April 2012 gestopt met de pil..

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Liza28, 24 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jhm

    jhm Lid

    20 mei 2012
    78
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hee nou gelukkig dat je toch wat genoten hebt!!
    Haha ja grappig he die ponny!!:D Mijn broer woont nog bij mijn ouders en die weet het dus ook, die was erbij toen we het vertelden :)
    Mijn schoonzus en zwager gaan we het ook snel vertellen!
    Wij hebben ook niet een heel groot gezin, ik heb nog een broer, en mijn vriend nog een zus :)Heerlijk als je het aan iemand kwijt kunt!!
    Hahah en dat jouw man niet af wil gaan op 1 test, kan ik wel begrijpen!!
    Ik heb namelijk zelf ook vanaf vorigge week vrijdag elke dag getest!! hihi!!

    Ik heb verder nog geen klachten!
    Ben benieuwd wanneer "die" komen :)
    Fijne dag iig!!

    liefs
     
  2. jhm

    jhm Lid

    20 mei 2012
    78
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hee Mattoneke,
    Ja dat verbranden wou ook wel lukken he met dat warme zonigge weer :)
    Wat vervelend , dat je nog niet echt wijs word uit je temperatuur!
    Moelijk he ook dat wachten!! Spannende tijden!!
    Heel veel succes iig en veel plezier alvast aankomend weekend!!

    Liefs
     
  3. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    Ik was er helaas al een beetje bang voor. Maar goed de eisprong zal wel weer laat komen als die al komt. Vriendlief denkt ahhhh temp. tegen de 37 aan hoppaaaa baby maken. Lekker hoe mannen zo zwart/wit denken.
    Aan het wachten komt snel een eind. Over twee weken weten we wel meer. Als ik ongesteld ga worden zonder een eisprong te hebben gehad worden we gelijk de medische molen in gesmeten.

    Dankje. Het weekend wordt vast geweldig. Jij heel erg veel plezier met iedereen het te vertellen. Geweldig is dat. Rustig aan doen. En die klachten komen vanzelf of anders lekker niet :D Heerlijk toch.

    Zwangerse.. hihi

    Ik zie trouwens net dat mijn banner alweer niet klopt :$ Even voor de duidelijkheid het duurt nog drie dagen tot mijn eisprong. Hij loopt weer eens een dag in het achteren. hahaha
     
  4. jhm

    jhm Lid

    20 mei 2012
    78
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou gelukkig maar dat het wachten dan niet zo lang meer hoeft te duren, en je dan iig weet waar je aan toe bent :) Je bent iig al wel zover, dat er gelijk gehandeld word, mocht er geen eisprong zijn...

    Ja ik heb al een hoop plezier beleeft aan het vertellen aan onze ouders !
    Ik ben benieuwd of de klachten komen, hoop het stiekem niet... kan een beetje op zien tegen misselijkheid en overgeven, ier ben ik niet zo goed in :D Maar heb het er wel voor over!!!!!!

    Groetjes!!
     
  5. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    Hihi ja onze huisarts is echt een toppertje. Want dit is onze tweede ronde nog maar. De meeste mensen moeten eerst een jaar zelf proberen.

    Ik kan me voorstellen dat je er erg veel plezier aan hebt beleefd. En dat iedereen zo leuk reageerde. Ik zelf vond het bij mijn zoons toch wel moeilijk, vooral omdat ik zo jong was nog. De reacties waren een beetje verdeeld van mijn moeder die op en neer sprong van blijdschap tot mijn (nu ex) schoonvader die zei : ach er zijn ergere dingen.

    Hihi niet iedereen wordt gelukkig beroerd. Maar het is zeker de moeite waard. Het misselijk zijn en overgeven vond ik trouwens lang niet zo vervelend als last hebben van maagzuur. hihi (oeps sorry voor dit verhaal)

    Liefs
     
  6. Liza28

    Liza28 Fanatiek lid

    24 apr 2012
    1.229
    1
    0
    Marketing & Communicatie
    Brabant
    Ladies!
    Ik ben er ook weer, voor alle zwangeren onder ons: van harte gefeliciteerd!

    Hier helaas geen nieuws onder de zon, nog steeds geen menstruatie helaas :( Pffff, wat een zooi die pil zeg, blijkt nu wel weer.. Hopelijk komt die menstruatie snel opdagen en wordt mijn cyclus snel stabiel, dat maakt zwanger raken toch net wat makkelijk dan op deze manier.. Word er wel redelijk moedeloos van :(

    Maar goed, het is mooi weer, hebben een top weekend gehad en ben er wat minder mee bezig met het zwanger raken.. Zal wel weer anders worden als mijn cyclus op gang komt hihi..
     
  7. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    ai ai ai dat is wel vervelend dat het nog niet op gang gekomen is. Hopelijk komt het snel op gang. En inderdaad dan kun je weer stressen door er veel mee bezig te zijn. hihi...
    Wel goed om te horen dat jullie een fijn weekend gehad hebben. Dat heb je toch maar weer mooi te pakken.
    Op naar de rode duivels. Ik duim voor je dat ze er snel zijn. Of dat ze nog 8 maand weg mogen blijven ;)

    Liefs
     
  8. Liza28

    Liza28 Fanatiek lid

    24 apr 2012
    1.229
    1
    0
    Marketing & Communicatie
    Brabant
    @Matonneke Helaas een test gedaan en niet zwanger, dus laat die rode duivels maar snel verschijnen! Hihihi, nooit verwacht dat ik zo zou verlangen naar een menstruatie ;)
     
  9. Beheer

    Beheer Administrator
    Medewerker

    11 feb 2005
    16.273
    2.975
    113
    Jullie zijn inmiddels een club geworden. Daarom verplaats ik dit topic naar 'zwanger worden clubs'.

    Lotte
     
  10. Mar2BMam

    Mar2BMam Actief lid

    12 mei 2012
    203
    0
    0
    NULL
    NULL
    Poeh, vervelend! Echt troep idd die pil, ik was al eerder een tijdje met de pil gestopt, daarom is bij mij denk ik alles iets gemakkelijker opgestart.
    Ik vroeg me ook af of de klachten die ik nu heb (bij vlagen misselijk, maagzuur (idd vervelend Matonneke!), steken in mijn baarmoeder, etc) ook nog steeds kunnen komen door het ontpillen, of dat dat alleen door de zwangerschap kan zijn.
    Hopelijk ben je snel in je 'goede' ritme!

    @ Matonneke, fijn dat je al zo snel in de mmm komt dan, heb je iets minder onzekerheid als alles onderzocht wordt. En heb je gewoon twee weekendjes weg achter elkaar? mazzelaar! veel plezier alvast! :)
     
  11. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    Dat van die test wist ik inderdaad. Maar je weet maar nooit of je eisprong later komt door dat ontpillen. :p
    Ach inderdaad laat maar lekker die ongesteldheid doorkomen. Dan heb je inderdaad je zekerheid. Op naar de volgende ronde. Geeft toch wat meer rust. Ik was vorige maand ook ernstig blij dat ik niet getest heb. Ondanks dat we het wel hadden kunnen doen. En ook wouden doen.
    Niet testen geeft toch wel wat rust.

    Volgens mijn temperatuur kaartje gegevens zit ik nu in mijn meest vruchtbare dagen. Als mijn temperatuur morgen en overmorgen nog rond de 36.8 zit heb ik mijn eisprong gister gehad. Zo niet dan moet hij nog komen. :x Kon je maar gewoon kijken, hoe , wat , wanneer enzo :D hahahahahaha
     
  12. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    Hehe ik ben zeker een mazzelaar.... Dankjewel. Hoewel 1500Km op de motor natuurlijk niet echt ontspannen gaat worden. hihi.... Pfffff lekker warm gekleed. Maar ik heb er echt veel zin in.
    Het mooie is dit is nummer 3 van dit jaar. Weekendjes weg. En in de zomer gaan mijn partner en ik waarschijnlijk ook nog 2 weekjes samen weg en ook nog een weekendje met de kids :$
    Afgelopen jaren ging ik helemaal niet op vakantie. Maar het hebben van een nieuwe partner brengt veel voordelen met zich mee ;)

    Hij is zo lief.
    Toen ik tegen hem zei dat ik waarschijnlijk nu in mijn meest vruchtbare dagen zit. En heb proberen uit te leggen dat als mijn temperatuur nu hoog blijft dat de eisprong is geweest zegt hij:
    "moet ik thuis komen nu om de liefde te bedrijven?"
    Gek ding... hij moet nog tot 6 uur werken.
    Ik heb hem eens gevraagd waarom hij het nu opeens de liefde bedrijven noemt. Hij gaf als reactie:
    Tsja we kunnen toch moeilijk tegen ons kindje later zeggen, je bent geboren uit pure lust en g**lheid...Nee, het kindje moet weten dat het uit liefde geboren is!!!

    :) Ahhhhhhhh, hormonen :D
    (ik heb al zon beetje een boek vol met quotes van hem)
     
  13. Mar2BMam

    Mar2BMam Actief lid

    12 mei 2012
    203
    0
    0
    NULL
    NULL
    Voor als mijn man nog twijfels had...

    Ik lees dat 3+ weken betekent dat je al 5+ weken zwanger bent... dus dan ben ik langer zwanger als ik dacht! Hmmm... Snel maar vk bellen voor een afspraak :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

  14. Mar2BMam

    Mar2BMam Actief lid

    12 mei 2012
    203
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jee! Leuk hoor, zoveel vakantie! Wij gaan pas in september op vakantie, ik zal je voorbeeld volgen en daarvoor ook nog maar wat weekendjes weg plannen.. ;)
    Haha, geweldig die uitspraken! Je moet echt een boekje bijhouden idd voor later :)

    Toen ik aan mijn man vroeg 'wanneer vertellen we het onze ouders'? want mijn man werkt veel avonden en eigenlijk kon alleen gisteravond of pas zaterdag. Dus hij zo 'maar hoe kan ik hen nou vertellen dat we een kind verwachten terwijl ik het zelf nog moet beseffen?' ahhhh!:D Dus het wordt het weekend :)

    Ik hoop dat je het niet vervelend vind, van die mensen op een roze wolk!
     
  15. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36

    Geweldig!!! Hij hoeft geen twijfels meer te hebben!!! :D

    Gaat erom spannen hoe lang je zwanger bent. Ik ben benieuwd. Ook wanneer je naar de verloskundige mag. Ik ging altijd met mijn verhaal langs de dokter. En dan mocht ik naar het ziekenhuis voor een termijn bepaling. Om erachter te komen hoe lang ik al zwanger was. (nu waren wij niet bezig met kids krijgen)

    Super!!!!! :p
     
  16. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    ja dat moet je zeker doen, lekker van elkaar genieten voordat de kleine er is, dan wordt ALLES anders.. hihi (positief hoor)

    Geweldig die reacties van onze mannekes. Spannend om het te vertellen.

    Of ik het vervelend vind al die mensen op een roze wolk? Nee ik vind het heerlijk. Ik zelf heb nooit dat gevoel gehad. Wij werden *plots* zwanger. Hoewel ik gelijk zoiets had van ik wil zo graag mama worden (toen ik al zwanger was) werd er vanuit mijn omgeving toch wel negatief gedaan. Mijn (nu ex) partner wou het al helemaal niet en riep de rest van de tijd laat maar weg halen. Dus genieten heb ik er niet van kunnen doen. Dus geen roze wolk gehad.

    Nu heb ik een nieuwe vriend, die geweldig is en het net zo graag wil. Als ik al zijn uitspraken soms hoor vraag ik me wel eens af of hij er niet veel meer mee bezig is dan ik. (voel me soms haast schuldig omdat het lijkt alsof hij het graagerder wil dan mij, terwijl dit niet het geval is)
    Ik leef nu alleen al door het te proberen op een roze wolk, mag dan misschien nog geen baby in mijn buik mee dragen maar ik droom lekker mee op die roze wolk!!!!
    Ik GUN het IEDEREEN:p
     
  17. Sjubidoe

    Sjubidoe Actief lid

    12 mei 2012
    361
    1
    16
    Thanks!:D Jij ook gefeliciteerd!

    Heb vandaag een afspraak gemaakt bij de verloskundige! Over 3 weken kunnen we terecht!!
     
  18. jhm

    jhm Lid

    20 mei 2012
    78
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja dankjewel!!
    Oh leuk! Spannend allemaal he!
    Ik ga aankomende vrijdag naar de huisarts voor wat informatie enzo :)

    groetjes!!
     
  19. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Gefeliciteerd voor alle posi testers!

    Super gaaf allemaal!

    Hier denk ik pas afgelopen weekend mijn eisprong gehad... had rekbaar slijm en sinds gisteravond gevoelige/gespannen borsten. Veel afscheiding en wat puistjes... we wachten maar weer af...

    XxX
     
  20. Mar2BMam

    Mar2BMam Actief lid

    12 mei 2012
    203
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank je!

    Fijn dat je je eisprong hebt gehad en ook hebt gemerkt. Vervelend die puistjes, heb ik ook snel last van. En die gespannen borsten, pff, ik kon gewoon niet op mijn buik slapen! Hopelijk krijg je snel andere klachten ;)
     

Deel Deze Pagina