@Anana: Dikke knuffel! Hopelijk is IUI 4 de juiste! @Chantal: Ook een hele hele hele dikke knuffel voor jou! Dat december nummer van Freya is inderdaad een aanrader en t boek ook! Hier gaat alles ineens in sneltreinvaart. Gister gesprek gehad met de fertiliteitsarts en toestemming voor IUI in eigen cyclus gehad. Vanochtend positieve ovulatietest, vanmiddag 1e IUI gehad. Helaas helaas was de VCMwaarde van het sperma maar 0.5 Was er al bang voor dat de proefopwerking eenmalig een iets hogere waarde had (was 2.0). Balen.
Overigens maakte de gynaecoloog wel een blunder. Hij zei dat de score prima was. Dus ik vroeg heel blij wat de score was. Keek hij nog eens beter. Bleek dat de score vóór opwerking 3.8 was en ná opwerking 0.5.
He babyliz wat een vervelende blunder zeg !! Mag hopen dat hij op zn minst zijn excuses heeft gemaakt. Ik hoop dat het alsnog een prachtig resultaat zal opleveren. Kun je het een beetje verwerken dat het opeens zo snel gaat allemaal?
Shit hey das klote... Maar dit is toch donorzaad? Krijg je dan niet zaad van goede kwaliteit of kennen jullie de donor zelf? En had hij gister nog zaadlozing gehad? Kan natuurlijk doordat het ineens zo snel ging... Hoop toch dat erbeen winnaar tussen zit!
@ Babyliz, thanks! Wat fijn dat alles ineens snel gaat! Heel veel succes! Wat een slordige blunder zeg!
He meiden, Op 19 april hebben wij onze eerste IUI gehad en vandaag (2 weken later is dus mijj NOD). Vanmorgen met een klein en bang hartje een test gedaan en hij is gewoon POSITIEF!!!!!! Ik kan het eigenlijk nog niet echt geloven, het is zo onwerkelijk.. Morgen maar weer een test doen, misschien gaat het dan een beetje doordringen.. X
@babylis: ik duim voor jullie. En is inderdaad een blunder van de arts. Maar wel goed dat alles in eens zo snel is gegaan. Alleen heb je dan zelf niet echt de tijd om het door te laten dringen.. @sanne: gefeliciteerd!!! Echt super goed nieuws! Ben super blij voor jullie!
Nance89: Hoe is het met jou?? Jij kan vandaag toch ook al testen? Of houd je je nog in tot zaterdag? Nog geen ongi te bekennen? Dat is in ieder geval al goed nieuws! X
@wachtende: Dank je! Nee, een excuus kon er niet vanaf. Was gelukkig niet onze eigen arts, maar de 'dienstdoende' gynaecoloog. Het is echt een warboel in m'n hoofd nu het ineens allemaal zo snel is gegaan. Ineens is daar dan de 1e IUI geweest, eventjes tussen alles door. Gek gevoel, moet nog even doordringen denk ik. @chantal: Nee, je hebt een ander voor je denk ik Ik was er al bang voor omdat de semenanalyses zonder opwerking ook maar scores hadden van 5, 1.8 en 2.3. Dus dat was ook al niet al te best. En geen zaadlozing gehad de dag voor de IUI, dus dat is t probleem niet Ik hoop ook dat er toch eentje tussenzit, maar m'n verwachtingen zijn erg laag. @anana: Ja supersnel! Dankjewel! @Sanne: Wow 1e IUI meteen raak, gefeliciteerd! Geweldig @nance: Thanks! Nee inderdaad, het doordringen moet nog even gebeuren..
@sanne: ik zou vandaag ook kunnen testen, maar heb dinsdag al getest en die was negatief.. Dus ga nu pas zaterdag testen. Dan is mijn vriend er ook bij. Heb geen ongi gevoel, dus dat is wel goed. Heb alleen wel de hele tijd dat ik misselijk ben, licht in mijn hoofd en zie er echt wit uit. Dus wat dat betreft zou je zeggen dat het raak is, maar je lichaam kan je ook goed voor de gek houden. Dus weet niet wat ik ervan moet denken...
Spannend Nance! Ik hoop dat je zwanger bent! Een van onze eigen fertiliteitsartsen belde trouwens net met de vraag of de gyn gister iets over de kwaliteit gezegd had. Ze vond het ook maar een vreemd verhaal. Als deze IUI mislukt is moeten we eerst een maandje wachten en de maand daarna IUI 2. Als de kwaliteit dan nog zo slecht is moeten we over andere behandelingen gaan praten zei ze.. Pf, spannend!
Ok is dus dubbel zo spannend nu. Dan hopen we maar dat het nu gewoon raak is, dan hoef je je daar geen zorgen meer over te maken. Hoop het echt heel erg en ga super hard voor jullie duimen!!!
Hoi Hoi, Gisteren FM meting gehad! 2 mooie gezien op de echo! Dus maandag de iui! En daarna weer de spannende wachtweken! We gaan er weer voor! Hoe gaat het met jullie meiden??
Hallo, Ik weet dat het nog heel vroeg is, maar ik heb echt nood aan een 'uitspuwmoment'. Gisteren een echte rotdag gehad. Gisteren heeft mijn schoonbroer tegen mijn man 'tussen de soep en de patatten' gezegd dat ze zwanger zijn. Mijn man heeft dat gisterenavond tegen mij gezegd en ik ben een beetje ingestort. Je moet weten dat ze maar met 2 zijn en dat mijn man de oudste van de twee is. We hadden het ook niet echt zien aankomen, want ze zeiden eerder dat ze nog wat wilden wachten en ze zijn vollop bezig naar het zoeken van een woning en wij dachten dat ze gingen wachten tot ze hun stekje gevonden hadden. Niet dus... Het klinkt misschien stom en egoïstisch van mij maar het is ook het eerste kleinkind dat mijn schoonouders krijgen en mijn schoongrootouders en alles wordt nu zo maar even voor onze neus afgepakt. Ik vind het ook grof wanneer hij het vertelt heeft. Ze waren samen op een vrijgezellenfeestje en tussen 2 bowlingspelletjes krijgt mijn man dit nieuws. Alsof mijn man geen gevoelens heeft! Ik merk dat hij er ook van aangedaan is, maar ik ken hem al een beetje en zie dat hij dat voor mij probeert te verbergen. Ik vind de timing ook zo fout dat ze het gezegd hebben, ik zit op het laatste van mijn wachtweken en dat is al zo stresserend. Die lat ligt nu zo hoog dat ik 'moet' zwanger zijn. Ik denk dat ik echt deze week compleet ga crashen wanneer blijkt dat het niet zo is. Ik heb sinds gisterenavond massa's buikpijn, mijn lichaam trilt van de stress en heb ook last van hartkloppingen. Ik heb deze nacht enkel liggen wenen af en toe en heb echt geen minuut geslapen. Om 5 uur ben ik er dan maar uitgestapt, heb eerst een beetje tv gekeken en ben nu aant werken voor mijn job. Ik heb mijn schoonbroer daarnet een ber gestuurd, waarin staat dat ik hoopte dat ze toch meer begrip gingen tonen voor onze situatie en dat ik het allesbehalve vind hoe hij het vertelt heeft. Heb ook gezegd dat ik wil dat ze ons gerust laten. Ik weet nu al van mezelf dat ik daar echt niet ga kunnen mee omgaan. Ik wil ze niet meer zien. Dit is nu echt 'de' druppel die mijn emmer doet overlopen. Ik voel me echt slecht en ik vind het zo ambetant omdat stress zoiezo ook al niet goed is in 'onze' situatie. Ik was van plan dinsdag te testen (test altijd 2 dagen te vroeg), maar ik denk als ik de uitslag ga zien, dat ik echt ga crashen en dat ik niet ga kunnen gaan werken. Ik zit er echt compleet door, dit had ik niet nodig. Eerst dan dom intake ivf-gesprek en nu dit. Kan het dan echt nooit eens goed gaan? Is dat nu echt zoveel teveel gevraagd? Sorry, maar moest echt mijn gal eens uitspuwen. Mex
Lieve mex, Wat een ontzettend vervelende en verdrietige manier om dat te horen. Helaas denken mensen vaak niet na en mannen staan daar al helemaal anders in(bedoel je zwanger, zoals jij m noemt schoonbroer, belgisch?). Die zijn toch minder tactisch en waarschijnlijk zijn ze zo blij dat hij het niet voor zich kon houden. Dat praat het absoluut niet goed, want het is gewoon ontzettend pijnlijk. Ook omdat jullie hoopten het eerste kleinkind te krijgen, ookal gebeurt het natuurlijk vaker dat dit niet in die volgorde... Misschien hebben ze pas net de beslissing genomen om voor een kindje te gaan en normaal hang je dat ook niet aan de grote klok natuurlijk, je weet immers nooit hoe het loopt. Ik snap jouw verdriet absoluut, heb dit soor dingen helaas zelf helaas ook een aantal keer meegemaakt. Maar ik hoop dat je het straks weer een klein beetje kunt relativeren, want je wilt ook geen ruzie krijgen. Dus kijk uit met wat je smst, over de sms kunnen dingen soms heel verkeerd overkomen. Dat je nu even afstand wilt nemen is heel begrijpelijk, dit moet eerst een plekje krijgen. Ik hoop natuurlijk van harte dat deze laatste wachtdagen uiteindelijk worden beloond met een posi test, maar kan is aanwezig dat dit niet zo is en jullie zullen samen de kracht moeten vinden om door te gaan. Blijf in gesprek met je schoonfamilie, hoe moeilijk ook! Maar eerst even alles laten bezinken en elkaar lekker knuffelen! Heel veel sterkte! Knuffel Chan
Hey, heb om 17.45 uur een afspraak in het zh. Maar had er niet bij nagedacht dat de apotheek dan dicht is. En heb geen medicijnen, omdat dit de eerste keer spuiten word. Dus moet zo even bellen om te overleggen hoe we dat nu gaan doen.
Even een update van mijn kant. Voor de tweede keer ronde afgebroken ivm teveel follikels, dit keer waren het er 8.. Ik reageer heel gevoelig op de hormonen ondanks de lage dosering van 58,3EH. Begin volgende cyclus weer controle of alles weer rustig is, anders wordt het ook weer een ronde overslaan waar ik ook maar vast vanuit ga. Ik had gehoopt op een ander verjaardagscadeau... Vind het allemaal moeilijk te verkroppen en voel me erg machteloos en gefrustreerd nu. Heb me voorgenomen me even op andere dingen te richten, dus zal ook (even/voorlopig) afstand nemen van dit forum. Ik zal af en toe nog wel meelezen en wie weet nog wat laten weten. Succes allemaal en hoop snel positieve updates te zien van jullie!
Hai Lovelyrose, Je gevoel van machteloosheid is begrijpelijk. Goed van je dat je je even met andere dingen wil bezighouden. Het is een moeilijk proces waar we in zitten, die niet altijd even makkelijk is. Je moet voor jou een manier zien te vinden om ermee om te leren gaan, en de kracht te vinden om door te gaan. Sterkte
Hallo allemaal, ik heb deze ochtend een test gedaan en ben er toppezot van gekomen. Ik mag normaal maar testen donderdag (zoals altijd), maar heb vandaag getest (ook zoals altijd). Mijn test is lichtpositief, maar wel donkerder dan vorige maanden. Ik heb mijn pregnyl vorige week (krijg altijd de week na insem een extra pregnylspuit) ook iets vroeger gekregen dan de maand erop. Het is allemaal vrij heftig. Als ik rationeel denk, weet ik dat er maar een waterkansje is dat ik zwanger ben. De test is uiteindelijk maar licht positief, maar ik verga van de stress. De voorbije dagen zijn al zo een hel geweest. Er hangt zoveel van af deze keer, dit gevoel heb ik nog nooit gehad. Het enige probleem is dat de stress volledig in mijn lichaam zit en dat het mij niet meer lukt om deftig te eten, terwijl ik me echt zwakker voel. Ik krijg het niet door mijn keel. En ik weet dat ik moet eten, maar het lukt me niet om het binnen te krijgen. Ik moet nog zo twee dagen doorbrengen. Donderdag test ik opnieuw en dan ga ik zekerheid hebben.