Shop-a-holic topic deel 9

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Lynn77, 20 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miekje1979

    Miekje1979 Fanatiek lid

    23 aug 2010
    4.266
    2
    38
    NULL
    NULL
    Hoe zit het met ademen? Heb je dan ook klachten? Is er al gekeken naar je middenrif?
     
  2. Miekje1979

    Miekje1979 Fanatiek lid

    23 aug 2010
    4.266
    2
    38
    NULL
    NULL
    Ja, daar zijn ze in de betuwe goed in! Dat is de reden, dat we niet een ander huis durfde te kopen. Wij wonen ook in zo'n wijk.
     
  3. Miekje1979

    Miekje1979 Fanatiek lid

    23 aug 2010
    4.266
    2
    38
    NULL
    NULL
    jeetje heftig! Hoe gaat het nu dan?
     
  4. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Gelukkig:)
     
  5. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.085
    3.869
    113
    #3805 Jo79, 31 mei 2012
    Laatst bewerkt: 31 mei 2012
    Ik heb geen dof en tinteld gevoel, meer scherpe pijnscheuten en mijn borstbeen is geloof ik chronisch ontstoken, als je daar op drukt, ga ik door de grond. Er zit ook nog al eens een zenuw beklemd tussen mijn ribben, dan kan ik variërend van een minuut of in het ergste geval 2 dagen gewoon niet normaal ademhalen. Kan ik alleen maar liggen en niet praten, want dat kost me ook teveel lucht. Dat doet ook zo'n pijn.
    Ik heb er medicijnen voor gehad waarbij ik alleen bijwerkingen kreeg, fysiotherapie waardoor het zelfs nog verergerde, dus nu houd ik het maar bij Paracetamol of Ibuprofen en zorg dat ik niet in rare houdingen ga schoonmaken of klussen/verven.

    @Miekje, ja erg hè, ze zouden hier stoppen met grote nieuwbouwprojecten, maar nu hadden ze zich weer bedacht dat ze hoger opgeleiden willen trekken en gaan nu waarschijnlijk een wijk met duurdere woningen de grond uit stampen. Nou, maar juist die huizen krijgen ze niet verkocht, dat blijkt wel uit die straat met duurdere huizen waarvan er nog zoveel leeg staan, naast het grote aanbod duurdere huizen van de bestaande bouw.

    @MMv2M, heftig, ik hoop dat het nu weer goed met je gaat!
     
  6. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Jeetje meid, chemokuren:$
    Gaat alles nu weer goed met je?
     
  7. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    90 cm. Ik vind hem lichtjes aan de korte kant (kan wel goed nu hoor). Maar iets kleiner zou ook goed kunnen.
     
  8. MMv2M

    MMv2M Bekend lid

    26 jul 2011
    944
    0
    0
    NULL
    Bij grote rivieren
    Gelukkig gaat nu alles weer goed met mij! We waren er gelukkig op tijd bij. Ik had een knobbeltje in m'n borst en bleek borstkanker te zijn (niet iets wat je verwacht als je 26 bent). Ze hebben alles weg kunnen halen en toen heb ik nog 6 chemokuren gehad, in februari de laatste. Nu gaat het gelukkig weer prima; ik bruis van energie en m'n haar begint ook alweer lekker te groeien.
     
  9. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    ben je al bij manueel therapie geweest?
     
  10. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    wow, mmv2m! dikke knuffel! lekker van het leven genieten! :hartje:

    vandaag hopelijk de schoenen binnen...
     
  11. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    goed zeg! Ik wil emma ook overdag uit de pampers :(
     
  12. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    mijn man heeft in de vakantie de kolder in zijn kop gekregen volgens mij...
    hij was nooit erg moeilijk met shopbudget maar ik heb wel echt een budget.
    Had ik gisteren al wat geld extra "gekregen" (o wat klinkt dat erg), smst hij net dat ie 100 euro naar me over gemaakt heeft wat ie over had. Kan ik nog shoppen...
    gekke man. Binnenkort nog maar eens rondkijken dan...
     
  13. MMv2M

    MMv2M Bekend lid

    26 jul 2011
    944
    0
    0
    NULL
    Bij grote rivieren
    Dank je! En van het leven genieten doen we zeker! De waarde van dingen wordt ineens heel anders...
     
  14. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    27 jan 2010
    5.519
    0
    0
    Mmv2m, dat is inderdaad niet iets wat je verwacht op je 26ste.. Gelukkig waren jullie er snel bij. Moet je nu nog vaak op nacontrole? Snap heel goed dat de waarde van dingen anders wordt, die stomme kleertjes maken dan ook geen ruk meer uit. Gelukkig gaat alles goed met je, en groeit je haar weer lekker, lijkt me ook een heerlijk gevoel, alles weer 'normaal'.
     
  15. Diadeem

    Diadeem Fanatiek lid

    2 feb 2008
    4.378
    0
    0

    Zo erg heftig fijn dat het nu weer goed met je gaat!!


    Hier een beetje depri, vriendin belde had 12-weken echo gehad en hartje klopte niet meer. Ben gewoon helemaal van slag!!:(
     
  16. Emmamick

    Emmamick Bekend lid

    24 okt 2009
    814
    0
    16
    @MMv2M wat heftig zeg en altijd weer zo verassend als je ineens een 'achtergrondverhaal' bij iemand hoort. Wat geweldig dat het nu gelukkig goed gaat en je het hebt overwonnen! En je bent dus ook een jonge mama, dat wist ik niet :)

    @Diadeem oh jee wat een naar nieuws. Lijkt me erg lastig om als vriendin dan de juiste woorden te kunnen vinden om haar te helpen er mee om te gaan. Zeker als ze al lang wachtten op een kindje.
     
  17. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    27 jan 2010
    5.519
    0
    0
    Diadem, wat verdrietig voor haar zeg. Gelukkig heeft ze een lieve vriendin die met haar meeleeft. Ik heb het zelf ook gehad, na 10 weken geen hartslag meer, dat is zo zuur. Je denkt dat je in de veilige zone zit, maar dat is helemaal niet zo. Blegh. Dikke knuffel!
     
  18. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Isabella is nu 92cm, denk dat ik dan voor een 98 moet gaan?
     
  19. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Zo dat is heftig zeg!
    En idd zo jong:$
    Zit het bij jullie in de familie of was het gewoon domme pech?
     
  20. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Isabella loopt helaas ook nog steedsbin de luiers hoor, zowel overdag als 's nachts
    Ik heb al diverse pogingen ondernomen, maar geen resultaat
    Als ik dr geen luier om doe dan houd ze het gewoon de hele tijd op
    Ik dacht altijd dat jongens laat zindelijk werden, maar bij mij worden ze gewoon allemaal laat zindelijk:p
    Gelukkig weet ik door de jongens dat het uiteindeljk meestal gewoon goed komt:)
     

Deel Deze Pagina