Rustig aan en geniet van het bos! Nou Dunchan, ik kan natuurlijk me best doen maar kan niks beloven, Hahaha! Volgens mij is dit namelijk alweer de 4e nu ik aan het lezen ben..
Snap ik ook helemaal, ik ben dan nieuw en ben begonnen aan m'n eerste ronde maar ik denk als ik een half jaar bezig ben of langer en dan andere meiden zie die BAM gelijk zwanger zijn zou ik ook balen. Kan alleen maar hopen dat het bij iedereen gebeurt!
Zooo, nou ik ga me er verder niet mee bemoeien, als ze er niet overheen kan stappen is dat niet mijn probleem hoor. In het echte leven discuseer je toch ook?? Maar affijn, hier is alleen maar regen regen en nog eens regen!
meiden, ben een paar dagen niet geweest, en er is volgens mij een hoop gebeurd hiero... een nieuw topic??? POSI TESTEN.. nice gefeliciteerd!! ik ga straks even bijlezen en zal vast niet p iedereen reageren, want er is zooo veel gekletst... hoop dat ik er vanaf nu wat vaker kan zijn, maar heb het erg druk op het werk, aankomende week beetje verbouwen, want we gaan zelf ijs maken.. terras weer netjes maken etc.. maar nu ga ik eerst even heerlijk in het ZONNETJE zitten.. ja meiden hier schijnt de zon... jippie en dat op mijn vrije dag liefs
Zon o zon, wanneer draai je het eens om.. En kom je mijn kant op? sniksnik hier niets meer als bakken die uit de hemel vallen!
Heee kiwi! Nog bedankt voor het antworoden in mijn andere topic! Tuurlijk ben je welkom, veel kletsplezier hier!
@ jackystory Gefeliciteerd wat leuk en vooral hoe je VL hebt wakker gemaakt haha zie t al voor me @Nieuwe dames Welkom Ik heb morgen weer mijn echo en heb vanochtend het hartje weer horen kloppen met de angelsound Hij/zij was wel druk aant zwemmen, echt leuk om te horen allemaal
Ik heb trouwens zo een app op mn iphone he, die heb ik net even op 28 cyclus gezet (zelfde als de ticker) en volgens die app heb ik mn eisprong de 18e al gehad? En volgens de ticker pas over 2 dagen?
Bops, ik ben ook heel erg koppig als het over naar de dokter gaan gaat, blijf altijd te lang met dingen doorlopen en dat terwijl ik zelf in de zorg werk! Best erg bedankt voor de welkom, en wonderwensje ook! Kleine voorstelling: In maart ben ik gestopt met de pil en in april zijn we begonnen, zitten nu in de 2e ronde, mijn NOD is denk ik 1 juni, erg lastig want ik ben deze maand 2x ongesteld geweest terwijl mijn cyclus hievoor zo netjes was, en ik voelde eergister allemaal steekjes in mijn lies, misschien toch de eisprong.. Heb toen helaas geen ovutest gedaan, gisteren wel..toen was hij vrij donker en vandaag alweer wat lichter, dus het had gekund!
Je kan ook nog aan het ontpillen zijn he, heb gehoord dat dat ook dat soort symptomen kan geven. Ben benieuwd.. nog 12 dagen tot testen iig
Ik heb ook zo'n app maar die kan ik pas weer aanpassen als m'n laatste dag ongi voorbij is.. Heel appart maar ik zal dan eens kijken of bij mij er ook verschil in zit.. In ieder geval gewoon veel en goed klussen dan haha!
Welkom Kiwii!! Gezellig, ik ben ook bijna 20 . Maar we zijn nog niet bezig, kan alleen niet wachten, vandaar dat ik al mee lees en mee post .