij grote broer geworden.
     
  10. helma85

    helma85 Niet meer actief

    Bellen: mijn vader, om voor onze hond te zorgen:p
    Verder niemand, anders worden we continu gebeld, denk k, met de vraag of hij er al is:p.

    Net 2 uur in bed gelegen, waarvan 1,5 uur geslapen! Heerlijk, voel me nu iets fitter.

    Straks lagagnette maken ( wereldgerecht)
     
  11. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Buh, ben super sjacho vandaag :(

    Slaat echt nergens op...

    @ kolven, ik heb vorige keer 18 maanden gekolfd waarvan 6 maanden voor een ander kindje (wiens moeder niet genoeg mm kon produceren). Mijn bv is alweer wat op gang merk ik, dochter drinkt elke avond nog en lijkt weer meer binnen te krijgen dan halverwege de zwangerschap. Dat is alvast fijn voor het begin na de bevalling, hoewel het de vorige keer ook echt totaal geen probleem is geweest. Ik heb na 4 weken een kolf gehaald omdat ik veel te veel melk had en dagelijks leegkolfde op advies. Had dus al liters voorraad toen ik met 3 mnd weer ging werken :) Ga ik dit keer denk ik weer doen, vond het wel een prettig idee toen. Ik heb werk waarmee het redelijk makkelijk combineert. Maar ook voor mensen die lastiger banen hebben geldt dat je er wettelijk RECHT op hebt dat ze iets voor je regelen tot je kindje 10 maanden wordt. In de praktijk is dat natuurlijk een heel stuk moeilijker dan op papier ;) Maar ik zou het wel nagaan of aankaarten. Ik ben onderzoeker en docent, en moet gewoon zorgen dat ik niet te lang achter elkaar voor de klas sta. Maar omdat dat maar 20% van mijn baan is, zal dat niet zo snel gebeuren.

    Verder is mijn man nu met mijn dochter aan het fietsen en moet ik nodig de was gaan opvouwen. Beetje rommelig dagje gehad, laat geluncht... de zon straalt hier al de hele dag dus ik snap niet waarom ik zo onhebbelijk en snauwerig ben. Maar ja. He. Ik zit mezelf gewoon in de weg, die buik, die enorme drukte van het kindje (gezellig, maar af en toe... AUW), dikke vingers voor het eerst deze zwangerschap, bleeeeh. :x

    :D
     
  12. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    Aug 22, 2011
    3,321
    0
    36
    @Leonie. Hopelijk draait de kleine nog vanzelf. Spannend!

    Bellen. We bellen alleen de verloskundige. Iedereen die wordt anders zenuwachtig en daar hebben we alleen maar last van. Wil ook geen anderen dr bij hebben dan mn vriend.
    En als het geboren is dan willen we ook even een momentje met zn 3e niet gelijk iedereen aan het bed. Dus we gaan bellen als we alle2 willen bellen.

    groetjes!
     
  13. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    Aug 22, 2011
    3,321
    0
    36
    Ja ik weet het en als ik dat wil wordt dat ook gewoon geregeld maar dat houdt in dat ik weer naar die achterlijke afdeling zal moeten waar ik echt helemaal klaar mee ben. (ruim een jaar gezeten) Dus ik wil het zelf niet. Ik wil gewoon weer mn nomale werk gaan doen, ben daar het gelukkigste mee. En die combi met bv gaat gewoon niet.
    Dus id maand dat ik begin zal ik een maand bureau werk nog moeten doen en alle toetsen halen zodat ik mn riem weer vol mag hangen en dan zal ik na die maand weer naar buiten gaan. Is het inmiddels november als ik begin juni beval anders schuift het door. Vind dat zelf prima. Dus zal de eerste maand op het werk nog bezig zijn met een kolf ivm afbouwen maar dan kan ik zo en zo nog niet naar buiten ivm de verplichte toetsen. (snappen jullie t nog?)

    Balen dat je een dipdag hebt. Het is ook echt zwaarder aan het worden nu.

    groetjes
     
  14. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    O ja, dat schreef je ja. Nee, geen goede oplossing idd, jammer dat het niet anders kan, maar 4 maanden een heel mooie basis natuurlijk :)

    Ik ben ondertussen al iets opgevrolijkt, mijn dochter ging me net aaien en knuffelen omdat ik zei dat ik moe was :)
     
  15. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    Sep 25, 2009
    4,551
    1
    38
    N.Holland
    Laatste loodjes meiden, hier ook af en toe tranen met tuiten.
    Miss ook omdat t volle maan is vanavond ;D

    Eten; bal gehakt, piepers en rode kool.
    jongste is de hele dag buiten geweest dus ff een echte hap ;)

    eet ze ;)
     
  16. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    Aug 22, 2011
    3,321
    0
    36
    klinkt goed jou menu mirri. hier nasi op.

    ik denk echt aanindalen.
    steken in mn schaambeen al 3 dagen ongi gevoel in onderbuik en onderrug. lopen en staan voelt niet lekker en mn liezen voelen als spierpijn aan. dus mak aan hier.
    Geen regelmaat id pijn gewoon irri gevoel.

    @evenstar. ja precies daarom ook geen kolf gekocht maar de set wel en alleen de swing geleend (t motortje)
    nu hopen dat het lukt!

    Weet iemand welke wegwerp pads geen parfum/plastic spul bevatten waar je allergisch op kan reageren?
    Heb nu wel wat katoenen in gebruik maar steeds wassen en in t begin irri.
    ik reageer met erge jeuk op die vd kruidvat en de hema vinden mn boobs ook niks...
     
  17. Dippertje

    Dippertje Fanatiek lid

    Oct 4, 2011
    1,528
    59
    48
    Hier geen kolf, eerst maar kijken of BV lukt en dan kijken hoe of wat.
    Wil proberen die 3 maanden te geven, maar of het daarna nog lukt met werk :s geen idee.
     
  18. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Mmm... Ik heb zin om roti te halen! Weet alleen niet of dat wel kan vanavond.
    Heb de hele dag al buikpijn die komt en gaat :(
    Goed te houden hoor maar wel erg vervelend als je het zo lang hebt!
    Lig al de hele dag met vriendlief op bed :) Gewoon omdat ik het lekker vind hoor!
    Hij slaapt nog het meest van allemaal haha!

    Wie bellen we tijdens de bevalling.. alleen kz en vk.
    Mocht het allemaal echt enorm lang gaan duren vragen we dr buurman even de honden uit te laten maar die hoeft niet de reden te weten. :) we bevallen in het zh dus we kunnen net zo goed bij iemand op visite zijn :)
     
  19. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Die van Heltiq misschien? Die zijn vrij katoenig. Ik vond die van Hema juist heel fijn, en de andere (AH vooral :$) echt horror. Anders denk ik dat wasbaar/katoen sowieso het best is, hoe vervelend ook.

    Enneh, zit er parfum in die dingen??? :$
     
  20. Bijntje

    Bijntje Fanatiek lid

    Nov 29, 2011
    1,062
    1
    0
    Drenthe
    Dat had ik vorige weekend, dag of 4 en toen ging het weg.

    Bellen,
    SM en mijn vader. VK belt de KZ hier, dus dat scheelt.

    Zoogcompressen,
    Geen idee. Heb nog geen enkele hoeven gebruiken :p Hoeveel moet ik er in huis hebben trouwens? Nu een pak uit kraampakket en 1 extra.. Is dat genoeg voor eerste paar dagen?

    Menu,
    hier een beschuitje, ben echt snip verkouden dus proef toch niks en heb helemaal geen trek..
     

Share This Page