@sweetbel: welke heb je genomen? De donkere baby stella of de lichte? @Debby: knap hoor, fijn! @pcootje oh lijkt me echt balen zeg als je alles via telefoon moet doen nu voor je werk! Ik werd gisteren al gek omdat inet er 3 uur uit lag! haha!
Debby goed! Leuk woezeltje. Vind het voor jongens zo gauw ook wel grappig. Shirts met buttons enzo. Verder nu nog niet gekeken, geen tijd nu! Zou het geen z8 noemen. Mijn noppies pakken zijn binnen. De antraciete, witte en joggingbroek zijn echt super. Rest moet ik nog goed bekijken!
Lynn, ik heb de lichte genomen, de peach! Ik had zelf vroeger een donkere babyborn, die ligt nog steeds bij m'n ouders op zolder, dus die krijgt ze over een tijdje ook. Ze is zelf ook een lichte baby, dus vond het wel leuk passne! Bedankt trouwens voor de leuke reacties in m'n album! Ze hebben trouwens allemaal leuke dingen zeg, voor die Baby Stella... Ik weet al wat ze voor de kerst krijgt, in ieder geval het hobbelpaard wat erbij hoort, en het eetsetje, badsetje is ook super.... Dj momo, gelukkig bevallen de broeken!
Sweetbel: ja gaaf he al die assecoires? Ik ga haar die dingen pas geven als ze ietsje ouder is, want danique is nu nog niet zo zuinig op haar speelgoed en heeft ook nog niet door wat bij welke pop hoort. Dus als ze wat groter is beseft ze dat meer denk ik... Ik wil misschien het ikea keukentje halen als het vakantiegeld er is...ik geloof dat ze nu eindelijk wel toe is aan een keukentje, ik had er eentje van janod maar daar keek ze niet naar om en heb ik weggegeven. Maar nu met de AH mini's wil ze ineens koken haha! Oh sorry dwaal een beetje af...
dat ikea keukentje hebben wij ook. En we wilden hem eigelijk weg doen maar nu speelt ze er echt heel erg vaak mee. Ze kookt van alles, maakt taarten in de magnetron etc leuk hoor!
@madeliefke, leuk die shirtjes van Feetje! Dat rode shirtje met Dutch Boy erop heb ik vorige week aan mijn oude collegaatje als kraamkado gegeven (met donkerblauw sweatbroekje met stoere zakken erop, ook van Feetje). Ze was er erg blij mee! @Lynn, zo weer lekker op dreef met shoppen hihi. Je hebt nog wat in te halen . @woezeltje, jurkje ziet er leuk uit! Blazer ook! Ga zo eens op de site kijken! Prijzen lijken ook wel mee te vallen. @Mirell, gave foto op de catwalk! Staat je goed dat groen! @pcootje, hopelijk doet je comp het gauw weer! @verder... niet onthouden hihi. Hier deze week toch geshopt.. Setje Billy en Lilly van Madeliefke, en jurkje van Another world van Lynn, en vandaag 2 setjes van Moodstreet (LF) maat 62 voor de tweeling (15 euro incl verzenden voor 2 zo goed als nieuwe setjes!) Toch maar weer eens proberen op marktplaats... Ik hoop dat het niet tegenvalt! Verder bijkomen van leuk feestje van trotseman gisteren. Was erg gezellig! Vandaag een beetje rustig aan gedaan.
Zal nog even een fotootje spammen van onze 2 kleine meiden..Had ze eventjes samen in bedje gelegd voor een leuke foto! Links Feline, Rechts Noëmi. Lekkere bolle wangen he haha. O ja, dit zijn de jurkjes van Feetje die ze ook aan hadden met dopen! @keukentje Ikea, hier wordt er heel erg veel mee gespeeld. De poppen slapen in de oven of de magnetron haha, maar ben J. nu aan het leren om "net alsof taartjes te bakken" in de oven hihi. En winkeltje spelen vind ze ook erg leuk! Op het kraamfeest waren er ook mensen die de miniboodschapjes hadden verzameld voor de meiden... zo lief!
Als eerst wat een prachtige meiden!!! Echt super lieve foto. Prijzen op de beurs was alles 10 euro.Dus echt een koopje
@mariomama, nope heb alleen zaterdag de setjes van Name-it gekocht, voor de rest alles nog in de envelop goed he?! Vind het eigenlijk zonde om de volle mep te betalen in de winkel, nu de sale er aankomt (en online je met enige regelmaat met flinke korting kan shoppen). Dus kijk we of er met de sale wat bijzit, en anders pech, koop ik wel wintercollectie maat 68 of 74 tegen die tijd, kunnen ze er ook veel langer mee doen! Koop nu wat op MP en ga nog even bij de wibra kijken, sommige dingen maat 56 kunnen ze nog ene flinke poos doordragen, en dan sla ik maat 62 verder maar over denk ik.. @woezeltje, 10 euro is een koopje idd! Hadden ze van C&O ook nog leuke aanbiedingen?
Ik heb alles gekocht wat er van de Ah mini's te krijgen was, winkel, kassa, wagentje, mandjes, tasjes, geld etc. Mini's heb ik ook allemaal, dus kan niet wachten tot ze daar groot genoeg voor is. Ik vind dit leuke keukentje erg leuk Kidkraft retro keukencombinatie? Bestel nu bij wehkamp.nl
otm, wat een schatjes..lijkt feline nu zoveel smaller, of is dat de foto?? debby, goed bezig!!! Dat moet wel een goede motivatie weer zijn?? woezeltje, leuk merk joh!
Otm, wat een schatjes!! Echt te lief. Knap dat je de bonnen kan bewaren, hier branden dat soort dingen altijd... Moet meteen op haha.