Reclames op tv

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door maartje84, 8 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Andrea85

    Andrea85 Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    4.859
    1
    0
    Oh jee, meteen weer de pro-bv/anti-kv-gedoe :D Het is gewoon een irritante reclame, dat heeft niets met pro of anti te maken ;) Mensen moeten zich niet zo snel aangesproken voelen...

    Er zijn maar weinig reclames die ik leuk vind.
     
  2. Cynnie1984

    Cynnie1984 VIP lid

    25 feb 2009
    6.014
    141
    63
    R'dam
    Hmmm waarom zet ze het dan in het borstvoedings gedeelte en niet in de lounge??;)
     
  3. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Gamma - Bambix
    Op alles is een antwoord, voor alles is een melkje ;)
     
  4. Andrea85

    Andrea85 Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    4.859
    1
    0
    Geen idee :p
     
  5. MommyA

    MommyA Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.016
    0
    36
    Ik irriteer me overigens ook net zo goed aan andere reclames hoor. Bij deze reclame is het vooral dat overdreven stemmetje, en de dame van het kdv die zich haast voor doet als arts. Maargoed reclame he ;)
     
  6. Flowergirl23

    Flowergirl23 Fanatiek lid

    22 okt 2010
    1.358
    0
    0
    Rotterdam
    Dat zal wel ja... :D Nestle groeie start, kost gemiddeld 3 euro minder dan nutrilon..
    1 keer buikgriep gehad en ze groeit er goed op, vrijwel nooit last gehad van darmpjes ofzo.. Dus ik vind het wel goed zo. :)
     
  7. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    hahahahahahaah ah ok:p
     
  8. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    Even terug op de grafiek: het gaat over de hoeveelheid IgA (een van de antistoffen die je lichaam aanmaakt). En laat ik nou net vandaag mijn studenten geleerd hebben dat moedermelk bomvol IgA zit!!!
     
  9. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    Zag de reclame trouwens net en zie dattie iets is veranderd.
     
  10. Anne09

    Anne09 Fanatiek lid

    11 aug 2011
    1.291
    57
    48
    Wat is er anders dan?
     
  11. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    niet meer dat : geef jij bram nog steeds nutrilon?? ik dacht dat blablablabla...
    Nu zei ze iets van:Hej moet ik mij sofie nog steeds nutrilon geven, zelfs nu ze 1 jaar is geweest? Zoiets...

    Nu vind ik em nog erger. MOET IK... Nee doos, je moet niks.
     
  12. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    Hier nutrilon 1 en 2 gegeven en verder niets. we zijn overgegaan op karnemelk, gewone melk en yoghurt en nog steeds, hij is niet vaker ziek als anderen en heeft nooit ergens last van, dus ik houd het lekker zo. hij krijgt vitaminen genoeg binnen en ook niet door de vitamine d, maar door een gezonde en gevarieerde voeding. Ik laat het zo

    vindt de reclame heel vervelend, ondanks dat ik het zelf gegeven heb, maar ik ben daar niet gevoelig voor, wij kozen voor nutrilon, omdat we het de makkelijkste verpakking vonden. :)
     
  13. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Waarom maken jullie je zo druk? Het is reclame... de reclame van Mr Muscle is minstens zo irritant en heeft net zulke onzinnige claims... het is het principe van reclame. Waarom dat dan in een BV topic zoveel irritatie opwekt.. onbegrijpelijk.. wees toch eens wat zekerder van je zaak.. dan hoef je niet zo te letten op dingen die je niet nodig hebt.

    Oja, ik vind het ook een rare reclame maar dat vind ik van 90% van de reclames.. Je hebt als consument de verplichting om jezelf te informeren en reclame is daar niet voor bedoeld.. dat wil maar één ding verkopen.. en er zal genoeg geld aan besteed zijn dat dit werk.. Nou èn.
     
  14. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Eens :D
     
  15. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Hihi, mijn topic heeft niets met mijn zgn onzekerheid te maken.
    Als ik echt zo onzeker was had ik allang mijn melk vervangen door 'immunofortis' ;)

    Ik weet een hoop van BV en weet wat ik moest doen om het te laten slagen. Ik ging het niet proberen, maar ik ging het geven.
    Dat dus.
    En dat nog steeds.

    Waar het mij om gaat is dat ik het schandalig vind dat deze reclame door de reclame code commissie is gekomen. Niet elke vrouw bereid zich even grondig op BV voor. Niet elke vrouw weet daarom dat hetgeen wat zij in die reclame beweren enorme onzin is.
    Tuurlijk wordt er in mr. Mussle reclames ook onzin verkondigd. Maar de meeste mensen voelen zich geen ontaarde huisvrouw als zij met Dasty van de Wibra of met Viakal hun badkamer schoonmaken.

    Daarintegen kunnen een hoop vrouwen zich wel een ontaarde moeder voelen. Er zijn genoeg vrouwen welke zich al schuldig voelen om bijv. geen BV te hebben (kunnen) gegeven. Of het naar hun eigen mening stiekem niet lang genoeg te hebben gegeven. Deze vrouwen kunnen door deze reclames geraakt worden. Vind ik niet eerlijk dat op die manier geld zinloos en met onzin wordt afgetroggeld. Kinderen is voor iedereen, ongeacht of je BV of KV geeft :p hetgeen waar je als moeder het meest door geraakt kunt worden...

    Daarnaast vind ik het te idioot van woorden dat er over dat immunofortis onzin wordt gesproken.
    En ook heel erg belachelijk, maar wellicht wel begrijpelijk omdat ze de concurrent van de BV zijn... Ze doen net alsof met 'immunofortis' DE manier is om je kindje het beste te geven. Terwijl het beste BV is. Ja, ook tot (of zelfs nog na) 3 jaar.

    Of ik dat termijn ga halen denk ik niet. Al zou ik het wel uber-cool vinden als ik dat wel ga doen haha.
     
  16. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Maar het gaat toch niet over borstvoeding? Het is gewoon de zoveelste reclame over poedermelk. KV is toch geen ''concurrent'' van bv? Zo heb ik het nog nooit gezien in ieder geval..
     
  17. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
  18. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    O dat kan ik je wel vertellen hoor...ligt hier in Indonesie al in de supermarkt...je hebt hier kunstvoeding speciaal voor peuters en kleuters, eentje speciaal voor schoolkinderen, eentje voor pubers tot 19 jaar, eentje voor 50-plussers en eentje speciaal hoor zwangere en zogende moeders...o ja en ook nog een speciale voor sportende mannen en eentje voor vrouwen die willen afvallen.

    Met nog even de persoonlijke observatie dat veel middle class kinderen hier echt dik zijn...
     
  19. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Ik geloof niet dat borstvoeding hier de issue is, de meeste kinderen in de dreumesmelkleeftijd krijgen allang geen moedermelk meer (in dat opzicht zou je deze reclame kunnen zien als een oproep tot minstens tot drie jaar bv geven:)).
    Wat mij stoort zijn de misplaatste gezondheidsclaims. Mr. Misdoe is ook dom, maar het tapt niet in op het latente schuldgevoel dat veel moeders hebben. En WC-eend probeert ook niet dat latente schuldgevoel te koesteren. Wat de Axe betreft, dat werkt in de juiste dosis eerder als een vrouwen repellant, dan als vrouwenmagneet. Kennis an me heeft op de middelbare school waar ze lesgeeft meegemaakt dat leerlingen astma aanvallen kregen vanwege de overmatige Axe van klasgenoten...
     
  20. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    BV zal altijd wel het beste blijven maar ik blijf van mening dat de KV tegenwoordig zo goed is ontwikkeld dat hij bijna te vergelijken is met BV.

    Dat BV beter voor je weerstand is bullshit, mijn nichtjes zijn beide groot gebracht met BV beide zijn iedere maand wel ziek zwak en misselijk, mijn kinderen zijn beide KV kinderen en zijn nooit ziek, tuurlijk wel eens verkouden maar goed dat noem ik niet ziek.

    Nogmaals de KV is tegenwoordig gewoon enorm goed ontwikkeld en een goede vervanging van de BV, ik voel me niet geraakt hoor door de reclame, ik ben juist enorm blij dat er dit soort dingen bestaan ..
     

Deel Deze Pagina