Vandaag 1 dag na DE datum.. Lag net op de bank, voelde ineens wt lopen. Ik naar de wc, onderbroek beetje nat. Heb nog niet eerder urine verloren. Hoe weet ik nu wat dit is? Het ruikt nergens naar.
Even goed opletten of er nog meer komt.. ze zeggen op je hand blazen maar ik had overduidelijk gebroken vliezen en als ik op mijn hand blies kwam er niks dus zegt niet altijd iets.
Spannend, zou goed kunnen dat je vliezen gebroken zijn. Toen ze bij mij braken bleven er steeds golfjes vruchtwater komen.
Kan zijn dat inderdaad je vliesen al een beetje gescheurd zijn! Vruchtwater ruikt nergens na, urine wel...dus zet je vluchtkoffer maar al klaar...of je bed met klossen hihihih succes, laat je even wat weten?
Als het blijft lopen dan kan het vw zijn en dat ruikt heel zoet. Bij twijfel even de vlos bellen, die kan binne een minuut testen.
Ik had een scheurtje in mn vliezen, steeds een beetje sijpelend water in mn onderbroek/kraamverband. Niet de vloedgolf die ik verwacht had, die kwam gelukkig pas op de verloskamer!
Niets meer verloren. Heb ook nog even de truc van op mijn hand blazen geprobeerd, maar kwam niets meer.. Dus denk toch vals alarm.. Opnieuw afwachten maar!
Ik dacht eens ooit gelezen te hebben dat vruchtwater als het opdroogt op glas de textuur van een varenblad heeft. Nu in elk geval, als je geregeld sijpeld kan het je vruchtwater zijn. Dat betekend niet rechtstreeks dat je nu gaat bevallen. Je moet nu ook geen 2 dagen zo rondlopen. Je Beebje heeft dat vruchtwater nodig voor zen huidje en de bevalling. Verwittig je vk. Baden is uit den boze, neem liever een douche. Had je reeds ontsluiting bij je laatste onderzoek? Dan is de kans groot dat hij er toch al aankomt. Ik wens je een vlotte voorspoedige bevalling toe en een wolk van een beebje. Rustig blijven hoor
Ik had ook wel eens dat het liep maar was erg dunne afscheiding, rook nergens naar. Toen mijn vliezen braken had ik eerst een klein straaltje, het rook heel zoet, echt een sterke geur. en er zaten kleine donkere haartjes bij hahaha. een half uur later kwam de golf.
Ik had net ook dat ik wat voelde lopen en ik blies op me hand en kwam het weer dus ik even kijken en het was dunne witte slijm nu blaas ik steeds maar gebeurd niks. Ik durf niet te bellen naar de gyn. Ben bang dat het niks is.
Het lijkt op wat ik heb gehad vandaag. Om 8 uur stond ik op en toen voelde ik golfgewijs iets uit me lopen. In de wc emmer lag ook een propje slijm. Dit bleef telkens wanneer ik opstond, soms gelijk en soms pas na een tijdje, gewoon een golfje. Heb wat opgevangen en dat zag eruit als doorzichtig met witte vlokjes erin, maar toch ook wel wat slijm. Dus twijfelde of het afscheiding was of vruchtwater. Aangezien het toch telkens weer terugkwam, is de VK geweest en overduidelijk vruchtwater. Oh en bij mij was het vaker niet dan wel dat er iets kwam als ik op mijn hand blies. Als de beeb nl goed ingedaald is dan kan het hoofdje e.e.a. afsluiten zodat het meer golfgewijs komt. Hier rook het zo weeïg dat ik er misselijk van werd. Hubby vond het zoet ruiken. Kortom, zeker even bellen, want je moet binnen 18 uur na het breken van je vliezen (althans hier) goede weeën hebben. Ik moet iig morgenochtend naar het ziekenhuis en eventueel zelfs vanavond al (ivm bloeddruk) voor controle en dan beslissen ze wanneer ze wat gaan doen.
Spannend zeg!! Succes als het doorzet hihi. Ik heb ook nog hoofdpijn gekregen en ik ben in behandeling van gyn ivm me bloeddruk. Ik bel wel eventjes nu.
Ja, hier zet het door. Controle in het ziekenhuis was goed. Dus lekker naar de Mac. Dikke knak daar, auw, oeps de vliezen nu echt helemaal door, ook wat bloed erbij. Gelukkig dik kraamverband in, dus snel de Mac uitgevlucht. Krampen beginnen nu gelijk. Toch wel spannend!
ooeeeee spannend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Toevallig zeg, ik kom net van de MAC drive af hahah Nou succes we horen het