Tja ik vind het nogal wat dat je man durft te zeggen dat hij zich voor je schaamt omdat je een buikje hebt in bikini Hoe ziet die van hem eruit?
Beetje lullig dat die zegt dat hij zich voor je zou schamen... Dat hij eerlijk zegt dat een bikini niet zo'n goed idee is op dit moment is nog tot daar aan toe, dat is gewoon eerlijk en daar vroeg je ook om. Maar kom nou... schamen? Gaat wel een beetje ver vind ik persoonlijk. En ja, hij zou vast heel veel van je houden, maar als mijn vent dat zou zeggen dan zou ik me gaan afvragen waar die zich nog meer voor schaamt als die met mij loopt. Ook met kleren aan
Mijn vent is vaak eerlijk maar ook subtiel. Naast het nodige: Als hij een hele mooie filmster ziet op tv, dan zegt ie: Zo die is mooi, heeft mooie ogen, benen enz enz....... maar jij bent mooier hoor schat Maar als ik eerlijk zou vragen over een bikini ofzo (heb na 2 kids ook een zwemband overgehouden ) zou hij dan zeggen: ik denk dat een badpak (of tankini) mooier zal staan Inmiddels zou hij denk ik niet durven grover zijn. Dan zou hij toch de wind van voren krijgen en dat weet ie
Oef, die zou bij mij ook heel hard aankomen. Als mijn man dat zou vinden trouwens heb ik wel liever dat hij het zegt, en ik zou er dan ook heel snel iets aan gaan doen. Ik vind het toch wel heel belangrijk dat je elkaar in een relatie aantrekkelijk blijft vinden....
Ik vind dat er nogal een verschil zit tussen zeggen dat een badpak/tankini mooier zou staan dan een bikini, dan zeggen dat je je schaamt voor een lichaamsdeel van je vrouw. Mijn man vindt mijn borsten nu ook minder mooi dan hoe ze waren voor 2 bevallingen en 7 maanden BV en dat kan ik prima begrijpen, want dat vind ik zelf ook. Maar schamen.....nee hoor, dat is niet aan de orde. Ik ben echt van mening dat als je je schaamt voor het uiterlijk van je partner er echt ergens iets niet helemaal goed zit...
Nou ja wat een onzin. Het is toch gewoon zwemkleding?? Mogen dikke mannen dan ook niet meer in een zwembroek? Joh lekker belangrijk, gewoon aandoen die bikini. Haal er een leuk rokje bij die je over het broekje en ev. vetrolletje kunt knopen..
Applaus voor Skatje. Daarnaast denk ik dat je beter met zelfvertrouwen en maat 48 in een goede bikini kunt lopen, dan maat 36 verhullen in een badpak want iewwwww!! Er zit ergens een putje.... Mijn man vindt mij een bikini trouwens beter staan. Ik heb heel brede heupen en met een badpak heb je een rechte lijn en dan ineens die brede dingen eronder. In bikini is het tenminste nog een (al dan gestretchte) zandloper.
Dat is wel een goed idee Oooh trouwens, ik heb nog wel een goed idee voor je om toch in die mooie tankini te kunnen! Ze hebben bij de HM van die Beachwear, 1 van die dingen is een soort van doorzichtig "jasje" Je knoopt hem vast met een dun touwtje enzo. Echt een mooi ding vond ik zelf
Ik lees net mn eigen post en ik dacht: hier kan niemand kaas van maken.... Wat een debiel ben ik soms.... Hier een foto van het ding wat ik bedoel De eerste is lang, die daarna korter http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2012/G62 98284 58012 71 0015 0.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large] http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/F01 96174 11013 56 0288 5.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large] Dan kan je zoiets aan als je moet lopen ofzo, als je ligt te zonnen, ja dan lig je, dan is mijn buik altijd een stuk platter (wel even de hele link kopieeren, anders doet die het niet zie ik net en ik weet niet hoe je het anders moet doen....)
nou gefeliciteerd met dat lot uit de loterij... Wat een idiote vent en wat idioot dat jij je druk maakt om andermans mening! Zelf altijd maat 44/46 gehad en helemaal in verhouding, geen haar op mn hoofd die eraan denkt een zwempak aan te trekken omdat mn omgeving 'last' zou hebben van mijn lichaam. Tsss, het idée! Dus omdat ik wat meer vet op mn buik heb mag die niet bruin worden? Als mijn vriend zich zou 'schamen' en het nog uitspreekt ook, zou het exit voor hem zijn. Want wie zegt dat ie zich niet in andere situaties ook voor me schaamt? Nee hoor, dan zoek ik liever iemand die van mij en mijn lijf houdt zoals het is.
Nou dan vind ik het eigenlijk nog best netjes gezegd want hij zei alleen maar "ja". Mijn man heeft tot 2 keer toe gezegd dat ik op moest passen want ik was te dik/modder vet en ik moest wat aan sport gaan doen. Das pijnlijk. Ja ik ben 10 kilo zwaarder dan toen hij mij leerde kennen maar ik stoor me dus niet aan het extra gewicht dus dan is de motivatie er ook niet om af te vallen.
Hij is in ieder geval eerlijk Mijn man zegt ook gerust dat hij mijn buik lelijk vindt en dat hij blij is dat ik nog wel maat 38 heb Tja, ik vind mijn buik ook lelijk. Zeker nu ik weer op gewicht ben lijkt het wel een oude oma huid door alle striemen. Maar het zou mijn man dan weer niet uitmaken als ik in bikini op het strand ga liggen. Hij schaamt zich er niet voor. Ik wel dus liever een tankini
Ik zou super erg gekwetst zijn maar mijn buik is ook niet perfect en deze zomer loop ik gewoon in bikini hoor!
Pfff wat onzin zeg! Omdat je niet aan de maatstaven voldoet mag je niet meer in een bikini lopen omdat mannen zich schamen of kinderachtig zitten te lachen?? Net of alle mannen er goed uit zien met een bierbuik in een te korte zwembroek. Ik ben ook niet meer zoals voor mijn zwangerschap, ben ook aangekomen en heb ook striemen. Maar ik ga wel in mijn bikini lopen. Dan kun je maar zien dat ik een kind heb gekregen, het geweldige bewijs loopt ernaast en ik ben er alleen maar trots op en me vent trouwens ook.
Wat een fijne reacties hebben jullie achtergelaten dames! Doet me echt goed! Ik kan weer lachen! En misschien was de vraag ook niet zo handig maar hij had ook kunnen zeggen 'schamen is een groot woord maar je buik is niet zo mooi meer..' Ik denk dat hij mijn buik wel als een 'probleem' ziet. Elke keer als hij me naakt ziet kijkt hij ernaar. Hij is niet echt dik maar ik heb wat los vel en straie. Heb boven maat 38 en onder maat 40 dus dat valt nog wel mee lijkt me. Dat maatje 36 van 2 jaar geleden is er gewoon niet meer.. tsja.. onze mooie meid was er toen ook niet. Heb nu deze besteld, hij dacht dat ik dit wel kon hebben omdat het enige probleemgebied mijn buik is.. *jippie* Beachwave semikini? Bestel nu bij wehkamp.nl @Kimmeding.. jeetje Veroorzaakte die opmerking geen krater in je zelfvertrouwen?
Leuk! Maar meid, maat 38 van boven en maat 40 van beneden... prachtig toch! En los vel en striae... er heeft een lief klein mensje in gewoond voor 9 maanden. Ik vind het echt verschrikkelijk dat je man zich daarvoor schaamt! En ook dat hij er telkens naar kijkt als je naakt bent. Het zou me onwijs onzeker maken. En ik zou me niet meer op mijn gemak voelen als ik naakt bij hem zou zijn.
Saskia, dank je wel! Ik voel me ook niet op mijn gemak als hij me naakt ziet. Maar ik ga mezelf niet verstoppen, als hij het niet wil zien kijkt hij maar de andere kant op..