Jeetje mina, zijn ze blijven hangen in groep 8 ofzo?! Wat een trieste figuren. Ik zou ze er zeker op de man af op aanspreken. Bijv. vragen of ze er een lekker gevoel van krijgen. Sterkte meid! En laat je niet kisten door een paar van die nietsnutten hoor. Daar moet je echt boven staan.
Tjonge, wat een kinderachtige lui. Aan je nickname te zien ben jij 22, dus is één van hen ook van jouw leeftijd en eentje ouder. Dat noemt zich volwassen? Wel goed dat je dit hebt aangegeven bij je baas. Wanneer ze er mee door gaan gewoon weer naar je baas gaan, dat zou ik doen denk ik. Sterkte en trek het je niet teveel aan. Hun hebben waarschijnlijk een probleem dat ze zo achterlijk doen, niet jouw probleem.
Het beste wat je kan doen is de confrontatie aangaan. Desnoods met je baas erbij. Uitleggen hoe jij je voelt bij hun gedrag. Waarschijnlijk zijn ze jaloers om het een of ander. Heel triest.
He, wat kinderachtig. En die noemen zichzelf dan volwassen. Mijn advies is echt even duidelijk maken dat jij niet gek bent en heus wel in de gaten hebt dat er achter je rug om geroddeld wordt. Ik zou het op deze manier aanpakken: Op beide 'dames' afstappen en zeggen dat je een gesprek met hun beiden wil hebben. Ga maar eens met z'n allen rond de tafel zitten. Hier zijn enkele openings gesprekken als jullie dan met z'n allen daadwerkelijk even tijd heb om te praten. 'Ik merk dat er de laatste tijd nogal wat spanningen zijn. Kunnen jullie aangeven wat er aan de hand is?' 'De laatste tijd merk ik dat de sfeer veranderd is. Hier voel ik me niet prettig bij.' 'Ik hoor dat er de laatste tijd nogal om me gelachen wordt. Wat is er aan de hand?' Geef je grenzen aan. Jij bent zwanger, nota bene. het laatste waar je nu trek in hebt, zijn die spanningen. Die kun je er nou niet bij hebben. Of anders: 'Ja, ik heb tenminste een vent die me graag ziet, daar is mijn dikke buik het gevolg van, jaloers?' (Die laatste is een grapje he.)
Je moet gewoon 1 keer FLINK uit je slof schieten! Wacht een moment af dat het niet druk is,of als het in de keuken gebeurd,je hoort ze weer ginnegappen of lachen,en je weet dat het over jou gaat,je draait je om,kijkt ze recht in de ogen en je geeft ze me toch een emmer bagger! Zovast bedenken wat je dan precies gaat zeggen. Praat luid en duidelijk,wacht op precies het goede moment en blijf in de ogen kijken! Eens kijken of ze dan nog zo flink zijn met zn 2en. Werkt het niet,dan heb jij tenminste een keer flink je gal gespuuwd en voel je je vast beter. Maar ik denk dat je wel wat respect kweekt! Heel veel succes,dr is niks zo erg als pesten. De zwakkelingen!
Dit is een hele mooie maar zoiets moet je wel durven. Als je afhankelijk bent van inkomen uit een bijbaantje zou ik eens rondkijken voor een andere. Persoonlijk zou ik niet nog langer willen werken met 2 van die valse kaasstengels
Het is niet gezond hoor om zo naar je werk te moeten gaan. Hopelijk gebeurd er iets waardoor je het weer naar snel naar je zin zal hebben. En anders misschien toch eens uitkijken naar een ander baantje.
Ik heb dat ook ooit gehad op het werk. Ik was een hele poos ziek geweest en ze wisten toen nog niet wat er met me aan de hand was. Van de arboarts moest ik toen weer aan het werk,terwijl dat dus nog helemaal niet kon maar afijn: Eenmaal terug op mijn werk werd ik dus ook ineens het mikpunt van de pesterijen. Heb me er een tijdje rottig onder gevoeld totdat ik er genoeg van had. Ik heb toen de grootste achter de ellebogen figuur gepakt (had ook nog de hoogste functie) en ben enorm uit mijn slof geschoten. Wat haar probleem was en dat als haar iets dwars zat dat ze het maar recht in mijn gezicht moest zeggen. Was gelijk afgelopen. waarschijnlijk hebben ze achter mijn rug om nog wel flink over mij geluld maar daar heb ik gelukkig niets meer van meegekregen. Kortom van je af proberen te bijten.
moeten we even met zn allen langs komen??? Ik zou een keer mn stoute schoenen aantrekken en vragen wat hun probleem is...zorg alleen wel dat je niet met je mond vol tanden staat en gewoon duidelijk (kort en krachtig) laat weten dat je er niet van houdt hoe hun met jou omgaan. Ik snap wel dat dit lastig is maar je moet echt van je af gaan bijten anders ben ik bang dat dit gewoon doorgaat. Wat rot zeg!! Bah! Hou er helemaal niet van...
Mijn baas gaat vandaag/morgen met ze praten. Ik wacht af wat er dan gebeurd en als het dan doorgaat of erger wordt neem ik ontslag en ga ik wat anders zoeken. Ik ben niet afhankelijk van mijn bijbaantje maar ik verdien graag mijn eigen geld en wil mezelf niet zomaar weg laten pesten.
Ja dat snap ik,dat moet je zeker durven. Maar misschien helpt het als ts dr eigen heel erg opfokt en kwaad maakt. En denkt:What the f*ck,ik heb niks meer te verliezen,het moet nu maar eens over zijn! Maar ik zou ook wel naar een ander baantje uitkijken hoor,de sfeer zal toch nooit in de gloria worden. Maar voor ik ging,zou ik ze toch nog mooi ff te grazen nemen!
Ik zou gewoon recht op de man af vragen wat hun probleem is. En hun flink de waarheid te zeggen, als je dat durft tenminste is makkelijker gezegd dan gedaan natuurlijk. Maar ik zou zeggen verzamel je moed en zeg dat je het spuugzat bent dat hun achter jou rug om lullen. En als dat niet helpt een ander baantje zoeken met wel leuke collega's. Het is niet leuk om zo naar je werk te moeten. En als dan met zijn 2en een grote bek op zetten pak je ze op hun zwakke punten en onzekerheden die hebben hun net zo goed. ja dat klinkt misschien kinderachtig maar het voelt wel goed Sterkte meid
Lekker naïef van mij, maar dat gebeurd toch op de basisschool? Lekker kinderachtig zegt en toont niet echt volwassen eigenschappen als je, je zo gaat gedragen, notabele op je werk!
Je hebt al heel veel tips gehad en ik zou er niet meer weten. Wil je alleen heel veel sterkte toewensen. Bah wat een nare collega's zeg.
Maarreuh...dat doe je dan toch net wel? Hou deze in gedachten meis; 'Bullying is for losers'! Als je het kunt opbrengen, kom dan voor jezelf op! Je hoeft ze niet meteen een blauw oog te slaan, gewoon vragen hoe het zit is al heel wat! Daar zal je altijd trots op kunnen terugkijken.
Ik zou me ook niet zomaar weg laten pesten. Ik ben benieuwd wat ze tegen je baas zeggen. Als ik jouw baas was, dan zou ik tegen hen zeggen dat ze zich aan moeten passen, of een andere baan zoeken. Er zijn op dit moment meer studenten die een bijbaan zoeken, dan dat er baantjes beschikbaar zijn, dus dat hoeft geen belemmering te zijn. Zelf aanspreken is ook een goede optie, maar dan moet je inderdaad wel sterk in je schoenen staan, rustig kunnen blijven EN één tegelijk aanspreken, niet als ze samen zijn. Waarom ze zo doen? Ja, misschien toch jaloezie. Misschien heb jij dingen beter voor elkaar... betere/leukere opleiding, vriend, lievere ouders, leukere kleren... Kan van alles zijn. Kan ook zijn dat er maar één eigenlijk een probleem met jou heeft en de ander eigenlijk van het volgzame type is en gewoon meedoet. Succes ermee!
Wat naar voor je Ik zou vriendelijkheid blijven inzetten als wapen, en hopen dat het op den duur werkt. Het heeft ooit voor mij gewerkt, maar ik werd meer genegeerd dan gepest. Er werd wel geroddeld. Ik was 'die nieuwe' op een afdeling met bijna alleen vrouwen van achter in de 40. Net afgestudeerd, ongeveer zo oud als jij, vrijgezel, en vol met allerlei plannen. Het ging inderdaad om jaloezie (heeft iemand later gewoon opgebiecht tot mijn stomme verbazing). Ik maakte na een paar maanden toch snel vrienden met een van de dominantere personen op de afdeling, en dat maakte dat opeens iedereen normaal tegen me deed. Zijn ze ouder dan jij? Werken zij daar misschien voltijd, terwijl jij studeert voor iets heel anders en hier ws. weggaat? Dat soort dingen kan best bijdragen aan het gevoel je te willen buitensluiten. Heel kinderachtig, maar ik hoor het best vaak en bij mij ging het ook een beetje zo. Hoop dat je snel met plezier kan gaan werken!