Heb al poos last van onregelmatige cyclus(ben sept.2011 gestopt met pil). Ik verwachtte tussen 17 & 20 april weer ongesteld te worden, maar nee hoor, ben het nog steeds niet. Heb er net maar eens ff een testje tegen aan gegooit,(vh kruidvat). Ik gebruikte altijd andere, die dus ook op andere manier de uitslag aangeven(2 streepjes als je zwanger bent), dus ik heb de test gedaan, schrik ik me kapot, 2 streepjes!! Zwanger???? Had de gebruiksaanwijzing nog niet gelezen, dus ik met het idee dat ik zwanger ben naar boven gerent(zag al helemaal voor me hoe ik het aan mijn man moest vertellen), gebruiksaanwijzing er bij gepakt, wat denk je...moet ene streepje een plus-teken worden, en bij mij was het een min-teken Ik balen, enerzijds omdat ik dus toch niet zwanger ben en anderzijds omdat ik nu echt helemaal niks meer van mijn lichaam snap, wanneer wordt ik dan wél ongesteld???!!!:x Bah, bah bah!! moest dit ff kwijt hoor!
Ah meis, wat verdomde naar voor je!!!!! Ik hoop echt dat je lichaam het allemaal snel weer oppakt en misschien dat je zelfs evengoed zwanger bent nu maar te vroeg getest. Ik wil je absoluut geen valse hoop geven, maar weet je zeker wanneer je je ei hebt gehad?
Zoals ik zei, mijn cyclus is nogal rommelig, dus geen idee wanneer ik vruchtbaar ben. Heb meer dan 10 jaar de pil geslikt, dus ook geen ervaring met "natuurlijk ongesteld" zijn. Begon op mijn 16e, en was toen al onregelmatig, maarja, lichaam is dan druk met de puberteit We "klussen" nu eerst nog op de bonnefooi, komt er een kleine dan zijn we helemaal blij natuurlijk, maar omdat mijn lichaam zo lang aan de pil gewend is geweest, verwacht ik ook niet dat ik in mum van tijd zwanger ben, is dan wel jammer, maar je moet natuur ook zijn gang laten gaan, dan is de tijd nog niet rijp, denk ik dan. Maarja, teleurstellend is het wel als je een negatieve test in handen hebt.
Hoe lang je de pil geslikt hebt, zegt niks over hoe snel je zwanger wordt. Bij ons was het 6 maanden, maar bij een vriendin gelijk de eerste ronde. Beide slikten we al ruim 13 jaar de pil. Mijn cyclus is ook heel erg onregelmatig. Van 30 tot 62 dagen varieerde het. Ik ben daarom ovulatietesten gaan gebruiken. Daarmee heb ik elke ronde mijn ei opgespoort en de tweede ronde met deze testen was het raak. Mij gaf het ook rust met de vraag wanneer mijn NOD zou zijn. Ik werd er gek van dat ik niet wist wanneer ik eventueel zou kunnen testen. Dus er gingen veel testen doorheen en een hoop teleurstelling zeg. Als je een positieve ovutest hebt, dan kan je er ongeveer 14 dagen bij optellen. Dan zou je NOD zijn en weet je dus wanneer je kan testen. Succes!
Oh das balen. Ja het kan heel lang duren voor je cyclus weer "normaler" wordt. En misschien ben je van nature wel onregelmatig. Ik heb ook erg lang de pil geslikt en hield daarna ook een super onreglmatige cyclus over. Ook ik ben ovulatietesten gaan gebruiken. Ze zijn heel duur, maar binnen een paar maanden was ik zwanger. En het is veel relaxter dan temperaturen ed. Dus klussen maar Veel succes!
Ze hoeven niet duur te zijn. Kijk even op Zwangerenkids.nl. Bv 25 dipsticks voor 15 euro. Of nog meer andere pakketten, ook met zwangerschapstesten erbij. Ik heb de dipsticks van Zwanger en Kids gebruikt en die werkte heel goed. Wanneer hij positief was, dan testte ik nog met een Clear Blue digital, gewoon om het zeker te weten (deze laatste zijn wel duur).
Ik heb ook een clearbleu test in huis, voor als de "goedkope" test positief is. Kun je ook meteen zien hoe lang je ongeveer zwanger bent. Hoop 'm een keer te gebruiken, want het is idd een rib uit je lijf
Hoe gebruik je die dan? of staat dat in een duidelijke gebruiksaanwijzing? want je kan toch moeilijk op de bonnefooi elke keer zo'n ovu-test doen... Wil dit over een aantal maanden uit gaan proberen, als we dus nog niet spontaan zwanger zijn. A.s. sept. zouden we dan een jaar bezig zijn. Kan wel naar een huisarts rennen, maar die kan dan toch niet zo heel veel doen als tips geven zoals temperaturen enz.
Ovutesten doe je elke dag. In jouw geval zou ik dat vanaf dag 10 ongeveer doen (als het goed is, staat in de bijsluiter een tabel waar je kan zien wanneer jij het beste kan beginnen). Doe de test elke dag rond het zelfde tijdstip. Het advies is vaak in de middag, in ieder geval geen ochtendurine. De test is positief als beide strepen even donker zijn. Let op! Je kan dus ook eerder al 2 strepen krijgen, maar hij is pas positief als beide even donker zijn. Kijk ook maar in mijn album. Maar vaak zit er dus wel een beschrijving bij. Ik hoop voor je dat het niet nodig is en dat je alsnog snel een posi zwangerschapstest in handen hebt.