Ja, is echt een verslaving, die Vingino's. Heb nu modelletjes Ryan, Ultimo en Johie (sorry, mobiel dus kan niet plaatje plakken).
@ Diadeem, whahaha @ Sweetbel, hopelijk knapt je meisje nu snel helemaal op! Ja, hier gaat alles nog goed hoor. Het rommelt wel al flink savonds (nu dus ) maar verwacht dr niet voor de 39 weken. Hoop dit weekend alle laatste klusjes af te krijgen (achtertuin/gordijnen/kamertje soppen/spulletjes klaarleggen) af te krijgen dan heb ik erna rust De laatste weken zijn zo ontzettend hard gegaan!
jo79> ik heb er 3 x besteld en gaat bij mij, klop af, nooit wat mis. Maarja waar gaat helemaal niets mis? Zelfs hm en wehkamp hebben soms rare dingen.
Net weer alles ondergespuugd, zelfs de muren zaten onder. Gelukkig was ze meteen vrolijk, het arme ding was opgelucht dat alles eruit was.. Wasmachine staat alweer aan.
Haha, zoiets heb ik eens gehad. Ik had een stapel kleertjes op de trap gelegd voor de kledingcontainer, te klein geworden, afgedragen etc. Kom ik na het werk thuis, zie ik ze allebei in zo'n outfit voor de kledingbak lopen, hij dacht dat ik de kleertjes op de trap klaar had gelegd! Typisch mannen hoor. @Sweetbel, agossie, heeft ze verder goed geslapen?
@diddle: spannend hoor, en fijn dat de laatste weken juist snel zijn gegaan toch? Nog de laatste dingetjes, leuk hoor! @sweetbel: ach jee arm meisje toch dat ze zo moet spugen steeds!
@diadeem: oh erg hoor mannen! Mijn man laat haar gewoon in een pyjama lopen als ik niet nadrukkelijk zeg wat hij haar aan moet doen...
@momo: foto van je vingino's? Ik vind ze altijd zo gaaf voor jongens! Zo lekker stoer met die zakken! @hier: nog ff een B&L jurkje (model Nicky in het roze) en legging en bandana geshopt. Ze hebben het e.e.a. aan nieuwe artikelen op de site gezet.
Haha Lynn, ik ben ook verstag gegaan. Het het jurkje Nicky in het roze gekocht, maat 74/80. Als het toch te klein is, ruil ik het wel. Heb ook een wikkeljurkje voor de winter besteld, grijs met stipjes, met bijpassende legging en een setje gele haarbandjes om te combineren met m'n gele vestje en de knofje jurkjes.
Klinkt helemaal leuk zeg, om dat met geel te combineren! Ik denk dat jouw meisje jurkje Nicky al wel in 86/92 past hoor, want ik heb maat 98/104 al voor Danique van dat model!
haha en haren bij de meiden is hier ook punt van discussie. Je kan het toch op z'n minst borstelen en een haarband of speldje erin doen, grr zijn eigen haar kamt hij toch ook. Vaak hier ook ongeborstelde haren als ik vroeg ben vertrokken en dan de reactie jah ik kan dat niet hoor.
@sweetbel: zie album jurkje Nicky maat 98/104 ( hij valt hetzelfde als het bengh jurkje 98/104 alleen is dit jurkje ietsje langer)