Zwanger maar nog niet echt symptomen.

Discussie in 'Eerste symptomen' gestart door blanquita, 24 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    @rose ja gelukkig nog maar een weekje zo spannend!! Hoop voor je dat je snel na je intake gesprek een echo krijgt! En van mij mag dat buikje ook wel komen hoor hier ook 's avonds ineens een vetrol lijkt het wel haha en 's morgens gewoon weer plat.. Is dit ook jou eerste? Dan zal het nog wel ff duren voordat we echt een buik hebben.. Maar denk dat de tijd na de echo wel sneller zal gaan dan nu..

    @autumngirl bij iedereen zijn de symptomen verschillend dus hoef je je geen zorgen om te maken!! Jij bent nu in je tiende zwangerschapsweek dan of heb ik het mis? En word de termijnecho je eerste echo?
     
  2. LieveMamaTrix

    LieveMamaTrix Fanatiek lid

    12 mrt 2012
    2.806
    0
    36
    Ik verwacht dat de ellende nog wel los gaat breken, maar vooralsnog heb ik weinig vervelende symptomen. Ik ben enkel erg moe...

    Ik hoop dat het hierbij blijft, maar ik zal alle eventueel komende symptomen met trots dragen :D
     
  3. Deborah198

    24 okt 2011
    92
    0
    0
    Ben helpende plus, in een verzorgingshuis.
    Wieringen
    Ik heb ook nog steeds geen symptomen, ik voel me moe, maar daar heb ik wel vaker last van. enige waar ik eigenlijk last van heb is op het werk alles wat normaal heel makkelijk ging, tillift geen probleem, dat kost nu wat meer energie.

    Ik mag morgen voor de eerste echo, ben er zenuwachtig van. Spannend.
     
  4. AutumnGirl

    AutumnGirl Actief lid

    9 apr 2012
    198
    0
    0
    Huisvrouw
    Den Haag
    @Nathalievs, ja ik ben waarschijnlijk iets verder dan 9 weken. Als je uitgaat van mijn laatste periode zou ik pas net 8 weken zijn, maar ik had meteen na mijn periode al klachten en heb een week voor NOD positief getest, dus ik ga er zelf vanuit dat ik zeker 1 a 2 weken verder ben. De termijn echo moet dat gaan uitwijzen. Ik heb nog geen echos gehad dus ik ben heel erg benieuwd!
     
  5. Naatje

    Naatje Bekend lid

    22 jun 2011
    618
    0
    0
    Provincie Noord-Brabant
    Nou meiden, vandaag heb ik mijn eerste echo gehad! Was ook erg onzeker omdat ik soms helemaal geen last had van kwaaltjes etc. Kreeg een inwendige echo en de echoscopist vertelde gelijk dat ze 2 ruimtes zag mét in allebei de ruimtes 2 kloppende hartjes! We krijgen dus een tweeling!! Ook hebben we beide hartjes horen kloppen en toen brak ik wel hoor! Mijn man en ik werden allebei zo emotioneel.. We wilden voor één baby gaan en nu zitten er gewoon twee in mijn buik, geweldig! Het is nog allemaal heel pril dus hopen dat het allemaal verder goed gaat. Wel een omschakeling hoor.. In je gedachte had je eerst één baby en dat zijn er nu twee :D
     
  6. AutumnGirl

    AutumnGirl Actief lid

    9 apr 2012
    198
    0
    0
    Huisvrouw
    Den Haag
    Naatje wat een supernieuws! Spannend hoor! Ik hoop dat het twee plakbeebjes zijn!!!!! Van harte gefeliciteerd!
     
  7. rose85

    rose85 Actief lid

    5 mrt 2012
    132
    4
    18
    NULL
    NULL
    @ naatje: whaaaaa wat leuk! Lijkt me geweldig! Wel een omschakeling inderdaad, zoooo alles dubbel kopen straks! En een mega buik! Wel heel leuk, hebben ze altijd een vriendje om mee te spelen <3

    @deborah: ja, heel spannend! Snap dat je zenuwachtig bent. Ga ik ook echt zijn! Heb hetzelfde, moe en daardoor minder energie voor klusjes op mn werk. Heb t ook nog steeds niet gezegd. Af en toe wel lastig, want soms heb ik t gevoel dat ik het helemaal niet volhou. Als ik veel moet vergaderen val ik echt in slaap haha.

    @autumngirl: gefeliciteerd! Voor iedereen zijn symptomen anders, maar volgens mij hebben we hier allemaal vrij veel mazzel dat we niet de hele dag boven het toilet hangen haha. En 1 symptoom hebben we allemaal: onzekerheid!
     
  8. Zwangeremiep

    15 mei 2012
    94
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd met je zwangerschap!

    In het begin heb ik bijna nergens ''last'' van gehad,

    Was wat eerder vermoeid, had last van gevoelige tepels (alleen onder de douche) door de gevoelige tepels ging ik testen en ja hoor.... hihi
    Maar verder nergens last van gehad in het begin, ook niet misselijk
     
  9. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Iedereen die ik nog niet had gesproken proficiat met jullie zwangerschap!! En naatje super een tweeling zou ook emotioneel worden zeg! Maar kei leuk..
    En zeker die onzekerheid is ook een kwaal haha de ergste!
    Nog paar dagen en dan ook eindelijk mijn echo zo spannend

    @autumngirl ik had ook al 5 dagen voor nod positieve test maar had bij laaste gesprek bij gynaecoloog nog een volgroeid eitje gezien dus kan niet eerder zijn bij mij tenminste maar snel echo dan weet je precies hoever je bent!!
     
  10. j1984

    j1984 Lid

    24 apr 2012
    5
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik was gisteren een beetje nietsvermoedend aan het surfen... toen ik dit forum tegen kwam!

    voor de "grap" deed ik vanochtend een zwangerschapstest, omdat blijkt dat je dus geen symtomen hoeft te hebben...
    ZWANGER?!
    heel blij, maar ook helemaal overdonderd!

    Er kan nog vanalles gebeuren, laten we hopen dat het goed gaat...
     
  11. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Proficiat!! J1984 en symptomen kunnen nog komen hoor haha ;)
     
  12. j1984

    j1984 Lid

    24 apr 2012
    5
    0
    0
    NULL
    NULL
    hahaha, ja dat verwacht ik ook!!
    Nu vooral heel spannend of het goed blijft gaan!!
    eerste keer, dus echt super spannend!!
     
  13. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Voor mij ook de eerste is idd erg spannend.. Tellen af naar dinsdag nog even en eindelijk de echo &#128516;
     
  14. Natasja2604

    18 mei 2012
    20
    0
    0
    Psychiatrisch Verpleegkundige
    Limburg
    Gefeliciteerd met je zwangerschap!!

    Ik heb veel last gehad van duizeligheid in het begin van de zwangerschap, dit omdat ik een hele lage bloeddruk had. En door die duizeligheid ook misselijk. Heeft gelukkig niet heel erg lang geduurd!! Meestal als ik een kleine snack at ofzo ging het weer goed!! Verder heb ik gelukkig nergens last van gehad...ohja.. alleen moest ik heeeeeel erg veel plassen :) Voornamelijk s'nachts ook veel...pffff moest er vaak 4 of 5 keer uit in de nacht!
     
  15. rose85

    rose85 Actief lid

    5 mrt 2012
    132
    4
    18
    NULL
    NULL
    @j1984: gefeliciteerd! Jaaa, heel spannend he, ben nu ook voor de eerste keer zwanger. Je weet gewoon nog niet wat je 'hoort' te voelen en dan kan je best onzeker worden. Ik ben nu 8w4d en kan niet wachten tot ik de eerste echo heb. Geeft hopelijk de bevestiging dat alles goed is!

    Ben ook heel benieuwd hoe lang ik echt zwanger ben. Was in de 2e ronde zwanger, de eerste ronde had ik een cyclus van 47 dagen... Had nu eerst getest op dag 28, negatief. Daarna getest op dag 40 en was toen positief, gaf toen 2-3 weken na bevruchting aan... Dus kan nog wel wat speling in zitten!

    @nathalievs: whaaaaa nog 3 nachtjes wachten en dan heb je je echo!!! Spannend! Ik hopelijk ook snel, kan niet wachten!
     
  16. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    @rose ja begint nu echt op te schieten word er zelfs zenuwachtig van dat alles goed is!! Haha.. Wat lekker om al in de 2de ronde zwanger te mogen zijn!! En allemaal spannend zo om voor eerste x zwanger te zijn hè!!
     
  17. AutumnGirl

    AutumnGirl Actief lid

    9 apr 2012
    198
    0
    0
    Huisvrouw
    Den Haag
    Ja hier ook de eerste keer, en het is inderdaad best spannend als je geen idee hebt wat je allemaal kan verwachten! Ik weet ook niet precies hoever ik ben. De vk gaat uit van de 1e dag laatste periode, maar ik had vlak na mijn periode al klachten, en heb ongeveer een week voor NOD al positief getest. Ik denk dus dat ik verder ben dan dat. Over ruim een week zal ik het weten, spannend!
     
  18. Dnies

    Dnies Actief lid

    8 mei 2012
    142
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd,
    Ik zou me echt geen zorgen maken over dat je geen symptomen hebt, ik ben 7 weekjes zwanger en heb ook nergens last van, ik heb het aan de vk gevraagd en die vertelde me dat dit wel vaker voorkomt.
    Ik ben blij dat ik nergens last van heb nu kan ik er nog meer van genieten!
     
  19. 3ebaby

    3ebaby Actief lid

    11 apr 2012
    407
    0
    0
    limburg
    heb ook niet veel last van symptomen
    Vandaag waren het er weinig

    Moe
    Na het eten beroerd
    pijnlijke tepels
    windjes laten
     
  20. Flashyfly

    Flashyfly Fanatiek lid

    11 feb 2012
    1.947
    0
    0
    Werk fulltime
    Limburg
    hoi dames,

    We hebben vandaag een super echo gehad!
    Ons frummeltje is nu 3cm groot!
    Ik ben 9 weken en 5 dagen, dus iets verder dan ik had gedacht.
    Uitgerekende datum is 19 december 2012!

    Zie hier ons beweeglijke frummeltje
    http://www.zwangerschapspagina.nl/me...ture58586.html

    ik heb nu wel inmiddels kwaaltjes gekregen
    - hoofdpijn
    - moe zijn
    - darmen
    - tandvlees erg gevoelig
    - en een droge huid
    - soms beetje misselijk
    - honger! maar als ik eet zit ik na 2 happen vol.

    Maar verder voel ik me prima! Ik mag niet klagen!
    Dus de klachten kunnen ook bij jullie nog komen! :)

    Fijne dag
     

Deel Deze Pagina