ja ik wil ook verder met afvallen,maarja wil ook zwanger worden en dat gaat niet echt saampies hihihi bevalt het sporten wel? welke sport doe je? ja de bloeduitslagen die gisteren binnen waren hadden geen afwijkingen ofzo,dus nu wachten op de rest en de urinetest. vanmiddag met de oudste naar de HA ( ze heeft een rare bult onder haar voet) en dan vraag ik gelijk even van mezelf en als er niets ernstigs is of ik dan wel door mag gaan met proberen zwanger te worden... afwachten allemaal maar weer!
Sport 3x per week in de sportschool.manlief ook 3x.op dinsdag avond dan komen me ouders oppassen. Ja ik haal ook gelijk t ergste in me hoofd maar hebben ook wel pech qua gezondheid van de meiden. Gelijk heb je om t even van jezelf na te vragen
wow.... 3 x... goed bezig! vriendjelief heeft hier een onbeperkt sportabb.,hij ging ook altijd 3 x per week,maar de laatste tijd is het door het werk een beetje bij ingeslopen,maar hij moet toch echt wel weer gaan,zie grote brede armen van m al een beetje inslinken owjee,je meiden hebben toch hopelijk niets ergs?? nou ik ga vliegen,heb om 14:00 nog een afspraak staan,dan de meiden weer ophalen om 15:15 en 15:40 bij de HA zijn..... en ik wou rustig aan doen hahaha doedoeiiiiii
Ja t moet wel even.is passen en meten wie wanneer maar met schoonmaak en spirtschema lukt t tot nu toe redelijk. Jongste heeft leveraandoening en oudste vaak verkouden etc. Ja soms vergeet je de tijd ken t wel
aaah nou gelukkig maar dat jullie t allemaal zo mooi op de rit kunnen houden dan! een leveraandoening? jeetje..... is dat te behandelen? ( ja misschien domme vraag,maar ken dr niets over). en vaak verkouden... dat was mijn oudste ook.... meerdere keren geopereerd aan dr oortjes voor buisjes en toevallig dat afgelopen weekend er weer een buisje uit kwam zetten De jongste moet eigenlijk geopereerd worden aan de amandeltjes,maar ze kon er ook overheen groeien... tsja hoop dat ze er over heen groeit,maar hoelang duurt dat? Ze loopt eigenlijk altijd met een snottebelletje en dat vind ik zoooo vies he......,maargoed niets aan te doen,hopen dat t met een mooie zomer eens een x over is en anders toch nog maar s met de kno arts gaan praten! Sportze vanavond!!
Oudste heeft ook buisjes en neusamandelen eruit.verder met weersverandering last van exceem. Ja ze kan er overeen groeien di weer naar kinderarts Iedereen is toe aan mooi weer
jep.... laat t mooie weer maar komen oudste heeft een likdoorn... moeten nu eerst met van die pleistertjes gaan plakken,gaat t met 2 niet minder worden,dan krijgen we een zalfje.... owjee ook een knoklantje dus....ja wat een gehannes he nouja hopen dat dr verder geen rare dingen bijkomen! nou ik ga maar eens even naar mn stoofpotje kijken... t ruikt hier iig al heerlijk!!
hej meiden, mag ik ook bij jullie mee praten (af en toen ) Hier ook heel erg herkenbaar dat je veel contacten kwijt bent.. mocht nooit weg van mijn ex dus dan raak je al snel mensen kwijt en als hij je dan ook nog zwart maakt tegen iedereen als het over is blijft er nog minder over ik woon dan ook niet zo ver bij jullie vandaan, in de buurt van Deventer zelf heb ik al 2 dochters en ben nu zwanger van de eerste met mijn vriend
hey! jahoor,wees welkom leeftijd maakt niet zoveel uit hoor! erg herkenbaar wat je zo ff verteld! Hoe oud zijn je dochters?? en ook in de buurt van Deventer?? ik ook... ik ben ook aan het proberen zwanger te worden vn de voor mij 3e en voor hem 1e!
hej hoi, gezellig! (en toch ook wel een beetje een fijn idee dat er meer dames zijn die een beetje in het zelfde schuitje gezeten hebben als ik ) mijn dochters zijn 2 en 4, en als het kleintje geboren wordt zijn ze 3 en 5 jou dochters zijn 4 en 6 toch? als ik het goed gelezen heb heel veel succes met zwanger worden maar zie dat je even op pauze staat (onderschrift)? groetjes
@p1982: Hoe is het bij jouw?? Alweer aan het werk of nog steeds ziekkies?? Lekker gesport van de week?? @OLB: ja die van mij zijn 4 en 6 klopt idd en ja ik moet wachten op de urineuitslagen en daarvoor kan ik vandaag een x bellen......
ceilo nog gebeld voor de bloed uitslagen onzeliefdesbaby, welkom, maakt niet uit dat je wat jonger bent ja ben gisteren weer gaan werken. dinsdagavond lekker gesport. Blij met me resultaat. Morgen weer sporten Morgen met de jongste naar het buro en dan ook prikjes
ja bloed en urine was allemaal goed,maandagochtend moet ik terugkomen bij de HA. aah fijn dat je opgeknapt bent! succes met de prikjes morgen!
ow gelukkig dat het allemaal goed is,maar andere kant vraag je je ook wel af wat er aan de hand is he ja vind de prikjes altijd wel weer erg en zielig. ook wel benieuiwd wat ze aangekomen is nog plannen het weekend?
ja ik wil wel weten wat er aan de hand is met mijn lichaam ....... maarja t zal uiteindelijk vanzelf wel een x overgaan hoop ik dan maar he hihihi ja prikjes zijn ook sneu,alhoewel mijn meiden eigenlijk nooit een kik gaven ^o) plannen t weekend?? ja gaan morgen de vouwwagen op de camping neerzetten..... jullie?
yess dochter is goed aangekomen en gegroeid. manlief zaterdagmorgen sporten, smiddags denk ik stad in na avodn eten naar mijn ouders zondagmorgen ontbijt op bed daarna zelf sporten en daarna feestje van schoonvader die 60 wordt en is met bbq. LEuk op moederdag mij niet huis ow leuk naar welke camping ga je
aaah fijn dat t goed ging op t CB,vielen de prikjes mee? nou druk weekend voor de boeg dus! Veel Plezier! en ik heb geen idee hoe de camping heet hahaha weet alleen dat t in Den Ham is Kwordt dr neergeplant door mn ouders.... Fijn Weekend in ieder geval!!!
ze heeft zat en zon best wat last gehad van de prikjes.zo zielig hoe was het op de camping nog wat leuks gekregen voor moederdag?
Aaawh... ja dat is inderdaad zielig,als ze er verder maar niet echt ziek van is geworden! Hier op de camping gaat t goed... nog steeds leuk! Moet ook wel,we staan nog tot 2e pinksterdag Hopen dat t weer een beetje meezit hiero,want dr wordt aardig wat slecht weer voorspelt voor aankomende nacht/morgen! BRRR!!!!! Ja heb ik gekregen! van de kleinste een bloempotje met een zelf geverfde omwikkelde tekening met een zakje aarde en een zakje zonnebloempitten! van de oudste een mooi canvas schilderijtje,zelf geschilderd met kunst.... een my little pony paard met mooi haar en een grote hoed met een veer bij een rots ( ofzo ) Ach het gaat om het idee en ze zijn er zoooo druk mee geweest! SUPER! Jij een leuk druk weekend gehad?? en nog moederdagverrassingen gehad??