Druufke, geniet van de zon! Ik ben benieuwd wanneer jij ga starten. Karin, in UMCU zagen ze geen last van de cyste. Of 'ie is gegroeid in 3/4 jaar? Ik zal mijn dossier er even bij pakken. Helaas staat dat er niet in. Maar S. wil 'm eerst weghebben voor stimulatie.
Vraagje: Hebben jullie op het aanvraagformulier van de verzekeraar een verwachte startdatum moeten invullen? Ik moet dat wel en ja... wat zal ik nu invullen aangezien ik deze maand al wil beginnen en zij nog moeten goedkeuren, etc. ?
Eind april.. Dus 10 dagen voor de tijd ongeveer.. Heb m'n machtiging inmiddels binnen alleen moest voor tese van m'n mannetje ook machtiging! Dus gister pas opgestuurd terwijl hij al " geholpen " is.. Komt vast wel goed
Heb jij al antwoord gekregen over de vergoeding? Welke verzekering heb jij? Ik FBTO. Zou het niet gek zijn dat het zo kort na opsturen al gaat gebeuren?
Ik zit bij cz.. En heb machtiging binnen ja afgelopen vrijdag.. Op zich kun je nu ook pas de verklaring aanvragen dus ik zou t gewoon doen!
Hoeveel ga jij vergoed krijgen? Daar ben ik wel benieuwd naar. Hmmm, jij zeg dus gewoon de volgende ongi invullen, beginnen en verder maar afwachten wat ze doen? Mensen, wat word ik hier twijfelachtig van.
@Timon: Wat goed om te lezen dat jullie zo een goed gesprek hebben gehad en dat jullie nu zoveel duidelijkheid hebben, dat geeft toch wel een erg goed gevoel hé !? Dat hadden wij ook toen we daar weggingen. Vervelend van die cyste en raar dat ze die bij je oude ziekenhuis nooit hebben weggehaald. Hopelijk is je amh waarde snel binnen, zodat de meds tijdig aangepast kunnen worden. Waar is die neusspray voor ? En die gebruik je tot wanneer ? Spannend allemaal !
@Timon: ik zou morgen gewoon ff FBTO bellen en de vraag bij hun neerleggen, dan weet je zeker wat je moet doen. Of een mail sturen, dan heb je het antwoord zwart-op-wit, maar je weet natuurlijk nooit of ze snel antwoorden.
Wij krijgen 75% van het nederlandse tarief vergoed, dus maximaal 1900 euro nog wat.. Dat is naast de medicatie, die krijg je gewoon vanuit je basisverzekering volledig vergoed. Als ik jou was zou ik dus inderdaad gewoon volgende cyclusdatum invullen. Je begint met hormonen en tegen de tijd dat je de punctie hebt zul je de machtiging wel binnen hebben lijkt mij! Dus dan kun je met een gerust hart beginnen! Maar wellicht voor de zekerheid FBTO even bellen ja, dat je dus al heel snel kunt beginnen..
Dames ff snel tussendoor. Bloedwaardes onveranderd dus nog geen opname, advies heel veel drinken, iedere dag wegen en buikomvang meten. Heel de week rusten niet werken!
pfff juffie wat heftig zeg! blehhhh.. Doe maar heel erg rustig aan dan! Voel je je ook beroerd en heb je veel buikpijn?
Juffie, heftig. Wel prettig dat het niet erger is geworden en dat je thuis bent. Het advies maar opvolgen, he. Knuffel!! Kippetjuh, jij tikt max. vergoeding. Kunnen ze daar ook nog mee schommelen?
Nee er is 1 nederlands tarief, voor alle verzekeringen hetzelfde.. Dus dat is rond de 2500 euro en ik krijg dus maximaal 75% vergoed hiervan = 1900 euro. Dus STEL dat de behandeling 2500 euro kost, dan krijg ik 1900 euro vergoed. Maar het kan best dat jouw verzekering maximaal 100% v/h nederl. tarief vergoed hoor, dus dat jij maximaal 2500 euro vergoed krijgt. Maar dat ligt dus aan je polis. Ik ben wel heel erg benieuwd hoeveel we krijgen van de operatie van mijn lief. We hebben nu al zo'n 2100 euro voorgeschoten dus ik zou die centjes graag terug willen van de verzekering! Spannend allemaal..
Lieve meiden dank jullie wel! Ga morgen mijn best doen op iedereen te reageren sorry is er even niet van gekomen! Eigenlijk valt de buikpijn wel mee, soms wat misselijk maar kan ook van zwangerschap zijn.... Woensdag weer echo proberen ze of ze iets kunnen zien misschien een vruchtzakje?! Hopelijk alles goed en horen we binnenkort een hartje... Doodeng vind ik het, maar positief blijven dat onze beeb er nog zit?
Verder heel veel rugpijn, slapen kan niet want zodra ik lig stik ik van de rugpijn. Maar ja heel de week rusten en drinken dan maar!
@Juffie: Gelukkig heb je niet zoveel pijn. Doe lekker rustig aan, dat is nu erg belangrijk en veel drinken natuurlijk. Spannend dat ze woensdag gaan kijken of er al wat te zien is, zou wel heel erg gaaf zijn! We duimen dat jullie beebje lekker blijft plakken.
Balen van die rugpijn, misschien heel veel in bed gelegen ? Ik weet dat ik daar altijd rugpijn van krijg namelijk.