Meiden begin 20 die zwanger willen worden..

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door DJR, 30 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Als ik van een gemiddelde cyclus uitga, wat ik voor het gemak wel doe voor nu, is m'n nod op 7 juni...
    Als het goed is ga ik m'n eisprong wel weer voelen net als voorgaande keren dus ben benieuwd!!
    Nu nog ff m'n banner bijwerken, als dat wil op m'n mobiel:p
     
  2. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Oh en bops, ga maar een testje doen denk ik, klinkt wel positief! X
     
  3. lennyt

    lennyt Fanatiek lid

    22 feb 2008
    2.844
    0
    0
    budel dorplein
    Oh hilse bah wat vervelend nie leuk :( duimen dat de volgende ronde roze is
     
  4. flavour2

    flavour2 Actief lid

    18 jan 2012
    367
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bops, ben benieuwd??

    Hier.echt bagger geslapen... Zo maar eens opstaan!
    Pff zo geen zin om te werken :(

    Tot vanavond.
     
  5. Bops

    Bops Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.057
    0
    0
    dan hebben we gelijk onze nod!
     
  6. Bops

    Bops Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.057
    0
    0
    Hij was dik negatief, zoals ik al verwachte, maar die kwaaltjes zijn wel echt heel irritant!
     
  7. Bops

    Bops Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.057
    0
    0
    Ik heb echt heerlijk geslapen, heb mn vent wel nog gedag gezegd en een dikke kus gegeven en daarna heerlijk doorgemaft.
    Half 8 wakker, heeeeeerlijk nog even blijven liggen en 8 uur mn bedje uit :)
     
  8. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    @bops, hihi leuk! En balen van negatief en super vervelend van die kwaaltjes ook!!
    Als ik uitga van deze laatste menstruatie en een gemiddelde cyclus zou ik, als ik nu zwanger word, uitgerekend zijn op 14 februari:D haha!

    Ik ben vanaf gisteravond al zo duizelig steeds, toen ik opstond vanmorgen moest ik echt eerst even blijven zitten op de rand van het bed voordat ik kon lopen!
    Nog niet super veel bloed gespot ook btw, maar dat zal vandaag wel meer worden als het goed is.....
     
  9. Bops

    Bops Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.057
    0
    0
    Nah had niet anders verwacht hoor, vind alleen die kwaaltjes dan wel erg vervelend haha.

    Je ongi zet nu wel door?
     
  10. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Denk het wel begin nu wel wat buikpijn te krijgen..
    Maar ben duizelig joh niet normaal, val bijna om durf niet te douchen..
     
  11. Bops

    Bops Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.057
    0
    0
    Heb je al bloed laten prikken?
    Klinkt als mijn oude kwaal (ijzer te kort)
     
  12. CVG

    CVG Actief lid

    1 mrt 2012
    102
    12
    18
    NULL
    NULL
    Hilse: Heb je al geprobeerd om meer suikers te nemen? Dat helpt toch ook wel eens als je duizelig bent? En anders Floradix proberen, helpt bij m'n moeder ook als ze ijzer te kort heeft.

    Flavour2: Ik zit vandaag op dag 49. Als alles volgens schema loopt en ik sla nu een ronde over, dan moet ik volgende week ongesteld worden.

    De dokter zei dat het geen zin had om daar een test te doen omdat hun testen net zo betrouwbaar zijn als die van de drogist. Dus ik wacht volgende week even af, anders ga ik om een bloedtest vragen.

    Liefs.
     
  13. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Heb je inmiddels al een testje gewaagd? Het zou vandaag of morgen je NOD moeten zijn toch? Spannend hoor!

    Hier ook :( Kon totaal niet in slaap komen en heb echt tot 06:00 wakker gelegen en toen pas rond 08:30 weer in slaap gevallen maar helaas ging mijn wekker om 10:30 weer..

    Lig nu al lekker in bed en ga zo nog even wat bijslapen. Hopelijk valt het een beetje mee op je werk!


    Jammer zeg! Ik hoop dat de kwaaltjes maar snel mogen verdwijnen en weer terug komen als je zwanger bent ;)

    Ik zou het even in de gaten houden. Duizeligheid is echt vervelend!

    Ik hoop dat je heel snel meer duidelijk hebt en een mooie regelmatige cyclus krijgt (Uiteraard hoop ik dat die cyclus binnenkort 9 maanden stopt :D)
     
  14. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.862
    0
    36
    Isabel , lief dat je om me vraagt !
    Was echt super , ons baby'tje lag heerlijk te bewegen zo lief . De baby had de hik , het buikje ging op en neer . Erg schattig maar vond het ook een beetje zielig .
    Hoe is het met jou ?
    Leuk naar landal ? Naar welk park ga je ?

    Dunchan , meid wat erg zeg , snap dat je in de stress zit . Maar als het hartje onderhand nog niet sneller zou kloppen zou je lichaam het denk ik wel afgestoten hebben ? Wat zei de gyn ervan ? Komt dat vaker voor en welke kant gaat het dan meestal op . Heel veel sterkte meid hoop zo dat alles goed komt/is .

    Bops , balen meid maar je heb wel duidelijkheid . Lekkere nuchtere reactie weer van jou , had ook niks anders verwacht van jou hoor . Jij reageert altijd zo lekker makkelijk haha . Maar je bent vast wel teleurgesteld ?

    Hilse , wat naar ! Zout of suiker . Ik zou toch even bloed laten prikken .

    Cvg , de dokters doen ook echt geen moeite he Pff . Ik zou inderdaad even bloed laten prikken als je dokter dat wil doen ?
     
  15. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Bekijk bijlage 244694

    ♥ NOD ♥

    - Hilse (20 jaar) NOD: 7 juni, 4e ronde, 1e kindje
    - Bops (24 jaar) NOD: 7 juni, 2e ronde, 1e kindje
    - Daantje3 (23 jaar) NOD: 31 mei, 7e ronde, 1e kindje
    - Lennyt (26 jaar) NOD: 11 of 12 mei, 7e ronde, 1e kindje
    - Isabel Olivia (22 jaar) NOD: 21 mei, 2e ronde, 1e kindje
    - GwoonAn (22 jaar) NOD: Onbekend na stoppen pil, 1e ronde, 1e kindje
    - CVG (21 jaar) NOD: 18 mei, 3e ronde, 1e kindje
    - flavour2 (24 jaar) NOD: 3 juni, 3e ronde, 1e kindje

    ♥ Zwanger ♥

    - Samantha89 (22 jaar) Uitgerekende datum:26 november, 1e kindje - Meisje / Jongen / Verrassing
    - Dunchan (23 jaar) Uitgerekende datum: 21 december 2012, 2e kindje - Meisje / Jongen / Verrassing
    - Lisanne123 (22 jaar) Uitgerekende datum: 27 november 2012, 1e kindje - Meisje / Jongen / Verrassing
    - Cheetara (21 jaar) Uitgerekende datum: 6 oktober 2012, 1e kindje - Meisje / Jongen / Verrassing


    ♥ Afspraken - Controle & Echo ♥

    - Lisanne123: 14 mei - Echo in ziekenhuis
    - Lisanne123: 15 mei - Verloskundige
    - Cheetara: 18 mei - 20 weken echo
    - Dunchan: 19 mei - Echo
    - Samantha98: 21 mei - 2e echo

    ♥ Bevallen ♥

    -
    -
    -



    - - - - -- - - - -- - - - -- - - - -- - - - -- - - - -- - - - -- - - - -

    Lijst geupdate :)
     
  16. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Ah wat super leuk zeg! Haha, wat onwijs schattig. Lijkt me heerlijk om lekker naar je kindje te mogen staren :D En natuurlijk, het belangrijkste, dat alles helemaal goed gaat. En je mag over 3 dagen weer hé? Leuk!

    Met mij gaat het wel goed! Deze periode is een beetje jammer, dat wachten.. :) Tijd lijkt ook zo langzaam te gaan. Weet jij nog wanneer je last kreeg van de eerste symptomen? Voor mij is het nu nog te vroeg daarvoor. Weet wel dat ik soms mijn lijstje met klachten van mijn vorige zwangerschap erbij pak om te kijken wanneer ik wat precies voelde.. en toch stiekem hoop hetzelfde te voelen :) Terwijl ik ook wel weet dat elke zwangerschap anders is en de symptomen niet hetzelfde hoeven te zijn. Achja.. haha

    Landal is wel leuk ja! Dan vliegen de dagen hopelijk voorbij en dan zal ik de 20ste of 21ste gaan testen (als ik dan nog niet ongesteld ben natuurlijk) Kijk er nu al naar uit.. :p Zal het sowieso hier even laten weten! Wij gaan naar Kasteeldomein de Cauberg in Limburg.
     
  17. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.862
    0
    36
    Isabel , heel leuk ! Inderdaad maandag weer . Ik ben echt verslaafd aan echo's . Zwanger zijn is gewoon soms zo onrealistisch , het lijkt gewoon te mooi om waar te zien . En met die echo's besef je wel weer dat je kindje lekker in je buikje zit . Ookal weet ik dat wel en voel je dat zelf ook , is toch zo leuk om je kindje te zien .

    Ik kreeg wel snel symptoompjes veel slijm , en afwisselend dus heel doorzichtig dan heel veel wit slijm. Haha klinkt misschien raar hoor maar het was wel zo ( nog steeds trouwens ) . En ik had heel veel testsdrang al heel vroeg . Jou innesteling is al geweest he of nu bezig . Merk je iets ? Ik was dus voor me nod misselijk tot de 5e week daarna niet meer . Dus je kan vroeg symptoompjes hebben .

    Dit is je eerste kindje waar je nu voor gaat toch ?
     
  18. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.862
    0
    36
    Leuk , ga je testen in landal . Met die speciale dagen hoop je helemaal dat die positief is haha . Ik heb nog is getest op valentijnsdag
     
  19. dunchan

    dunchan Fanatiek lid

    20 mrt 2009
    1.018
    25
    48
    Vrouw
    Verkoopmedewerkster Shoeby
    Breda
    Meiden mijn eerste echo's staan op me profiel. Eindelijk tijd gevonden om ze erg op te zetten..... Gisteren op kraam visite geweest en wat een klein dot je hebben ze. En hebben ze toch verteld over onze zwangerschap.

    Vanmorgen ruzie gehad met het ziekenhuis. Ik wilde deze week nog graag een echo en hun vinden het niet nodig. Ik moet wachten op een uitnodiging van hun kant krijg.....l.l pffffff wat een gedoe zeg...... Dan maar volhouden tot de 19de.en als ik het tocht niet vol houd belik de VK gewoon of ik eerder mag komen?

    Wat zouden jullie doen??
     
  20. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.862
    0
    36
    Dunchan ,

    Jeetje , Pff een weekend in de stress zitten .
    Dit is erg gemeen .. Maar je kan de verloskundige opbellen (weet niet of zei dat gewoon een echo wil maken ) en andere zeggen dat je bruin verlies heb ookal klinkt het lullig . De stress is ook niet goed voor je meid
     

Deel Deze Pagina