Alle dames met echo! wat goed nieuws! @ eetverslaving, Heb heel veel trek in lekkere dingen hamburger, milkshake, ijs @ vertellen, Familie en vrienden weten het, alleen op fb nog niet bekend gemaakt. @ winterjas, Houd gewoon me jas open. Met me zoontje liep ik in de winter ook met een dikke buik, kleden me dik aan en dan jas erover en gewoon open laten
Een klein plasje heel donker bruin, met afvegen rood daarna weer donker bruin en toen niks meer. Maar helaas genoeg dat ik even dacht van ojee het gaat fout! had de hele week al menstruatie krampen. volgens de gyn is dit normaal door het groeien van de baarmoeder
Lijst 16-31 December 2012 mama's 16 Chocoladekoekje, 21, 2e kindje msnaatie 17 Dreames, 27, 2e kindje Vogeltje85 26, 1e kindje Sweetdreams, 23, 2e kindje Karin1981, 30, 1e kindje J1985, 26, 1e kindje Chicalin, 2e kindje Katalaya, 1e kindje 18 Poohbeer2, 2e kindje Nona, 21, 1e kindje Nita22, 5e kindje 19 Cyll Annabeth, 1e kindje Jkuil01, 27, 2e kindje Flashfly, 1e kindje 20 azucena, 18, 1e kindje LindaMama, 31, 2e kindje 21 Marijke1985, 27, 2e kindje Swiebertje, 4e kindje Plukkie25, 25, 1e kindje Snowy82 22 IngridE, 27, 1e kindje 23 MommyIshyra 24 Zaraida, 28, 4e kindje Whoppie, 29, 1e kindje Jahilti, 2e kindje Liefdeis, 24, 1e kindje 25 Mishur, 26, 1e kindje Versluis, 28, 2e kindje Debby1 Mamarosanne, 2e kindje (3e in gezin) 26 Carlo1987, 24, 2e kindje Zazz, 26, 2e kindje Lauraa98, 3e kindje Rose85, 27, 1e kindje 27 Nischa, 24, 2e kindje Moedertje1983, 29, 2e kindje Miesje24, 2e kindje 28 Aappie20, 1e kindje Lynn1302, 2e kindje Tammy29 Marijke88, 24, 2e kindje Mups, 30, 1e kindje 30 Raissa, 1e kindje Smurfin29, 28, 1e kindje 31 KimmvBritt, 2e kindje Oek Oek, 30, 3e kindje Mikatjuh, 33, 2e kindje Kyra12, 33, 5e kindje Bambie, 38, 2e kindje MamaVanBas, 24, 3e kindje Vlindertjes: 24-04: MamaMars (4w) 04-05: Jossie81 (6w) 13-05: Brix (8w2) 18-05: Veerle (9w3) Heel veel sterkte gewenst aan de vlindermama's Afsprakenlijst: 23-05: Liefdeis Termijnecho 23-05: Nona Termijnecho 23-05: Jkuil01 intake gyn + 3e echo 23-05: dreames termijnecho 24-05: Zaraida intake vk 24-05: Mups 1e echo 24-05: MommyIshyra intake vk 24-05: TVL intake vk 25-05: Chocoladekoekje echo en controle 29-05: Oek Oek intake vk 29-05: Lindamama echo 29-05: IngridE Termijnecho 29-05: moedertje1983 2e echo 30-05: Mishur 1e echo 30-05: Zaraida 2e echo 30-05: Lauraa98 echo 30-05: Miesje24 1e echo 31-05: carlo1987 intake en termijnecho 31-05: karin1981 nekplooimeting + uitslag bloed 04-06: Smurfin29 1e echo 04-06: Nischa intake vk 04-06: Whoppie termijnecho 04-06: Smurfin29 echo 05-06: intake gyn + echo 05-06: Mishur controle vk 05-06: Nona Combinatietest 05-06: Chocoladekoekje termijnecho 07-06: Mups intake vk 07-06: kyrah12 3e echo en intake 08-06: Katalaya 12weken echo 11-06: Flashyfly 5e echo 12-06: dreames controle vk 13-06: Miesje24 controle vk 15-06: Snowy82 1e echo 13-07: Smurfin29, 2e afspraak vk ______________________________ Voor de nieuwe dames, wijzigingen voor de lijst, graag vermelden in het GROEN + Dikgedrukt » Bedankt!!
Ik goot vannacht in het donker een halve liter pies in een (blijkbaar) al volle MvM-kan. Moest alsnog het licht aan, grmpf... Hebben jullie ook dat je nagels groeien als een malle? Ik moet ze 2 keer per week knippen!
Goedenavond dames, Ik ben hier weer even een paar daagjes niet meer geweest. Druk, druk, druk! Afgelopen maandag weer een echo gehad en we hebben het hartje gehoord!!!! Ze weten nog steeds niet precies hoever ik ben, gezien mijn baarmoeder iets naar achteren gekanteld zit en onze tuinboon dus verstopt zat. Over 3 weken weer een echo, 11 juni intake bij de gyn en als het goed is dan ook een echo en 12 juni een gesprek over de mogelijkheden wb de combi testen. Waarschijnlijk weet ik dan ook eindelijk een datum waarop ik ben uitgerekend. Wel zeker is dat die in de eerste week van januari 2013 zal vallen, maar als jullie het niet erg vinden blijf ik liever hier hangen, gezien ik hier vanaf het begin mee lees en reageer. @Winterjas; ik was net 20 kilo vanaf november 2011 afgevallen en die winterjas van toen is perfect voor komende winter, zeker ook wb model. Heb ik toch nog wat aan. @ MvM; ik ben vanaf vandaag begonnen en ik hoop niet dat ik er lauw warme voeten aan over ga houden haha. Ik vind het ook niet zo stinken in die flessen gelukkig. Ik heb er andere dingen over gelezen namelijk. @Vertellen; komend weekend gaan we het vertellen aan mijn ouders, Bezhan roept namelijk maar wat graag dat mama een baby in de buik heeft. Hij krijgt een shirt aan met 3 poppetjes die ons gezin nu voorstellen en met een roze en een blauw vraagteken. Op de achterkant schrijf ik; er was eens een bloemetje en een bijtje... Het is zaterdag ook gelijk de verjaardag van mn vader, mooi cadeau dacht ik zo. De familie van mijn man weet het al, maar zij wonen allemaal nog in Noord-Irak en kunnen hier dus ook niets rondvertellen Ik ga nu maar eens lekker douchen en slapen, ik ben kapot!
Wij hebben besloten geen combitest te laten doen. De kans is vanwege mijn leeftijd (35) sowieso iets verhoogd. En dan? Een vlokkentest of vruchtwaterpunctie? Stel dat we daarmee een miskraam uitlokken, en daarna het nieuws krijgen dat het een gezond kindje was? Na 3,5 jaar mmm willen we gewoon dat risico niet lopen. De vlokkentest of vruchtwaterpunctie zou er niet komen, zeggen we nu. Maar wat als er toch een zeer verhoogde kans uit komt? Dan staan we voor een dilemma: óf toch verder testen, óf de hele zwangerschap in spanning. Een afwijking komt vanzelf aan het licht, wie dan leeft, wie dan zorgt.
@nischa: dat was schrikken ja, maar wat een mooie echo! helemaal gerustgesteld nu? @winterjas: nog geen idee. Heb nu een winterjas die maar twee knopen heeft, dus mss kan ik die gewoon gebruiken en anders zie ik het wel.... @combitest: Katalaya: ik snap helemaal dat jullie dat niet willen doen. Vooral na zo'n lange tijd mmm. Wij doen het ook niet om dezelfde redenen. Ook al zijn wij 'pas' een jaar bezig... een mk wil ik echt niet nog een keer mee maken, vooral niet als ik het zelf opwek door zo'n test. Dan heeft de combitest ook geen nut...
@echo's Super meiden! Toch altijd weer mooo nieuws om te horen! @katalaya Hahaha, ook ik moet toch wel om je actie lachen hoor! De nachten stop ik expres de urine niet in de kannen, anders acht ik mezelf ook tot zulke dingen in staat @winterjas Oei, geen idee! Bij mijn dochter had ik een dikke trui met een poncjo, maar dat was toch wat koud. Misschien kijk ik even op marktplaats!
Gegarandeerd dat KatMan dan zo'n wachtende kan omtrapt. Plus we hebben een gast, die ook vast niet blij worden van op moeten passen voor urine-boobytraps in de nacht...
Ben wel weer wat gerust gesteld, maar dan stond ik vanmorgen weer op en weer een paar een druppies bloed tja toch blijf je ervan schrikken
Even ego... nog een paar uurtjes en dan heb mijn 2e echo (om 16:20). Spannend! Ben zo benieuwd naar hoe het kleine hummeltje er nu uitziet. Demi gaat mee en die is wel een beetje zenuwachtig om haar brusje te zien.
Meiden...ik kreeg zojuist telefoontje van de VK dat bij de uitslag van het bloedtesten mijn suiker net iets te hoog was. Nu moet ik a.s. vrijdag opnieuw prikken, allleen dan nuchter. Ben hier best beetje van geschrokken. Kan het aan mn ontbijt liggen wat ik gegeten heb voor het bloedprikken?? Weet niet meer wat ik ontbeten heb.
Whiehoeee, weer een mooie echo in de pocket!! Ben zo blij, en het is zoo mooi!! Ons mopje kan zelfs al headbangen, en met de armpjes zwaaien!! Kans op een mk is nu ook gezakt tot onder de 10%!! @nischa: Jeetje, schrikken zeg!! Gelukkig was het allemaal goed!! @sweetdreames: zou even die nuchtere afwachten, kan inderdaad aan van alles liggen!! @combinatietest: Wij hebben besloten het ook niet te doen, het is en blijft een kansberekening, en wat weet ik eraan als ik nu al weet, dat ik er dan niets mee ga doen!!
@ Liefdeis wat gewldig nieuws om te horen!!! @ Dreames, ik heb vanavond om 19:40 de echo...ben zo zenuwachtig!! Ben ook echt benieuwd naar ons beebje en het termijn van ons kindje! @ Nischa, meid wat schrikken...gelukkig heb je mooie echo gehad!! Was de echo inwendig?? Want daardoor kun je ook bloed verliezen.. @ Combitest, ik begrijp dat sommige mensen het niet doen..Maar (ookal zit ik in laag risicogroep 21 jaar) wil ik het toch weten..ik zou er namelijk niet mee kunnen leven..Ben daar heel eerlijk in! @ Winterjas, daar twijfel ik nog over...vind het ook zo zonde een jas te kopen voor 1,5 maand hahaha..Misschien lekkere dikke truien en poncho daarover weer..(miss laat ik mijn vriend ook meer naar buiten gaan hahahaha) @ Echo, goed om te horen was goede nieuws!! @ Veerle, ik zag gister je bericht pas...heel veel sterkte meid!!! zeker als je niet verwacht!! Hoop dat snel weer raak mag zijn @ nieuwe zwanger, welkom!!!