lynn> toppie!! Jij ook een vrije middag gehad dan? Hoe is je werk nu>? pb me anders ff voor prive daarmee.
@sweetlake: ik heb altijd vrij op ma en dinsdag Werk gaat prima, ik ben nu al vanaf nov in de kleuterklas en dat is echt wat voor mij, heb het er heel erg naar mijn zin!
o wat fijn! Eindelijk zeg. Lekker om te starten met een halve werkdag dus. Dan 2 lange dagen aanpoten. TOPPIE!
Ja klopt dat is echt heerlijk, net als je denkt, poeh twee lange dagen, is het alweer weekend precies goed!
ik heb het nagekeken. Einde is maandag om 18:00 uur dus wie nog wil code is klmei12 mijn naam is debby m.a.c.h.g.i.e.l.s.e.n.
niemand nog korting gespot op webshops die loff verkopen? Ik wil iets shoppen... ben chagerijnig van de winter en ik wil nog steeds die roze loff jurk. Ik wil trouwens ook nog wat boleros. Iemand nog tips waar ik ze kan kopen voor een leuk prijsje?
tnx meiden!! @sweetbel: ja idd ik ontdek ze nu pas maar idd ideaal, voor mijn ronde vormen figuur! Ik ben weliswaar nogal dik nu, maar voel me wel een stuk mooier met dit spul aan!
Aaah, doe normaal! Je had laatst een foto in je album en je ziet er prima uit! Maar neemt niet weg dat die hemdjes geweldig zijn. Ik kan ook altijd gelukkig worden van nieuwe kleding, heerlijk!
Nou ik draag nu maat L of XL hoor! Dus 42/44.... Het viel misschien niet zo op op die foto van laatst, maar als ik een broek aan heb, nou dan zie je het wel hoor, dan zie ik er echt niet uit, en een broek zit ook gewoon echt helemaal niet lekker bij mij, voel me gelijk een rollade, dus ik ben ook heel blij met de wikkeljurk en het lange vest, wat je dicht kunt knopen...
42/44 is toch niet dik. De meest gedragen maat in nederland is maat 42 dus dan zijn de meeste vrouwen dik leuke dingen heb je gekocht zeg! waar heb je ze vandaan?
Sorry ik heb echt geen tijd op iedereen te reageren, man wat hebben jullie weer veel geklets vandaag maar hier moet ik natuurlijk even op reageren! Ik zeg doen!! Ze zijn nog zo jong dan maakt het verschil jongen/meisje toch nog niet uit? Op een gegeven moment zullen ze wel behoefte aan privacy krijgen maar dat merk je dan toch snel genoeg. Mijn meiden vinden het echt geweldig samen, Lisa wordt nog wel af en toe wakker maar echt vele male minder dan voorheen (klopt snel af..)
lynn jaaa leuk. Naast dat je danique leuk kleed kan je zelf ook gave dingen bedenken zeg. Maar zit dat lekker 2 jurken over erlkaar? Doe je dit met een legging er onder?