Goedemorgen dames... Gisteren intake en echo bij de vk gehad en het was Super! Ik loop mooi op schema en er is een lief klein springend frummeltje te zien Over 2 weken, hoop dat het groene lukt, 5 juni om 16:00 hebben we weer een afspraak bij de VK en een termijnecho
Veel plezier morgen! Het is zo wonderlijk te zien dat er zo'n klein ukje in je buik hebt waar je nog maar zo weinig van merkt! Het beweegt zelfs al! Maar eh... nou mogen jullie me toch ff uitleggen hoe jullie die letters in het groen doen! Ik zie dat kleurtje wel en als ik dat indruk gebeurd er verder niks..
Ja ik ben ook heel benieuwd, Hoop dat alles goed is en dat het goed gegroeid is!! Je moet dat letterje met kleur eronder op groen zetten en dan pas typen. (of tekst selecteren en dan op groen drukken)
@marijke1985: gefeliciteerd! super! @eetgewoontes: geen rare. Maar merk wel dat ik overdag minder honger heb.. meestal rond negen uur twee boterhammen en rond een uur weer, maar die krijg ik nu echt niet weg. Gewoon bij een houden, anders wordt ik misselijk, maar dan bij avondeten meer honger en ineens vol! Heel raar....
Fijn al die goede echo s! Wij mogen morgen weer blijft toch elke keer weer spannend! Vandaag een slechte dag alles wat ik eet komt eruit. Komt denk ik niet door de zwangerschap lijkt me niet dat dat ineens met 10 weken komt aanzetten. Alleen lastig met een mannetje van 3 die alle aandacht wil. Gelukkig slaapt hij smiddags nog dus kan ik straks lekker mijn bedje in kruipen. En dan hopen dat het morgen beter gaat gaan natuurlijk wel naar de echo.
@Marijke, mooi dat je een goede echo had. Heel bijzonder he? Maar als ik er aan denk hoe klein het nog is (+/- 3cm) dan vind ik dat wel een enge gedachte hoor. @misselijk/overgeven, word het bij jullie al minder?? Ik heb hier het idee van wel. Al 2 ochtenden wel misselijk en kokhalzen maar niet overgegeven. Sowieso zijn al mijn kwaaltjes, met uitzondering van de moeheid wat minder heftig als bij mn dochter, dus misschien ben ik er nu ook eerder vanaf dan die 16 weken van de vorige x. @eten, ik heb juist plotseling enorme trek, hele lege maag, maar als ik ga eten binnen een paar happen vol. Vooral zelfgekookt warm eten kan ik niet echt waarderen. Brood gaat er wel in. Ook snoep ik veel minder koek/chips/snoep e.d. boeien me echt niet.
@marijke Super van je goede echo! Gefeliciteerd! @kwaaltjes Misselijkheid met vlagen. Kan nog niet echt zeggen dat het minder wordt, maar de laatste dagen gaat het redelijk. Heb wel het idee dat de vermoeidheid wat af begint te nemen! Vandaag is dochter (net als gister) niet te genieten en ik ben er zo klaar mee! We hebben helaas geen tuin (flatje), anders had ik haar daar lekker met water laten spelen ofzo. Ze luistert nergens naar, doet ontzettend driftig, overal om huilen en nu in bed de boel bij elkaar schreeuwen (maar dan echt zo'n ik-protesteer huiltje). Na de lunch maar even naar de speeltuin, kan ze daar lekker in het gras kruipen. Drinken en wat lekkers mee en hopen dat het dan beter gaat.
' hier ook zo 1tje. heb dan wel een tuin maar niks is goed. hij is ook heel erg onrustig met zijn slaapjes. word op de meest vreemde tijden wakker en wilt overdag bijna niet slapen. vanmorgen even badje opgezet maar ik heb zo'n broekepoeper als kind, dat hij het liefste mama mee in bad heeft. maar dat gaat natuurlijk niet in zo'n schelp. haha. maar hij was goed moe van het spelen, heb m een droge broek aangedaan en alleen met zijn romper in zijn slaapzakje in bed gelegd. en hij ligt heerlijk te slapen. mamapowerrrr. haha. voelt dan altijd weer zo als een overwinning op dit soort dagen. vanmorgen de uitslag van bloedprikken gekregen. mijn hb was goed. hij hoort 7,5 te zijn en was bij mij 8,0. dit is juist uitstekend voor een zwangere vrouw. het is dus echt mn bloeddruk die zo aan t vervelen is. deze week blijf ik nog ziek thuis en zal vrijdag met leidinggevende weer bellen voor volgende week.
@carlo Vervelend he, zulke buien! Slapen gaat hier over het algemeen vrij goed gelukkig. Ze heeft net een kwartier gepiept in bed en slaapt nu nog steeds. Ik hou super veel vam haar hoor, maar af en toe vraag ik me wel eens af waarom ik oom al weer kinderen wilde, haha! Ach, zo lekker naar buiten en dan zal het wel weer gaan. Gelukkig dat je hb goed is! Neem maar lekker je rust (voor zover je daar aan toe komt), het werken komt wel weer! Het is even niet anders en voor een goed doel!
@chocoladekoekje: ik weet precies wat je bedoelt. ik hou heel van hem, maar soms kan ik hem wel achter het behang plakken. haha. en je bent juist een goede moeder als je daar eerlijk vooruit durft te komen vind ik.
@carlo Tja, ik denk dat iedere moeder wel eens van die momenten heeft, haha! Helemaal als je jezelf niet fit voelt, dan is het toch wel heel fijn als ze even meewerken! Net gebeld door de vk dat de afspraak vrijdag verzet wordt van half 2 naar 17u. Jammer! Krijg dan waarschijnlijk ook een echo, dus gaat een lange dag worden ben ik bang Vk doet een opleiding tot echoscopiste en heeft al een apparaat aangeschaft, dus als er tijd is, gaat ze waarschijnlijk even op me oefenen Toch wel weer spannend!
fijn van de goede echo's! gefeli!! hier nog zon kind die je af en toe best achter een dikke laag behang wilt plakken maar denk dat iedreen dat wel eens heeft. Vandaag zitten kijken om me toch maar s aan te melden bij de vk maar ik durf niet manlief vraagt ook steeds wanneer doe je het nou eens dan weten we eindelijk wat maar ik durf echt niet Ben nu wel 5 dagen verder als waar het vorige keer misging en toen had ik al een week ervoor bruine rotzooi en af en toe bloed... nu nog steeds niks maar toch durf ik niet....
@aappie, gefeliciteerd met je mooie echo. @marijke88...ik zou lekker bellen meid. Begrijp je angst, maar probeer een beetje vertrouwen te hebben en als je op tijd weet dat het goed zit kan je ook wat langer genieten. Nu zit je jezelf zo te martelen. @dreumes/baby, hier ook 1tje die lekker begint te peuterpuberen, maar ik kan dr ook af en toe wel wat. Zeker nu je irritatiegrens gewoon wat lager ligt en de vermoeidheid wat hoger, maar ow, wat hou ik van dat kind.
@marijke88: ik snap je angst, maar als je nu belt en je voorgeschiedenis van je mk, is de kans groot dat je deze of volgende week al ingeplant word voor een echo. en je zult er ooit toch naar toe moeten. het is natuurlijk leuk, maar ook belangrijk. de controles bij de vk.
meiden, hebben jullie al nagedacht over jullie winterjas? wij lopen natuurlijk met onze buiken al volop in de winterkou. ik draag het liefste mn winterjas dan, maar vind het zonde om een hele nieuwe positie winterjas te moeten kopen. toen ik van mijn zoontje in november liep, had ik een ruim fleecevest van mn moeder aan, met daarover heen een gebreide poncho. dat vond ik toen al een beetje fris. dus dat gaat m niet worden.
@winterjas, wie dan leeft, wie dan zorgt...Heb zelden een dikke jas aan...zien we dan wel weer. Ik weet eigelijk voor 99% zeker dat ik de kleine voel...en nee het zijn niet mn darmen. Het is net alsof er iets trilt onderin mn buik.
@winterjas, hier gelukkig nog 1 liggen van de vorige zwangerschap. Is anders misschien een idee om er 1 op marktplaats te scoren.
Hier in het begin van de avond flinke schrik gehad! ineens uit het niets bloedverlies (is daarna ook weer gelijk gestopt) Gynaecoloog op gebeld, mocht gelijk even langs komen voor een echo en inwendig onderzoek om te kijken waar het bloed vandaan kwam. Ze zag niks raars baarmoedermond was mooi roze en gesloten er zat nog wel een heel klein beetje bloed. Maar ze had geen verklaring voor waar het vandaan kwam. Echo gehad. Mooi snel kloppend hartje, een beweeglijk frummeltje. de meting klopte ook! ze vond het er allemaal heel goed uit zien. Maar jeetje wat ben ik geschrokken