Kledingtips slanke peuter (meisje)

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by Juli2009, May 3, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    Jul 23, 2008
    13,211
    0
    36
    in mijn vel
    ja het past allemaal nog, zelfs met luier ... ....leggings 62 zit perfect maar zijn dan weer te kort .........
     
  2. Loesjuh

    Loesjuh Niet meer actief

    Ik zit nu alweer met het volgende dilemma, bikini's en dan vooral de broekjes! Welke hebben jullie?
     
  3. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    Jul 23, 2008
    13,211
    0
    36
    in mijn vel
    badpak , kan niet afzakken , hihihi
     
  4. Juli2009

    Juli2009 Niet meer actief

    Geef het maar op.... Ik heb er meerdere besteld en gepast, maar die zakten allemaal regelrecht weer naar beneden. Uiteindelijk heeft mijn meoeder er een vermaakt, door de zijkanten iets in te korten :)

    Dus als je een beetje handig bent met de naaimachine misschien een optie? Anders misschien zo'n bikini met van die touwtjes waar je strikjes in kan leggen?
     
  5. Loesjuh

    Loesjuh Niet meer actief

    Ik vind badpakken maar niks! Tot nu toe pasten alleen de broekjes van Lief! met plons (mt 68)maar die vind ik wat te kinderachtig nu voor dr.
     
  6. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    Jul 23, 2008
    13,211
    0
    36
    in mijn vel
    ik vind broekjes ook leuker , gaat nu nog want er gaat bij Marit nog een zwemluier in , maar heb het laatst geprobeerd zonder , maar die blijft niet eens hangen , zakt zo naar beneden , dus ik ga toch ook maar voor een badpakje , hoop madam in de zomer gelijk zindelijk te krijgen ..
     
  7. Bubbel

    Bubbel Niet meer actief

    Hier ook alleen badpakken. Das al lastig genoeg. Je zou alleen een zwembroekje kunnen doen en dan een heel kleine maat (bv Hema, Zeeman).
    Vorig jaar een heel leuke bikini gekregen van schoonmoeders. Met een klein broekje. Kwam uit een winkel waar ze ook kinderkleding van Bakkaboe verkopen.
     
  8. Yolanthe

    Yolanthe VIP lid

    Mijn dochter heeft een bikini van Esprit en die past goed en ook gewoon in maat 92/98. En een van de Hema maat 86, maar daar draagt ze alleen het broekje van, want het topje is veel te klein.

    badpakje is helemaal niet handig als ze zindelijk zijn, want zo`n nat badpak aan trekken is zo onhandig en ze moeten zo vaak plassen in het zwembad. broekje is dan zoveel handiger.
     
  9. sandraske

    sandraske VIP lid

    Jul 23, 2010
    14,043
    0
    0
    Noord-Brabant

    Hier in de kast: Retour, Vingino, Muck, Chaos & order, Benetton en Billy&lilly, Mexx. B&L wikkeljurkjes vallen ook lekker smal.

    Skinny's van name-it zitten hier ook goed. Onze dochter heeft qua omvang 74/80 en voor de lengte moet ze echt 86 hebben dus erg lastig.

    Broekjes koop ik bijna niet meer want dat ziet er niet uit vaak, nu vooral rokjes met legging en jurkjes..
     
  10. Duchess

    Duchess VIP lid

    Jan 26, 2006
    11,503
    3
    38
    Eindhoven
    Denk dat onze dochter dan wellicht toch nog wat breder is dan de meeste hier. Zij heeft een tankini van Kate Mack en dat broekje blijft prima zitten! Het is zelfs een 92/98 waar ze nu wel in zit, maar al draagt sinds ze in maat 80/86 zit. Eerst nog wel met zwemluier natuurlijk, maar nu niet meer. Blijft prima zitten.
     

Share This Page