Part II of the 13 musketiers

Discussion in 'De mama's' started by giraf, Apr 10, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Amarens

    Amarens VIP lid

    Dec 24, 2009
    11,523
    3,772
    113
    Edit, Nemo is niet aan het bevallen :(:(:(
     
  2. Amarens

    Amarens VIP lid

    Dec 24, 2009
    11,523
    3,772
    113
    Rasp, nou geen beter weer hier, hoor. Het is brrrrrrrr brrrrrrrr brrrrrrrr koud en nat, bleh. Jammer dat de nachten niet goed gaan. Hier ook niet, hoor.
     
  3. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Quint, och bij jou ook al niet, balen zeg!! Sterkte ermee, is niet makkelijk zeker niet als je moet werken. Ben zo blij nu dat ik dat niet hoef!
     
  4. QMerelQ

    QMerelQ Fanatiek lid

    Jul 9, 2008
    4,276
    0
    0
    Morge meiden!!!

    Ha ha, ja mooi woord he ge-zumba'd, wist ook niet wat ik ervan moest maken!
    Rasp: kan het je erg aanbevelen als je van schudden met de billenhoude, en vooral niet van afzien houd! Het is wel pittig, maar alleen als je het helemaal doet zoals het hoort. Als je op halve kracht doet ziet het ook al aardig uit maar merk je dat je buikspieren toch minder belast worden als wanneer je volluit je helemaal geeft! Erg leuk. Vooral als je zo'n (gay) leraar hebt als wij, KOM OP DAMES!!! VOLHOUDEN NU!!!! GA DOORRRRRRR!!!! En met heerlijke salsa muziek ga je wel helemaal los hoor!

    Giraf: ja hoe gaat het nu laatste dagen thuis met I en slapen, hopelijk zet het door dat ritme vanuit het ziekenhuis!

    Meis: aaah nee, niet jij ook al weer last van je bekken! hopelijk goeie ofeningen en kun je weer snel je normale dagelijkse dingen oppakken zonder pijn. Hoe gaat het met de pijn verder in je lichaam betreffende de onderzoeken in Nijmegen? Staat er nog iets op de planning voor je of is het voorlopig afgesloten? ben het ff kwiit...

    Nemo: niet morgen bevallen he, ben er niet en kan alleen per telefoon mailen, is niet leuk zonder toeters en bellen!!!

    Hier net naar de HA geweest. "Ik ben er niet van onder de indruk, ha ha" was haar antwoord. Nee, kan ik me voorstellen, ik kom altijd pas als alles weer bijna gezond is. Ze twijfelde of ze me niet verder moest onderzoeken betreffende de wegblijvende menstruatie....heb daar niet zo'n zin in. Ik weet dat ik slecht bijkomt nu qua gezondheid en rust vanwege de verbouwing, dus ook mijn gewicht zal niet stijgen door alle stress. Dus beetje kansloos om net nu te gaan onderzoeken denk ik.
    Plus dat ik nog 1x voed, kan ook mijn menstruatie uitstellen...
    Heb wel op recept vitamine D pillen gekregen, om toch een beetje extra vitamine te krijgen. Hopelijk zet het snel zoden aan de dijk!
    Vandaag nog 1 dagje werken en dan gaan we!!!
     
  5. giraf

    giraf Niet meer actief

    Merel
    Het word lekker weer hoorde ik, dus dat zou wel fijn zijn voor de ef.teling!
    Kan me voorstellen dat je nu nog niet zo zit te wachten op verder onderzoek over het uitblijven van de menstruatie, je hebt nu wel even andere dingen aan je hoofd.

    Rasp
    Ik moet zeggen dat ik vroegah ook altijd in de kroeg bleef tot de lichten aangingen, nooit-meer-naar-huis-ole-ole, en ook met de nodige alcoholische drankjes op, maar nu ik weer kan drinken hoeft het voor mij eigenlijk niet meer.... hahaha, tijdens de zwangerschap kon ik dromen over een lekker wijntje, maar nu mag het en hoeft het niet meer zo nodig ;)
    Ik hoop dat de nachten snel beter gaan bij jullie.

    Quint
    Jullie ook slechte nachten, vraagt L nog vaak om een voeding dan?
    Gaat het wel een beetje op je werk nu dan?

    Meis
    Ik hoop dat de fysio vrijdag iets voor je kan doen!

    Nemo
    Nog niks, jammer meid! Maar het is nog max 2 weken ;)

    Slapen van I
    Er is nu nog geen peil op te trekken lijkt het wel :(
    Ze slaapt vanaf vrijdagnacht weer thuis, in het ZH werd ze niet zo vaak wakker, meestal maar 2 a 3x, dus dat was al veel beter dan thuis (6 a 7x gem)
    Vrijdagnacht: 3x wakker geworden
    Zaterdagnacht: 2x wakker geworden
    Zondagnacht: Bij mijn ouders geslapen
    Maandagnacht: 7x wakker geworden
    Vannacht 0!! x wakker geworden!
    Ik ga niet zeggen dat ik hoop dat ze het na vannacht weer geleerd heeft, dat heb ik vaker gehoopt, dan sliep ze ineens 4 dagen achter elkaar de hele nacht en begon ik al voorzichtig te hopen, maar uiteindelijk was het altijd valse hoop helaas.
    Ze slaapt tot nu toe dus wel al beter dan voor de ZH opname, nu stiekem toch hoop dat het zich doorzet en dat ze zo blijft slapen, 1 of 2x per nacht eruit vind ik helemaal niet erg...
     
  6. Meis85

    Meis85 Fanatiek lid

    Dec 27, 2008
    4,141
    1
    0
    Zo even weer klusjes gedaan me zelf ook even mee-gesopt !!

    @Rasp, he balen, wie weet dat als J wat beter in orde is hij wel weer lekker doorslaapt! en ja een biertje maakt het feest wel compleet he. Ach jou tijd komt nog wel moet je maar zo denken he, maar even feesten ja daar heb ik ook wel zin in is lang geleden.
    (binnekort is een festival bij mijn ouders om de hoek, dus de kindjes slapen daar en wij kruipen dan als we uit gefeest zijn daar ook in bed hiii! oooh heb er nu al zin aan en miss mo.ntreal komt whoeehooee)

    @Merel, ooh heerlijk wij hadden op de sportschool z'n kenau nou OMG ik was totalloss toen ik even mee deed aan het buikspierkwartier!!
    Maar jullie hebben mooi weer morgen lekker hoor! Hoop dat je met extra vitamines weer beetje bovenwater komt ik gebruik nu groene thee caps moet zeggen voel me er wel beter bij.

    @BB, wauw mooi kado! zo hij boft maar met zo'n tante! Communie lijkt al weer eeuwen geleden voor mij zeg jeee.
    Maar fijn dat alles goed was bij de KA beter te vaak als te weinig ja toch dan maar een zeurmuts. Hoe is het met Moosje?

    @Nemo, zo dat stelt me wel even teleur dat je nog niet bevallen bent hoor :D:D:p grapje maar wie weet olifantendracht! hiii, krijg je al een beetje zenuwen! en net wat BB zegt ooh ik zou er wel onrustig van worden dat je ml nog aan boord zit.

    @Quint, jullie ook nog onrustige nachten dus. En M gaat het al wat beter tussen hem en je moeder of accepteren ze elkaar en dat is het dan? En het weer hier ja nu schrijnt de zon maar het is nog mooi nat het heeft al flink geregent

    Oh en merel, ja ik wacht even af ben bij fysio aan het trainen maar ga binnekort weer terug naar de Neuro.loog en kijken hoe nu verder, ja lichamelijk het gaat zeker niet top maar het is slechter geweest. En ja er is gezegd leef er maar mee dat probeer ik te doen maar ja dat is niet altijd makkelijk en zoals nu met de rug ja gewone overbelasting en slaaptekort he.
    Maar er staan nog wel wat dingen op maar stapje voor stapje. Eerst nu spiraal er uit 5juni merk dat me dat ook geen goed doet hormonen ed.
     
  7. Meis85

    Meis85 Fanatiek lid

    Dec 27, 2008
    4,141
    1
    0
    Giraf, nou top toch ja die 7x moet je niet mee rekenen natuurlijk maar er zit dus echt een sprong in en ja het is toch ook niet iets wat ze want het zal inmiddels een gewoonte zijn zo maar afleert.
    Dus Knuf voor I hoor knap!! En hoop voor jullie dat het doorzet. en dat je over een aantal weken jullie nachten heerlijk lang zijn!!

    Hoe is het met beertje J??? en je ei gevonden??
     
  8. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    Jan 10, 2008
    3,967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Jaaaaa.....

    het is nog steeds rustig.... :p
     
  9. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Nemo, flauw!!!!!!!!!
     
  10. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    Jan 10, 2008
    3,967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Ja ik word ook wel beetje flauw hier...

    Raar eigenlijk, je leeft toe naar een bevalling, maar dat ik straks een baby in mn armen heb lijk ik nog niet echt te beseffen...
     
  11. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    Jan 10, 2008
    3,967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Ben blij dat het morgen hemelvaart is. Bijna iedereen vrij, dus veel uitwijkmogelijkheden met daan.
     
  12. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Nemo, ja je moet je tijd nogg even doorkomen he.
     
  13. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    Jan 10, 2008
    3,967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Komt wel goed.. Nu op bed tv kijken (en misschien in slaap vallen)
    Krijg dikkere voeten dus even de benen omhoog...

    Kus
     
  14. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Heerlijk, geniet nog maar even van de rust!
    Ik ben hier 2 kids aan het vermaken omdat ze beiden niet willen slapen....

    Tot later!!!
     
  15. Meis85

    Meis85 Fanatiek lid

    Dec 27, 2008
    4,141
    1
    0
    Rasp, oooh nou daar ben je wel even zoet mee ja 2 kids vermaken, hier hebben ze het na kleine anderhalf uur ook weer gezien in bed!! Balendat ze neitna buiten kunnen hier is het 1 modder bende

    Nemo, flauw mens ben je ook hiii, en ja idd het moment dat het begint zit je op te wachten maar ja het idee dat je straks je dochter in de armen heb is ook raar. Het is ook eigenlijk een raar gebeuren he zwanger zijn bevallen ja toch.
    Maar komt helemaal goed!! truste en lekker de pootjes omhoog.
     
  16. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ja het weer zit niet mee!!
    Zonet even boodschapjes gehaald en naar de kermis gelopen, kregen helaas een dikke bui op de kop. Hebben ons maar getroost met een oliebol!
     
  17. Meis85

    Meis85 Fanatiek lid

    Dec 27, 2008
    4,141
    1
    0
    oooh nee dan zit het niet mee nee, maar hier is het nog vanaf vanmorgen droog.

    En een oliebol ja lekker toch...goed troost matriaal (als je er van houd :p).
     
  18. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Oh ik ben gek op oliebollen en ik geloof V. ook want die zat kreunend van genot te eten hihi. Dat kan ze echt doen wanneer ze iets heel lekker vind, schattig he.
    Fijn dat het bij jullie wel droog is. Oh ik ben zo toe aan mooi weer he, ben die dagen in huis met de kids zat!!!
     
  19. Meis85

    Meis85 Fanatiek lid

    Dec 27, 2008
    4,141
    1
    0
    Lief van V!! ja F vind ze ook lekker maar mij nee mij maak je er niet blij mee, ml kan er ook een boel van op hiii

    En ja de zon schijnt maar na buiten het waait heel erg hard, en het gras isnog wel nat van vannacht dus morgen weer naar buiten :)
     
  20. QMerelQ

    QMerelQ Fanatiek lid

    Jul 9, 2008
    4,276
    0
    0
    Nog 1 uur, en dan lekker vrij donderdag t/m maandag!!
    Ben erg benieuwd hoe het er thuis voorstaat, stucadoor is klaar na vandaag!:)
    Zal eens kijken of ik vanavond een kleine update van de verbouwing kan spammen.
    Hier zijn wel flinke buien gevallen, maar het zonnetje schijnt ook tussendoor goed, alleen waait het enorm geloof ik.
    Hopelijk morgen hele dag droog en zonnig! Sjaaltje om en juh!
    Moest net de hele zaak 'even' poetsen, zondag opendag/evenementje hier, en poetsvrouw is weg....dus was ik de klos. Heb de wc's niet gedaan :p! Heb ook vrijaf zondag. Ik vreesde dat ik van 13-17 uur moest komen, maar was niet nodig, thank god, ik ga nog liever thuis poetsen de hele dag!!

    Rasp: ohhhh oliebollen, mmmmmmm dat was de plensbui was waard ;)!?

    BB: drukke dag vandaag?

    LM: waar hang je uit meid? We missen je!!! mooie foto van je kruimel op FB!

    Nemo: pootjes ophoog, goed plan! Ik had bij jk ook veel last van vocht, alsof ik reuma in handen en voeten had, zo voelde het aan. Je zag er bijna niks van, meer last van gewrichten door het vocht. Raar idee ja he, dat je bij wijze van morgen ML, D, kraamverzorgster EN je kleine meisje bij je aan bed KUNT hebben.....ik help het je hopen.
    Ohhh wat heb ik vaak bij het wiegje gestaan op het laatst, en maar mijmeren....wat zal daar straks nu toch in komen te liggen..... (scheelt dat jij gewoon weet wie en welke naam er straks ligt, dat maakt het ook wel weer werkelijker lijkt me!???
     

Share This Page