ik gebruik nog steeds poedermelk. vind het makkelijk bij de pap. oh, en verder: havaianas besteld heeft.
Nee ook niet, ze is wel een theeleut maar dan thee met koud water. Precies, maak me er ook niet zo druk over. Heerlijk he?! eindelijk weer naar buiten, zomerkleren aan en lekker bbq-en
@ lynn; idd, smaakte weer ouderwets lekker balen trouwens dat je zo ver weg woont ivm een shoot. Er is hier een prachtige rodondenderon route, echt geweldig! Al die kleuren door elkaar, helemaal super. Ik ga deze week even heen met de meiden en ga proberen leuke plaatjes te schieten.
Ja zeker jammer zeg! Maar ik heb ook aangeboden, om naar jullie toe te komen, wil alleen de benzine dan vergoed hebben...
Nog zo'n (camping)modemisser: meiden (zeker een jaar of 11/12) die alleen een legging en kort shirtje aanhebben. En dan ook nog een oude legging die dooschijnt! Vind ik dus echt niet kunnen, jullie wel? (bij baby's die nog niet lopen, OK, maar daarna....)
Dj, ja dat is wel waar.. Wij hebben geen magnetron, alleen een quooker, ideaal met flesjes maken. Moet nog even gaan verzinnen hoe ik dan snel een flesje melk kan klaarmaken. Pcootje, het moet gewoon zomer worden, heerlijk!
ik ben heel benieuwd hoe Sjaak ze vindt! en sweetbel, ik gebruik AH / Etos eigen merk (uiteraard), als je dat in de aanbieding koopt, is het niet veel duurder dan gewone melk. Daarbij zijn er geluiden die zeggen dat gewone melk te zout is, en anderen dat groeimelk te veel kilocalo's is. dit is mijn compromis! poeder in de pap, gewoon bij de bam.
Ik heb ook havaianas voor mijn popje, witte en roze. Zal eens kijken hoe ze ze vind. Ik zaleens kijken of ik niet iets kan regelen, een magnetron ofzo kopen.Vind een magnetron alleen zo lelijk staan in m'n keuken *shame*. vind het wel een goed compromis eigenlijk, 50/50 geven.
Ze zag er weer mooi uit! Smerig doet mij niet zoveel (als ze maar kleren aan hebben waar ze lekker in kunnen spelen en bij ons is dat ook veel klauteren enzo). Maar mijn punt is vooral: twee maten te groot en slonzig (shirt aan de achterkant dat er bovenuit komt! zo laag hing die jurk) dat is toch echt geen gezicht!