Herkenbaar. Valt niet mee he om ze zo onrustig te zien! Gebruik je iets voor de krampjes?Ik infacol maar heb niet het idee dat het super helpt.Vervelend dat je last hebt van je buik, hopenlijk snel over! Ik geniet nog steeds erg van ons mooie meiske maar zoals Priscilla ook hier een onrustige baby. En soms denk ik: kan ik niet beter stoppen? Sinds die kuur is het enorm bergafwaarts gegaan.(Ging zo goed na de stuwing!, maar helaas toen die borstontstekingen) Maar zet nog wel door omdat ik er zo achter sta. Vanavond kon ik haar onrust even niet aan zien. Mn vriend had haar over genomen zodat ik kon uitrusten maar ik kan het dan niet aan horen als ik boven lig. Ze had inmiddels zitten spugen en het liep zelfs uit haar neus. Uiteindelijk een flesje kunstvoeding gepakt omdat ze bleef happen maar ze had net de borst gehad en die hadden even rust nodig! Heeft ze maar 30 cc van gedronken maar daarna viel ze wel als een blok in slaap.(overdag is het ook veel onrust waardoor het slapen niet altijd even goed gaat) Ga ig een voeding kolven om te kijken wat ik nu heb want ik twijfel erg. En dan krijgt ze ipv die voeding een kunstvoeding.(lijkt ze wel rustiger onder) Nouja zal vast wel weer beter gaan straks maar is soms wel pittig. Geluk dat mn vriend een aantalle dagen vrij is! He fijn wknd allemaal!
Fijn dat het met milan en met lysanne goed gaat. In alles herken ik mij ook ontzettend goed. pfff borstvoeding is niet zo vanzelfsprekend als iedereen denkt. Had helaas niet genoeg melk dus ik was genoodzaakt om telkens naar elke voeding flesje kv te geven en ik moest dan afkolven. En oh ik kolfde maar vrij weinig. Nooit geen last gehad van groeiende boobies, of stuwing tenminste niet pijnlijk. Soms kolf ik nu 90 cc waar ik maar wat trots op ben en de rest vul ik nog steeds aan met kv en daarna kolf ik af. En dan die verschrikkelijke krampen nog, ze heeft er nu soms nog wel last van, dus heb cina baby gehaald van vsm. Hoop dat ik het zo nog een paar weken vol kan houden met alle allergieën in ons familie dan heb ik er voor mijn gevoel alles aan gedaan.
Zo, hopelijk even kort de tijd voor mijn verhaal. maandag opgenomen in het ziekenhuis, gelijk behandeld met cytotec, 3 keer per dag. op het einde vd dag had ik nog maar 1 vingertopje ontsluiting en was ik nog niet inleidbaar, helaas een tegenvaller dacht ik want dat zou betekenen dat ik dinsdag ook weer behandeld zou worden met cytotec tot 2 cm ontsluiting. Maar rond 9 uur in de avond werd ik beroerd, kreeg krampen en gelijk weeen om de 3 minuten. Ik twijfelde heel lang om mijn man te bellen omdat ze een paar uur daarvoor hadden gezegd dat het niet echt opschoot, dus nog een uur gewacht met man bellen tot ik niet meer kon praten vd pijn, hij hoorde het meteen aan me en hij was nog net op tijd in het ziekenhuis . Ik had binnen een uur 8 cm ontsluiting, een weeenstorm dus en die was niet weg te puffen en als het zo snel gaat heeft pijnstilling geen zin, nog een half uur later en 3 keer persen was ons dochtertje er. In de papieren staat dat mijn bevalling bij elkaar 2 uur heeft geduurd van 1 cm ontsluiting tot geboorte. Dochter doet het super, ze is nog wat misselijk omdat ze veel vruchtwater heeft binnen gekregen en mijn toeschietreflex is nogal krachtig. Met mij gaat het elke dag beter maar ik ben qua ritme compleet de weg kwijt, vooral in de ochtend mijn oudste aankleden en ontbijt geven, borstvoeden en zelf douchen etc. Ik kom gauw terug om jullie verhalen te lezen, ik kom daar nu niet altijd aan toe, excuus meiden
hier sinds vandaag bezig met infacol hoop dat het werkt!! morgen is kraamhulp voor t laatst.. we gaan ff lkkr buiten lopen.. maak me wel n beetje zorgen over zondag.. eerste dag helemaal alleen..
Hoi, In november zou ik stoppen met de pil, maar werd het mij afgeraden omdat mijn schildklier weer niet goed werkte. Toen hebben ze mijn medicijnen (thyrax) verhoogd. Ongeveer één maand daarna in januari werkte mijn schildklier zoals hij moest werken Maar de kans dat ik direct zwanger zou worden was wel klein volgens mijn huisarts. Maar hij had gelukkig ongelijk want sinds 1 maart ben ik zwanger Ik zit nu op elf weken en heb net de eerste echo gehad en alles ziet er goed uit. Het hartje klopt en hij/zij beweegt goed. Alleen is mijn schildklier nu wel weer trager geworden. Ze hebben de Thyrax nu verhoogd van 100 naar 125 mg. Vorige week net weer bloed laten prikken om te kijken hoe het nu gaat. Hopelijk blijft het zo goed gaan en hoef ik niet meer te verhogen. Hebben jullie door een te trage schildklier ook meer last van vermoeidheid?
Petje af dat je het combineert! Ik heb dat ook met het oog op de allergieën al heb ik soms het idee dat ze zo reageert op mijn voedingen. (tijdens de voeding al krampen en van die kreten, al hoeft dat natuurlijk niet meteen een allergie te betekenen) Helpt Cina baby goed? Heb het idee dat Infacol hier niet helpt.
Heftig hoor in zon korte tijd bevallen. Nu hopen dat je meisje zich gauw weer helemaal lekker voelt! Heeft dat effect op je meid die sterke toeschiet?krampen of iets? Herkenbaar wbt je weg weer moeten vinden, best pittig he? Vind de momenten ook zo lastig als Lysanne zo onrustig is, last heeft van krampen, sommige momenten ben ik er dan wel een paar uur mee bezig en moet ik het wel zien te combineren met onze oudste.(en dat betekent soms met een huilende baby op de arm of in de wagen en tegelijkertijd een boekje lezen) Gelukkig hier mn vriend die (meestal) onze oudste dochter klaar maakt, dat scheelt al een hoop! Savonds en als ik vrij ben neemt mn vriend het ook regelmatig over, dat heb ik dan ook echt nodig!Het is gewoon heel intensief, vooral die eerste periode! Maar ook heel bijzonder niet? Hoe vind jouw oudste het? Hoe reageert ze op haar zusje? Geniet maar flink van deze bijzondere kraamdagen en dat reageren komt wel weer!
Gefeliciteerd he! Ja zeker meer last van vermoeidheid en ook echt van die flinke dippen, vooral smiddags en savonds. dat je echt even moet liggen. Maar met de zwangerschap krijg je er ook regelmatig een dosis vermoeidheid bij. Hoop ook dat het hier bij blijft voor je qua verhogingen. Maar het wordt gelukkkig regelmatig in de gaten gehouden dus kan het snel weer worden aangepast. Wordt het 1 x in de maand of 5/6 weken bij je geprikt? Hoe was je waarde? Zit je ook bij een specialist nu tijdens de zwangerschap?kan je evt om vragen aan je ha!
Ja inderdaad in d middag en avond enorm moe. Meestal ga ik dan even lekker liggen op de bank of op bed. Als ik aan het werk ben is het wel vervelend, want dan kan ik geen kant op en zit ik mezelf in de weg. Heb jij dat probleem ook, of heb je misschien wat tips? Ik zal morgen de huisarts bellen of de waarde van mij schildklier goed is. Twee weken geleden was de waarde wel te hoog, dus nu om de twee weken geprikt totdat hij stabiel is. Volgens mij was de waarde van rond de 1 gestegen naar boven de 5. Hebben ze jou waarde snel weer stabiel gekregen? Nee ik zit nog niet bij een specialist, maar wist ook niet dat dat kon. Bij watvoor soort specialist zit jij? Mijn huisarts verteld nooit echt veel en ik moet alles zelf uitzoeken
kraamhulp is vandaag toch even geweest, voeding rechts ging niet.. milan pakte hem pas na een tijdje goed beet.. ook enorme kloven dus ik was te gespannen hem aan die kant te voeden.. nu dus een kolf gehuurd om rechts de melk toevoer goed te houden.. en dat die kloven wel kunnen genezen.. links leg ik hem wel aan.. maar kraamhulp is dus wel geweest om ff te helpen.. had ie net toch een huilbui.. hij blijft ook maar eten terwijl ik genoeg voeding heb.. maar hij had mogelijk ook ff een regeldag/avond hebben jullie ook moeite met slapen smiddags?? ik kan geen rust vinden om ff te gaan liggen slapen.. en mn eetlust is ook helemaal weg.. oef... sorry voor de ego
Ja dat zeggen ze allemaal en ook hoe ze het volhoudt en borst en fles en ook nog eens een speen maar ja ze doet het allemaal en ze doet het er goed op. Infacol werkte hier ook niet, dus cinababy gehaald en het doet wonderen. Ja dat dacht ik ook maar de cb zei dat het er niets of weinig mee te maken heeft. Misschien dat je veel prei, uien, kool eet, koolzuurdranken, koffie maar er is maar 1 onderzoek waar dit uit is gekomen, hun darmpjes moeten nog narijpen en dat duurt zo verschrikkelijk lang... chalina is 9 wk en heeft er soms nog last van vooral tijdens de voeding.
Zo, ik meld me hier ook even, nogmaals excuus dames dat ik hier niet zoveel meer kom, kraamhulp is net weg, die was voor het laatst vandaag. Spannend zo alleen met mijn 2 meiden, ik was best zenuwachtig. Volgens mij is het een kwestie van alles weer voor het eerst doen maar dan met 2 meiden ipv 1. En 2 ritmes ipv 1 best een uitdaging. Ik lees hier veel over borstontsteking, kloven en bijvoeden, meiden respect dat jullie blijven borstvoeden ondanks dat. Ik geef ook bv maar als ik er een paar slechte nachten tussen heb dan kun je me oprapen en overweeg ik al te stoppen, zeker als ik overdag niet kan rusten ivm mijn peuter, laat staan dat ik spruw of ontsteking krijg! Ik heb ook een kloof in mijn tepel en dat brand als de ziekte, ik zie ook echt tegen het aanhappen op, zodra ze drinkt gaat het meestal wel. Ze drinkt verder goed en mijn produktie is ook goed dus ik ga nog wel even door, vk zei dat het binnen 2 weken wel iets beter moet gaan en meer ritme moet hebben, daar gaan we voor! Succes allemaal, jullie doen het super! Echt knap, stelletje volhouders!
Fijn dat het goed gaat dana, is een tepelhoedje niets voor je? bij mij werkt het super sindsdien geen angst meer voor het aanleggen en ook geen kloven. Vandaag met chalina naar cb geweest, ze woog nu 5455 gram en was 60,5 cm. Deed alle oefeningen super goed, hihi het was een pittige dame Hoop dat ook alles goed is met de (zwangere)mama's en de beeb's.
dana je bent zelf ook een bikkel joh!! en ritme in de zin van wanneer komen met voeding?? ik hoop het!! hier mag er van mij ook wel wat langer tussen gaan zitten.. milan kwam gelukkig vanacht na 3/4 uur dag ervoor had ie een regeldag heb echt overdag en snachts elk uur moeten voeden.. vandaag eind van de dag ook weer om t uur maar dat was al voorspelt door lactatie deskundige ivm warme weer! corina: wat goed!! wat fijn dat ze het zo goed doet en lekker groeit super!! wat een lekker lachebekje ook zo te zien aan de foto!! en meiden herkennen jullie dit? aan het eind van de dag ga ik me ineens kut voelen.. geen idee waarom want overdags en s nachts geniet ik vol op van milan en het zorgen voor hem.. en het gaat verder ook steeds beter, krijg meer ritme: voeden snachts en dan rond 7 uur opstaan, milan eten geven, rechter borst kolven, zelf eten douchen en aankleden enz. en aan het eind van de dag is mn eetlust weg en ga ik me rot voelen.. herkennen jullie dat? verder is vandaag de lactatie deskundige geweest en ze heeft even meegekeken hoe ik het doe, milan pakt het ''nieuwe voeden'' goed op en geniet ervan en ik ook! melk loopt goed en milan hapt wat klein toe maar als hij gaat zuigen dan sluit ie ook mn tepelhof goed in zijn mond. kreeg ook het grote compliment van dr dat ik een goede moeder ben hoe ik het doe en mn rechter tepel is goed aan het genezen! geprobeerd hem daar aan te leggen vanmiddag en hij pakte hem weer en begon ook te zuigen, maar t was nog erg gevoelig dus heb hem afgekoppelt en weer naar links gedaan.. nog ff paar dagen door kolven denk ik..
Herkenbaar Priscilla, dat heb ik ook aan het einde vd dag. Misschien is een tepelhoedje ook iets voor jou? Bedank voor de tip Corina, ik heb ze in huis dus ga het straks gelijk proberen!
dana: dan zullen het wel hormonen zijn!! vk had het erover dat hun niet zo blij zijn met tepelhoedjes!! en als rechter tepel genezen is gaan we gewoon stug door met bv tot die tijd links voeden rechts kolven!!
Zweten jullie nu ook alle shirts nat 's nachts? Ik zweet niet gauw maar sinds de bevalling elke nacht kletsnat.