Thnx voor het bewerken! Hier zijn ze het er niet helemaal mee eens haha! Maar we zullen zien over 4 weken!
Haha de familie die geloven er niet zo in of miss willen ze gewoon graag een kleindochter dat kan ook! Haha We zullen zien over een paar weken! Nee weet ik ook! Maar was gewoon nieuwschierig! Ach als het maar gzond is!
Rogijuli, zou jij voor mij eens willen kijken naar de echo die ik op de vorige pagina heb geplaatst? Ik zoek me suf naar een nub, maar weet niet of die wel te zien is Groetjes, Lucy
Op mijn 12-weken echo NUB was de voorspelling dat het een meisje zou zijn, en dit is CORRECT! We krijgen 16 september een dochter.
Jongen ps, trouwens niet op die echo van de vorige pagina, maar op de echo die je als eerste plaatste
Dank je! Grappig, de echoscopiste twijfelde heel erg, maar zei uiteindelijk ook jongetje (aan de hand van de bewegende beelden). Ze twijfelde omdat het nubje niet zo hoog staat dat je zeker van een jongen kan zijn en niet zo laag dat het een meisje is. Het loopt zeg maar iets omhoog en daarna recht. Het verbaasde haar niets als het uiteindelijk toch een meisje blijkt te zijn. Heb tevens de echo van m'n zoontje erbij gepakt en die stond een stuk meer omhoog, was trouwens wel bij 12+3 weken gemaakt en deze bij precies 12 weken! Van m'n dochter heb ik helaas geen goede foto om te vergelijken. Het maakt me niets uit wat het is, maar ik voel me zo meisjes zwanger. Komt het wel vaker voor dat een iets omhoog staande nub toch een meisje blijkt te zijn, of is de echo aan de vroege kant waardoor het nubje nog aan het stijgen is? Zie je op de tweede foto helemaal niets? Dacht misschien helemaal links een soort vorkje? Sorry voor alle vragen, maar omdat de echoscopiste zo twijfelt, probeer ik er toch wat meer over te weten te komen. Groetjes Lucy
Kan je zien of het ruggetje recht staat? Lijkt als de baby er niet helemaal recht voor ligt met de ruggengraat. Verder lees ik ' ik denk....' Is het soms een twijfelgeval?
Ik kan niet precies zien hoe het kindje ligt (of dat hij wel op zijn ruggetje ligt) omdat het een vrij onscherpe en donkere echo is. Ik zeg "ik denk" wel vaker bij een nub voorspelling. Dan is de echo niet duidelijk genoeg om gelijk: een jongen of een meid te zeggen. Zowieso zal ik nooit 100% zeker zijn, want de nub theorie is niet volledig 100% waterdicht.
Met precies 12 weken hoeft hij nog niet 30 graden of meer omhoog te staan. Bovendien, als het ruggetje wat krom ligt, moet je niet alleen de lijn van het kontje volgen, maar in het midden gaan zitten Hierdoor zie je dat hij nu al omhoog staat (welliswaar nog geen 30 graden). Als een iets omhoog staande nub toch een meid blijkt te staan, kan de "nub" geen nub zijn geweest Een omhoog staande nub, zal niet meer naar beneden afbuigen dan is het gewoon de nub niet zijn geweest maar bijv. een bovenbeentje. Ik zie op de 2e foto geen vorkje en ook geen nub, Ik zie wel 2 (boven)benen en de navelstreng. Heb je de echo zelf niet gefilmd
Nee helaas is dit echt het beste beeld wat ik heb Grappig dat het zo kan veranderen in drie dagen tijd, want op de echo van m'n zoontje, die dus met 12+3 dagen is gemaakt, staat de nub zelfs boven de 40 graden! De echoscopiste gaf wel aan dat het een erectiel orgaantje betreft en daardoor de stand soms ook wat kan afwijken. Niet dat ik je niet geloof hoor, ik zie zelf ook dat het duidelijk wat omhoog staat. Met 17 weken weten we meer!
haha ja echt waar. Ik zag het slurfje gelijk voorbij komen toen ze dat ding op mijn buik zette (herkenbaar bij de vorige twee) EN zei meteen. Volgens mij is het jongen of het is de navelstreng en idd ik had weer gelijk (ik heb goeie ogen..)
Hihihih, snap het nog steeds niet, want de nub is echt een meid! Zo zie je maar weer ... nog steeds is de nub theorie niet waterdicht Gefeliciteerd meid!