Elly ik heb een cyclus van 57 dagen gehad,en zit nu alweer op de 40 met nog niks in aantocht. Helaas doet je lichaam meestal niet wat je wilt! Dus nog maar afwachten ,geduld hebben moet je zeker hebben als je besluit om voor een kindje te gaan
Leukleuk,oh mijn man zou ook zo droog zijn!Mijn moeder zou volgens mij gaan huilen Veel plezier vandaag bij je ouders!
@Elvira89: een cyclus van 57 dagen lijkt me ook geen pretje. Maar je hebt gelijk: mijn lichaam doet meestal niet wat ik wil. Ik wacht het gewoon af en blijft het uit tot volgende week zaterdag, dan doe ik gewoon weer een testje en anders gaan we gewoon een volgende ronde in met nieuwe kansen.
Hoihoi. Ik heb even een vraagje.. Ik hen zwangerschapstest van kruidvat gekocht. (2voor5). Kun je deze ook gebruiken zonder ochtendurine?? iemand ervaring mee?? hoor het graag...
Haha Elvira mijn moeder zou ook gaan huilen hoor. Jammer Elly dat t negatief was. Ik gebruik ook nog geen ovu testen hoor. En tempen ook niet. Ik hou dat toch niet vol elke dag om dezelfde tijd.
Tuurlijk kun je die gebruiken! Hoeft niet perse ochtend urine te zijn maar vaak zit daar de hoogste hcg in. Als je zwanger bent dan wijst hij het wel uit. Ben je nou net zwanger kan het zijn dat hij het niet goed aangeeft, vertrouw je het niet over twee dagen weer testen. (1,5/2 dagen gaat het hcg gehalte omhoog) Succes, laat je het weten??
Hoi. bedankt.. ik was wel heel nieuwschierig.. ik denk dat ik het dan straks nog maar even ga proberen.. ik kan volgens mijn bannee over 4 dagen testen.. zou dat uitmaken?? als ik het straks al een keer doe?? groetjes...
Haayy, ja ik ben zelf bij mij ook nieuwsgierig! Haha Het kan zijn dat hij aangeeft dat je niet zwanger bent, omdat het nog wel vroeg is om te testen. Maar je kunt altijd proberen de ene krijgt goed uitslag en de ander moet dan nog twee dagen langer wachten. Laat je het me weten!! Ik kan ook niet wachten..
Ik denk dat als ik straks naar de wc moet ik toch een gokje ga wagen.. heb al een tijdje last van mijn buik wat ik eigenlijk nog nooit gehad heb.. dus maakt me heel nieuwschierig.. als ik meer weet laat ik het weten... Gr
spannend dames! en elly wat jammer dat ie negatief was, maar mischien nog kans?! ik mag over een week testen, maar vraag me af of ik nu al kan testen met een ovutest? of dat kan?
@daantje er staat op je banner dat je over 4 dagen kan testen.. het zou makkelijk kunnen dat je nu negatief test maar wel zwanger bent..waarom zo snel naar de 2 de ronde )
Hoihoi dat is waar.. kan het altijd volgende week nog een keer proberen.. je weet maar nooit.. maar ik hoop er nu maar niet te veel op.. Gr
Hee meid! Nu jammer maar zegt nog niks hoor, wat ik al zei het kan dat je al wel zwanger (zou kunnen) zijn. En op dit moment nog net genoeg hcg in je urine hebt! Nog niet opgeven, heb nog geduld! Liefs!
en weer een vaag symptoom, was vanmorgen kotsmisselijk. t gaat toch wel weer kriebelen, ondanks dat ik de vorige ronde op het laatst ook misselijk was
morgen ochtend. is de enige dag dat ik smorgens samen ben met vriendjelief. maar blijf me er op instellen dat het niet raak is, dan kan ik alleen maar van mijn stoel vallen als het wel zo is