ik probeer mijn testje te plaatsen maar het lukt niet vanaf wanneer is een cb test te doen? hoor weleens dat die meer hcg nodig hebben.
Hier dan ook mijn tuurtest van vandaag! Het lijntje was er binnen 5 minuten, maar ik kreeg hem heel moeilijk op de foto. Dus vraag me af of jullie hem wel kunnen zien? Met mijn vorige zwangerschap begon het ook met zo'n kruidvat test (werd helaas een mk). Ik heb in ieder geval goede hoop! Wat denken jullie??
Ik gebruik deze maand voor het eerst ovulatietesten. Ik ben op dag 12 in mijn cyclus en heb vandaag de eerste urine opgevangen. En dus de eerste test gebruikt. Dit was het resultaat. Dat betekent toch dat ik nu hartstikke vruchtbaar ben. We hebben gisteren "geklust", me er totaal niet van bewust eigenlijk dat de eisprong al zo dichtbij was/is. Ik ging uit van zondag/maandag.
@ Sammie + Melanie: het is inderdaad heel moeilijk te zien op de foto. In het echt zie ik hem wel maar hij moet natuurlijk de komende dagen nog duidelijker worden dus ik blijf gewoon nog even testen! Maar stiekem ben ik al heel blij haha! En Sammie jij alvast proficiat, mooie test!
hey meiden.... vorige week vrijdag heb ik hier een test geplaatst, met een lichte 2e streep... Hij was duidelijk aan wezig en had met mezelf afgesproken niet meer te gaan testen tot MvM langs komt, of wachten op een mooie echo (5juni) helaas kon ik mij niet langer bedwingen, want ik had tenslotte nog 1 test in huis liggen, en elke ochtend "riep" de test "test mij""test mij" nou ik kon het niet langer weerstaan om dat pakje nog te zien liggen dus maar een testje gedaan...... Nou ga ik echt niet meer testen hoor testjes zijn nu ook op over dikke 2 weken al de echo dus dat moet lukken als MvM is langs geweest kom ik nog wel even weer een testje spammen
Sorry maar deze is nog niet positief. Denk morgen of overmorgen pas. Lijn moet net zo donker of donkerder zijn dan controle streep. Nog even door klussen dus. En ik adviseer zeker nog dag of 2 a 3 door te gaan na positieve ovu test. Ei kan soms wat later springen.
Volgens het plaatje (zijn testen van Sensitest) is de controlestreep rechts, dus is links wel degelijk donkerder dan rechts. In ieder geval bedankt voor je advies Morgen kijken hoe de test dan uitpakt.
Ahh ok dan heb ik verkeerd gekeken en is hij dus dik posi dua haha. Maar evengoed maar ff door klussen hoor
Test van vanmorgen foto zelf is wat wazig. Hier is echt te zien dat hij donker genoeg is. Zwangere meiden gefeliciteerd!
Melanie: Hoi meid, Ik kan het niet helemaal duidelijk zien op je foto. Het lijkt erop dat je aan de ene kant van de lijn een donkerder streepje hebt die er wat meer uit knalt (niet heel de lijn is zo donker zeg maar). Ik heb dit ook altijd. Bij mij betekent dat een positieve test. Zou nog even doortesten en als hij lichter wordt, dan weet je hoe laat het was! Maar ik zou het zeker al gezellig maken. Hierbij een voorbeeld van mijn positieve testen. Is alweer een oude test waarvan ik toen zwanger was geworden hoor, maar dan heb je een beetje een idee.