Heb er 2 gevonden: First class in de uithof. Die kost per maand 35 euro. En health city in de stad maar daar kan ik nog geen prijs van vinden... Toevallig iemand die er nog meer weet??
Waarschijnlijk zit er wel een sportcity in Den Haag? Die hebben volgens mij ook meestal wel kinderopvang erbij. Had even willen kijken op de site, maar krijg m nu niet geopend. En misschien David Lloyd als die er zit?
Je hebt er 2 in de stad van health city. 1 voor vrouwen en 1tje verderop voor man en vrouw. Volgens mij zijn die wel een stuk duurder dan de uithof. En de uithof is ook wat dichterbij en makkelijker parkeren. Vind de stad hopeloos met parkeren. Hoop dat er ook meerdere locaties zijn, moet toch haast wel
Weet toevallig iemand waar ze ook zumba les geven in den haag buiten de sportschool om? Behalve salseros? Sorry beetje off topic..
Westvliet in Den Haag. Zit bij Rijswijk/Voorburg. Maar weet natuurlijk niet of dat voor je in de buurt is.
Ja, ik wilde ook westvliet noemen. Daar zijn wij een tijdje geweest. Erg fijne opvang, open ruimte met veel glas, er zitten ook echt leidsters en ze hebben een lokaal met veel speelgoed enzo.
@saja87 ja muldersport weet ik, alleen zijn de tijden weer net ongunstig voor mij.. Haha lekker flexibel. Maar vaak wordt dit gehouden in buurthuizen enzo maar zou niet weten waar. Staat ook niet op internet ofzo.
Sportcity Rijswijk heeft een kinderopvang 2x in de ochtend van maandag tot vrijdag van 9 tot 10:30 en van 10:00 tot 11:30 kosten 42,50 voor een jaar abbo per 4 weken sportschool zit meteen naast/boven het trein station en is incl. goede begeleiding , sauna,zonnebank en groepslessen
Ja ik kan niet specifiek 2 ochtenden. Aangezien ik samen met iemand ga sporten. Ga even bij westvliet kijken.
Wat ik altijd een nadeel vind is dat als je tekent bij David Lloyd je meteen een jaar er aan vast zit