Juli mama's 2008 deel 18

Discussie in 'De mama's' gestart door Daantje85, 6 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    pfff wat ben ik toch een waardeloze sukkel. had gisteren mn moeder vanaf mn werk even willen bellen maar door alle drukte vergeten. die was dus flink boos en verdrietig en vond het onvergevelijk. voel me nu dus niet zo blij meer
     
  2. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    En daar had ik met moederdag dus ff geen zin in.:p

    Kwebbels heb jij FB? Kan je daar niet vinden.:)
     
  3. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Nee hoor meis dat ben je niet.;)

    En als ze dit al onvergefelijk vindt.:(
    Je hebt gisteren toch aan haar gedacht alleen de drukte op het werk liet het niet toe om te bellen.
    Je hebt haar nu toch gebeld en uitgelegd hoe of wat.
    Misschien reageerde ze in een opwelling zo?
    Volgend jaar weer een moederdag hoor.;)
     
  4. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Nou hier een ruk nacht achter de rug...En ik ben redelijk verwend wat dat betreft dus ik merk nu wel dat ik redelijk gesloopt ben :) I.ndi bleef ten eerste gisteravond uit bed komen met stomme smoesjes..Dan weer drinken, dan weer plassen, dan weer dit. Om 22 uur sliep ze eindelijk:) Toen vanacht om 2 uur is ze gaan huilen en heeft dit super lang volgehouden...We zijn er wel 100 keer uit geweest beide en elke keer was ze 1 min stil en dan begon het geloei weer. Volgens mij was ze ook nog half aan het dromen dus echt een gesprek om te vragen wat er precies was was niet echt mogelijk. Uiteindelijk is mannetje met haar op de bank gaan liggen met de tv aan net zolang totdat ze in slaap was gevallen.

    Vanavond hebben we een oudergesprek en ik vernam van manlief dat we redelijk lange tijd hebben gekregen omdat ze graag willen doornemen dat ze op alle kindjes voor ligt en dan zit ze al in een plusgroepje maar ook dat lijkt niet echt genoeg voor haar, de aansluiting op de groep is minimaal omdat degene waarmee ze erg optrok een jaar ouder waren en die zijn nu natuurlijk al een poos naar de basisschool. Dus ik hoop dat we een goed gesprek hebben en misschien dat wij haar hier thuis ook wat meer uitdaging kunnen bieden. :) Pf..Was altijd een beetje mijn grootste angst, dat mijn kind niet mee kan komen op school oid. Nu is het natuurlijk wel in positieve zin omdat ze gewoon voor ligt maar echt blij ben ik er niet mee. Ze verveelt zich op school en kan hierdoor wat dwarser/bijdehanter zijn. Gelukkig speelt dit pas sinds kort....;)
     
  5. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Yep, sta jij gewoon onder je eigen naam + achternaam? Ik ga ff zoeken want volgens mij heb ik verder niemand hier op facebook..:)
     
  6. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Sann; vervelen dat je moeder zo reageerde, snap dat je je daar niet lekker onder voelt.

    Hier helaas ook 1 keer gehad..Vaderdag, 's morgens mn vader gebeld en zou ook even langs komen. Krijg ik om 20 uur 's avonds een berichtje van mijn moeder dat dit niet erg aardig voor mn vader was om gewoon niet op te komen dagen...Ik schrok me en hoedje, was het helemaal vergeten! Maar het erge was dus, mijn 3 zussen hadden ook niks van zich laten horen. Gelijk iedereen opgetrommeld en om 20.30 waren we daar...Pff heb me nog nooit zo erg geschaamd terwijl mijn vader altijd dag en nacht voor ons klaar staat. Zucht...Hij was ook teleurgesteld maarrrrr zoiets ''vergeet'' je dus ook maar 1 keer want die teleurstellende blik zal ik niet zo gauw vergeten..en

    Je moeder trekt wel weer bij..je bent ook maar een mens....
     
  7. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Kan je niet vinden Sen, ik ben onder de zoekfunctie ook niet vindbaar dus ik stuur je even een link met mijn pagina.
     
  8. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Heb trouwens een mooi hartje gekregen met een foto erin en erg mooi versierd! Het duurde alleen even voordat ze het gevonden had..Ze wilde het graag al eerder geven en heb toen uitgelegd dat het voor moederdag is en ze het moet verstopppen.

    Gelukkig kwam ik het met stofzuigen onder de kast tegen en wist ik waar het lag want dat wist mevrouwtje zelf dus niet meer haha.
     
  9. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    mika is nu lekker in de zandbak aan het spelen, en ook tegen zichzelf aan het praten. Wel lief om te horen. Finn slaapt nog steeds. Hoop ook dat hij nog even doortukt..
     
  10. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Ik heb het met Maarit gehad op het KDV.
    Ze was er met 2 1/2 al aan toe om naar school te gaan en verveelde zich rot op het KDV.
    Er ging echt een wereld voor haar open zeker nu later ook bleek dat ze een hoog IQ heeft.
    Nog een paar maandjes dan kan I.ndi lekker naar school.;)
     
  11. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Ik heb je uitgenodigd en in mijn lijst staan er een hele hoop van hier dus pik ze er maar uit die je wilt.;)
     
  12. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Maar goed dat je het zelf nog wist.:D
     
  13. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Heb je zelf ook nog even kunnen slapen?
     
  14. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ha meiden,

    Hier ook weer even een berichtje van mij. Ben vorige week gezellig een paar dagen naar mn ouders geweest, daarna druk in huis, zaterdag hele dag naar schoonzus/zwager geweest om te oefenen met tent opzetten en gisteren gezellige moederdag thuis gehad en vandaag weer aaan het werk na ruim 2 weken vrij te hebben gehad. dus vandaar niet veel online geweest!

    Hoefde vandaag alleen maar een ochtendje te werken omdat mn collega nog 2 uurtjes moest inhalen. Heb de kinderen lekker bij de gastouder gelaten en ik zit heerlijk met de laptop in het zonnetje. Heb al lekker veel kunnen doen (zaterdag hebben we uitje met de club van de kerk en daar moest ik nog het een en ander voor regelen :)

    Kregen trouwens zaterdag te horen dat mn schoonzus zwanger is van hun 2e kindje. Zo leuk! Bij de 1e hebben ze 6 jaar gedokterd en toen was het eindelijk raak bij de eerst IUI. Nu zijn ze gelijk gestart met IUI en was ze weer de 1e poging zwanger, dus geen lang traject dit keer!! Ben echt blij voor ze!!!
     
  15. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier net zo....Arinde is ook echt toe aan school! En vooral nu al haar vriendinnetjes 4 worden op school vind ze dat wel heel jammer!
     
  16. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    En hoe bevalt de tent?:D

    Leuk zeg dat je schoonzus weer zwanger is, gefeliciteerd!:)
     
  17. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dinsdag bij mn vriendin was trouwens ook erg gezellig! We hebben weer lekker bij gekletst.
    Hebben het trouwens ook nog uitgebreid over Arinde gehad. Het CB had al een keer aangekaard om eens langs een pedagoog o.i.d. te gaan met haar. En nu raadde mn vriendin het ook aan vorige week. Zelf weet ik het niet zo goed, of dat nu wel echt nodig is.

    Ze heeft daar echt bijna de hele tijd alleen maar bij mij op de bank gezeten en continu aandacht gevraagd (steeds iets vragen, iets willen vertellen, iets willen laten zien, me mee vragen naar de wc, op me hangen etc....). Verder had ze de kinderwagen van haar dochter helemaal vol gestopt met speelgoed en die dus mee genomen naar de bank en daar mocht niemand aan komen (terwijl ze er dus zelf ook niets mee deed).
    En zo is ze dus heel vaak (continu aandacht vragen, heel jaloers gedrag vertonen, alles hebben wat Joucke ook krijgt, als Joucke ergens heen loopt het zelf snel pakken, al het speelgoed toe-eigenen etc...). Bij mn ouders ging het dit keer redelijk, maar meestal is ze daar ook continu met mijn ouders bezig (wel gezellig, maar ook heel dwingend en ze moeten continu met haar bezig zijn).

    Het hoort natuurlijk wel bij haar leeftijd dat ze zo ik-gericht is, maar ze slaat daar wel heel erg in door en heeft het al heel erg lang (zeker al vanaf dat Joucke er is). Zouden jullie daar iets mee gaan doen? Ik hoopte zelf dat het minder zou worden nu ze op de psz zit en straks op school, maar daar begin ik eigenlijk steeds meer aan te twijfelen. De jufs op school zeiden ook al dat ze zo leuk kan samen spelen, maar dat ze wel heel erg de baas speelt en graag de rollen verdeelt (zodat ze zelf alles in de hand kan houden). Moeilijk hoor!!
     
  18. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Je zou altijd kunnen gaan en vragen of ze een observatie willen maken van haar. Als er echt wat uitkomt kun je altijd nog beslissen of je er iets mee wilt. Voor hetzelfde geldt zeggen ze dat het gedrag wat ze vertoont conform haar leeftijd is en dat er niks aan de hand is maar aan de andere kant als het buiten het normale gedrag zou vallen kun je handvatten krijgen om er iets mee te doen. Het helpt dan zowel jullie als ouders en dus uiteindelijk ook Arinde.;)
     
  19. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou, we krijgen er echt steeds meer zin in! Dus dat komt vast goed:D
     
  20. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Misschien inderdaad maar eens laten doen....al blijf ik elke keer toch twijfelen:( Ik weet wel dat we er uiteindelijk beter van worden als we tips krijgen, maar vind het zo stom als er niks uit komt...net alsof ik problemen zie die er helemaal niet zijn;)
     

Deel Deze Pagina