Even eitje kwijt, of eigelijk galstenen!

Discussie in 'De lounge' gestart door Engeltje1, 12 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Wat fijn Engeltje!!
    Wat snel trouwens!
    Ik werd om 19.30 van zaal gehaald, om 20.00 ging ik onder narcose en om 23.30 kwam ik bij.

    Nu even lekker aansterken! Je bent er nu lekker vanaf!
     
  2. Engeltje1

    Engeltje1 Niet meer actief

    Vanmorgen om 9 uur was ik thuis :)
    Ben gelijk naar bed gegaan, net wakker.
    Even pijnstiller genomen voor die schouder.

    Voor de rest gaat het goed, zolang ik me niet erg beweeg of ga lopen haha

    Lief dat jullie zo mee hebben gepraat!
     
  3. Engeltje1

    Engeltje1 Niet meer actief

    En de arts was langs geweest vanmorgen en die zei indd dat het doordat gas komt, die verplegers wisten het denk ik niet :)
     
  4. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Nog even hierop terug te komen.
    door invloed van zwangerschapshormonen kun je ze ook krijgen.
    Ik kreeg ze kort na mijn bevalling van de 2e.
     
  5. limegreen

    limegreen Bekend lid

    6 mei 2008
    892
    0
    0
    Goed om te lezen dat het achter de rug is en dat je weerr thuis bent!!
    Als het goed is mag je ook een aantal weken niet tillen, laat je maar goed verwennen en lekker uit rusten!
     
  6. Engeltje1

    Engeltje1 Niet meer actief

    Bamjolan, ja dat is ook waar natuurlijk. Hier ook echte aanvallen na bevalling

    Limegreen, dnk je meis, indd niet tillen, ik wilde alweer gaan werken maar ik ga eerst rustig herstellen
    Ik werk dan wel op kantoor maar moet altijd me zoontje wegbrengen dan en kan hem nu ook niet tillen met maxicosi en al

    Ik word al heerlijk verwent :):)
     
  7. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Raar dat ze het niet weten hoor.
    Is 1 van de meest bijkomende klachten van zo'n operatie.

    Ik werk ook op kantoor en ik was na twee weken weer aan het werk. Ging echt prima. Moet wel zeggen, toen was Sven nog niet geboren dus ik had alle ruimte/tijd voor herstel.

    Laat je maar lekker verwennen!
     
  8. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Fijn dat het goed is gegaan!

    Hier is het vermoedelijk erfelijk. Mijn beide oma's en een nichtje hebben het ook gehad.
    Daarnaast die F-en inderdaad. Stevig gebouwd, vruchtbaar, vrouw. Alleen de veertig haal ik niet..
     
  9. Engeltje1

    Engeltje1 Niet meer actief

    De ene verpleegster vroeg of ik niet gewoon spierpijn had of dat de pijn kwam doordat ze mij tijdens de narcose hardhandig het andere bed op hadden getild haha ach ja..

    Ik weet nog niet hoe het gaat maandag, of ik wel ga werken, en wat ik met me zoontje moet doen.. Maandag past altijd me schoonvader op.. Maar me kleintje moet daar wel komen hihi

    Ik ben er ieder geval vanaf, en jullie ook gelukkig!

    Ik zei steeds, wanneer ik geopereerd ben het eerste wat ik ga eten is een frikandel! Hahah maarja moet er nu niet aan denken bluhh
     
  10. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Als ik jouw was zou ik gewoon 14 dagen rust nemen, dat is ook belangrijk voor de rust van de wond!
    Zelf ben ik na 6 weken geloof ik weer gaan werken, maar dat werd mij ook aangeraden en vanaf dan kijken hoe ik me voel.

    Een kijkoperatie is niet zo ingrijpend en geneest wel goed, maarja hier was de boel ontstoken van binnen dus misschien wel anders.
    Maar zou toch naar je lichaam luisteren! :D
     
  11. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    rust van de wond bedoel ik genezing van de wond haha muts :D
     
  12. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    1 jul 2007
    4.257
    0
    0
    fijn dat hij er uit is!!
    bij is hij er met 21 wk zwangerschap uitgehaald, heb er best veel last van gehad de eerste dagen. daarna nog veel last van vermoeidheid.

    bij mij is het wel erfelijk, ik lag tegelijk met 2 nichtjes in het ziekenhuis, ik was 28
     
  13. Bizzy

    Bizzy Fanatiek lid

    30 okt 2007
    2.828
    2
    36
    thuisblijf moeder
    rotterdam
    Wat fijn voor je dat dat nare galding er eindelijk uit is!
    Mij hebben ze een jaar met dat kreng laten lopen en op het laatst had ik ook iedere dag een aanval waarvan de allerlaatste bijna 36 uur duurde!!!!!!
    Geef mij maar een bevalling als nog 1 keer zo'n aanval!!
    Hier hielp alleen nog morfine spuiten waar ik zo beroerd als een hond van werd.
    Kan me nog herinneren dat na de operatie toen ik wakker werd ze weer morfine in me infuus deden maar ik was te zwak/suf om iets er van te zeggen het gevolg vreselijk spugen terwijl ik net van de OK kwam er fijn NOT
    Straks kan je alles weer drinken en eten maar ik zou wel letten op alchol, je lever krijgt nu gelijk alle shit naar zich toe nu je galblaas weg is haha.
    Pijn in schouder is idd normaal is door het gas die ze gebruikt hebben om voldoende ruimte te krijgen om goed bij je organen te kunnen.
    Oh ja ik weet niet of je ook een sneetje heb in je navel?
    Ik had dat wel en dat is gaan ontsteken omdat ik het niet goed genoeg droogde na het douchen is best pijnlijk!
    Beterschap en rustig aan.
     
  14. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    Trutje ;) je mag minimaal 3 weken niet werken en 6 als je lichamelijk werk doet het is wel een orgaan he die ze eruit halen geen.wratje ofzo hihihi

    Je mag zoiezo 6 weken niet sporten of tillen.

    Dus je moet zoiezo oppas regelen ook al blijf je alleen thuis dat is mij heel stren gezegd hier blijft manlief minimaal een week thuis als ik eenmaal thuis ben.ivm kids vooral.

    Ik zou geen onnodige risico's nemen als ik jou was...

    Mij werd zelfs gevraagd dat als mm man niet kon thuisblijven dat ik thuishulp kon krijgen de chirurg zelf heeft dut bovenstaande allemaal vermeld zodat ik alles kan regelen...
     
  15. Engeltje1

    Engeltje1 Niet meer actief

    Een jaar :$ dat is toch niet normaal!
    Gelukkig heb je nergens meer last van. Alcohol drink ik al niet ;)
    Ik heb een sneetje net onder me navel, maar die 2 gaatjes in me zij zijn nog wel pijnlijk
    Goeie moment nu want ik word ook nog eens verkouden, loopneus, hoesten, da is helemaal pijnlijk:(

    Ik denk niet dat ik me binnen 3 dagen ineens goed voel. Dusmoet wel even iets gaan regelen voor maandag

    Mij is niets gevraagd of verteld eigelijk ;)
     
  16. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    Slordig hoor ook geen folders gekregen ofzo?? Ik hoop dat je snel weer de oude bent alleen dan zonder galklachten... Hihihi
     
  17. Engeltje1

    Engeltje1 Niet meer actief

    Haha ja hoop het ook!:)
     
  18. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Ik mocht 2 weken niet tillen. Daarna de nacontrole, en mocht ik alles weer doen.. Die nascontrole ben ik ook op de fiets heen geweest ;)

    En na 8 dagen had ik zo'n last van een hechting, dan ik bij mijn huisarts langs moest. Peutertje ook mee, en dat ging prima. Tot hij terug niet in de autostoel wilde klimmen. Dus toch maar getild. Maar daar verder wel voorzichtig mee geweest tot die 2 weken.

    Nu bij mijn zwangerschap is 1 litteken onderhuids geknapt. Zit nu striea omheen, en tijdens de zwangerschap deed dat best pijn soms met tillen ( van inmiddels 18kg kleuter). Maar alleen op die plek, niet bij mijn baarmoeder ;)
     
  19. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    ik heb 5 dagen in het zh gelegen na de operatie en daarna het weekend nog hulp gehad maar 7 dagen later moest ik ook alweer voor mijn 6 weken oude baby zorgen. het ging best goed. je kan steeds wat meer gewoon naar je lichaam luisteren
     

Deel Deze Pagina