mariomama> dat is dus echt gap. Soms hebben ze rare modellen joh. Mijn smaak is het ook niet. Maar als soepjurk valt hij niet. Ik vind de hals lijnen niet mijn smaak. Echt engels/ amerikaans dat. Waterpokken zijn goed voor de weerstand van je kindje. Als ze dat hebben gehad kunnen ze daarna alles aan! Geeft hun hele weerstand een oppepper enne hoe eerder ze het hebben hoe minder last ze ervan hebben. Ik heb me als kind met 6 jaar totaal opgekrabd en zat in me nek in de talkpoeder. Ik heb NOG steeds littekens ervan. Mijn zusje van 2 kreeg ze door mij en heeft er amper last van gehad. De kleine meid hier kreeg ze toen ze 2 jaar en 3 mnd was. Op de koorts na had ze geen last. Jammer van die ene litteken op haar neus en rug. Ben blij ze gehad te hebben.
Heb net trouwens rode bergsteintjes in maat 22 geshopt, zo schattig! We gaan met hemelvaart een lang weekend kamperen en als het zulk weer is als vandaag lijkt me een paar laarsjes niet overbodig. Verder vooral veel weggedaan vandaag: te klein geworden basic shirts, pyjama's, verwassen ondergoed etc. Ruimt lekker op nu weer nette stapeltjes.
@Mariomama...oooh waar heb jij rode Bergsteins geshopt...kan ze nl. nergens vinden maar wil ze wel hebben...
lynn precies! Je kan maar beter waterpokken shoppen ergens Oja en waterpokken op vakantie is kut. (hadden wij dus met de kleine meid)
om precies te zijn in de wijk, nieuw in doos! Kwam ze tegen op marktplaats en ze zijn echt gloedjenieuw Super!
Nou, kom maar op met die waterpokken want Ro heeft ze nog niet gehad. @duplo: nu favoriete speelgoed van ro (nou, ok, gedeelde eerste plek met haar corolle pop) en Jo was er ook dol op en is nu alleen maar met lego bezig. @jumpsuits: heb er een maar wacht op mooi weer Mariomama, lekker is dat opruimen!
Mevrouw is hier verjaardagsfeestje aan het vieren met d'r poppen, allemaal in een kringetje gezet...humpie dumpie ook zeg...
Oef ja! Hier had K ze met 2,5 jaar en E was toen net een paar maanden. E had er weinig, K wel veel en je ziet nog steeds een paar littekens in zijn gezicht. Niet extreem ofzo maar ik zie het wel. (ik zal jullie foto's besparen) Succes!
Sjaak is ook gek op duplo! Liefst bouwt ie hele dag torens. Ik vind hen gap jurkje leuk! Hier vnl boxers gesjopt, zijn nu druk met aan potje laten wennen, dus boxers worden binnenkort erg handig denk ik. De we boxer maat 92 zat prima, welliswaar over luiertje heen. En normaal heeft ie maat 86.
@ mariomama ik vind gap jurkje niet helemaal jou ding! Niet mijn stijl. @ bergstein gewoon bij house of shoes!
even voor de leuk: heb een albumpje van mezelf aangemaakt. had geshopt een DEPT vest en broek van MAC (en nog een DEPT blousje maar die staat niet op de foto). En ben nu bezig een jurk te maken van een stofje dat ik heel leuk vond. Kan in de zomer met wit en nu met zwart. Wat vinden jullie? Hij is nog niet klaar, ga nu nog wat naadjes en zoom afmaken.
snap geen kont van h&m. had begin april 4 rompers besteld, 2 met lange mouwen, 2 met korte mouwen. de korte mouwen zouden begin mei leverbaar zijn, de lange maar liefst eind juni pas! Ik moest voor de hele bestelling wachten tot eind juni, kon geen deellevering voor alleen de korte mouwen doen. Plaats ik net een nieuwe bestelling (kon alleen bij h&m witte effen boxershorts vinden, wel zo prettig aangezien meneer ook wel eens een witte broek aan heeft). Kon mooi weer nieuwe kortingscodes gebruiken, oa 1304 voor gratis bezorgen cq 5 euro korting. vond het wel gek, want werd op zich geen bezorgkosten berrekend. maar goed. Krijg ik een mail: uw bestelling is onderweg! Zijn dus de korte mouwen rompers nu bij de nieuwe bestelling van boxers gestopt. Dus de lange mouwen rompers kunnen nu wel opeens in deellevering? Huh? Of dat nog niet genoeg is, kijk ik eens goed naar de prijs: 2 rompers kosten nu 3,33? zou dat samen zijn? ik neem aan per stuk? de factuur narekenen is echt een grote puzzel! prijs voor korting is te hoog, maar na korting weer te laag?
Bengh. Dames.... Ik wil graag advies... Ik heb de Bengh knofje met driekwart mouwen in het blauw....maar weet echt niet hoe ik m moet combineren om er een pittig outfit van te maken.... Help me out pls.
@mariomama: sorry, ik vind het stofje niet mooi. Ik vind hem inderdaad te wijd voor jouw dochter. Misschien met effen rode legging dat het beter staat. Qua kleur voor jouw dochter vind ik het ok,maar niet super. Dochter heeft hier met precies 1 jaar de waterpokken gehad, zij had er nauwelijks last van. Zoonlief had er wat meer last van, hij was toen 3,5,maar niet heel extreem. Ik adviseer zelf altijd maizena poederen als ze gedouched hebben met lauwwarm water en drooggedept zijn. Veel laten drinken en pcm, maar een dag of 10 ben je er zeker wel druk mee. Maar goed ze hebben het gehad. Zoonlief is heel blij met z´n schoenen, ik moet zeggen ze zijn ook echt stoer. MOrgen ochtend nog even zuigen en dweilen, en dan kan de visite komen. Huis is versierd, overkapping is af, en de lounchset staat klaar (foto volgt). Morgen ga ik de kinderen matchend kleden, zoon in jeans van V&D en NZA polo ( rood) en dochter in rode TDDB set met rode legging en rode haaraccesoires. Foto volgt uiteraard.
geke: Ik heb je uitgenodigd kan je album niet zien. Mariomama: Ik vind het jurkje wel erg schattig staan, maar je moet het zelf ook mooi vinden. Anders kan je het beter op mp zetten dan word het toch maar zelden gedragen is mijn ervaring. DjMomo: Ik vind het heerlijk die duplo, het is ook zo weer opgeruimd. Hier duikt mijn zoon van 10 ook nog af en toe in de krat en dan maak hij de mooiste dingen.
Jingles, veel plezier morgen!! Waterpokken: zoon heeft ze twee keer licht gehad. Ik heb nooit enig middeltje gebruikt wist ikveel... Diadeem: we zijn vrienden! Sweetlake, dat drukke shirt zit AAN het vest hoort dus zo maar je moet ervan houden maar dankje! Lynn, haha, icon is mooi spiegeltje! En dankje!