Jonge wannabe mama's!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Isabel Olivia, 20 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Wonderwensje

    Wonderwensje Fanatiek lid

    12 mei 2012
    1.758
    0
    36
    Thuiszorg
    Gwoonan, jaa dat is wel vroeg nog.. Nou ik ga toch wel een beetje duimen voor je, wie weet! Spannend allemaal zeg!

    Isabel, wat een geweldig leuk idee zo'n feest!! Je hebt tegenwoordig echt leuke dingen..

    Ik heb gisteren op canvas een gedichtje geschreven voor schoonouders als we een positest hebben. Ben er wel blij mee hoe die is geworden, nu maar wachten tot ik hem kan gaan geven haha!

    Hier vandaag een schooldag gehad, volgende week de laatste dag. Kwamen ze vandaag met het nieuws dat we nog een taal toets moeten maken en rekentoets! Dus dat was wel even een domper. Denk je helemaal klaar te zijn....

    Gisteren of vandaag zou m'n eisprong moeten zijn als ik een cyclus heb van 28.. Niks gemerkt dus we gaan het zien, er blijven gewoon trouw klussen om de dag tot m'n ongi haha! Dan zou ik hem toch niet kunnen missen denk je.. Moest wel lachen, vriend kwam thuis met een glimlach.. Het is klusdag vandaag of niet?? :D moest er zo om lachen! Hij vind het allemaal geweldig leuk haha! Hoe is jullie dag allemaal geweest?
     
  2. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Leuk he :D Lijkt me zelf ook heel erg leuk om zoiets te doen.. Kan je ook gericht cadeautjes ontvangen :)D grapje!)

    Lekker vooruitzicht hoor!

    Jeetje wat vervelend van je nek. Ik hoop dat je door de fysio weer snel verlost bent van de pijn. Lijkt me erg irritant!

    Nog niet? Hm.. hoeveel dagen duurt het nu?


    Ja, he? :D Vind ik ook! Dus misschien binnenkort voor ons ook een roze of blauwe taart haha.

    Oh, wat een super leuk idee van jou zeg. Mooi om dat te geven inderdaad. Oh bah, nog 2 toetsen dus.. gaat wel lukken, toch? Rekenen is alleen echt minst favoriete vak e-v-e-r :) kan er geen bal van. Hopelijk jij wel haha!

    Dan komt het helemaal goed als je het gewoon om de dag doet hoor. Zo kan je je ei niet missen! Mijn vriend en ik kunnen dat niet echt :) We doen het soms 2x op een dag.. HEEL erg, i know. En ook niet goed voor de zaadkwaliteit. Maar dat komt ook omdat mijn vriend nog studeert en officieel nog niet ingeschreven staat bij mijn appartement. Hij slaapt soms ook thuis omdat zijn ouderlijk huis een stuk dichterbij school is. Vandaar dat het ook echt puzzelen is met wanneer mijn eisprong nadert.. Jammer genoeg duurt het nog wel even voordat mijn vriend afgestudeerd is, maar mocht ik zwanger raken dan is het over met het heen en weer gereis en komt hij hier vast wonen.
     
  3. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    1 okt 2006
    3.040
    51
    48
    Vrouw
    Verpleegkundige
    NH
    ik ook.! :p
    ssssst :cool:

    Ja veelste vroeg joh! moet nog een week wachten eigenlijk. ;)

    Hoe kom je aan de nekklachten?? sorry als ik dat gemist heb..:)
    Goed van je dat je gegaan bent!!
    Ik liep 7 maanden met een zere schouder en dacht dat het wel over ging, niet dus er zat een zware ontsteking in, heb er van geleerd. haha

    Sexverslaafd?? haha :p

    Ik moet er niet aan denken pfff haha nja heel soms komt het hier voor. XD

    Vandaag trouwens was het best pijnlijk ? hij stoot altijd tegen me baarmoedermond aan (Tja groot geschapen vent.) maar was niet fijn... deed echt zeer..:x
     
  4. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Haha :p Dan hopen we stiekem!!

    M'n vriend kan er vooral wat van.. die heeft volgens mij 24/7 zin :D

    Dat heb ik ook vaak. Vooral bij bepaalde standjes.. totaaaal niet prettig inderdaad.
     
  5. fleurtjeuh

    fleurtjeuh Actief lid

    15 feb 2012
    456
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hmm mijn vriend is ook erg groot geschapen en dan heb ik er ook wel eens last van ja..
    Maar gelukkig weet hij er goed mee om te gaan dus gebeurt het niet zo vaak
     
  6. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    1 okt 2006
    3.040
    51
    48
    Vrouw
    Verpleegkundige
    NH
    Nja ik heb er eigenlijk nooit zo'n last van iig niet dat het echt zeer doet.
    maar vanmiddag was wel even oeh momentje haha en niet van genot. xD

    Tja het heeft eigenlijk niets met hoe om te gaan mee te maken..
    me vriend is 26 en wij doen het al 3 jaar dus denk dat we wel in gespeelt zijn op elkaar.. ;) maar vanmiddag deed het echt pijn.
    mja heb dan ook wel al anderhalve week last van me baarmoeder..
     
  7. Wonderwensje

    Wonderwensje Fanatiek lid

    12 mei 2012
    1.758
    0
    36
    Thuiszorg
    Zooooo Isabel! Hoe hou je het vol haha! Nou m'n vriend zou het misschien wel willen maar Pff.. Soms ook bij een bepaald standje dat ik het voel, echt niet prettig!

    Maar het stomme met die toetsen is dat je niet een voldoende hoeft te halen, het gaat er alleen om dat de school het ons heeft laten aftoetsen, dus is echt onzin!
     
  8. Wonderwensje

    Wonderwensje Fanatiek lid

    12 mei 2012
    1.758
    0
    36
    Thuiszorg
    Gwoonan ik vind het wel steeds spannender worden hoor.. Als ik alles zo hoor..
     
  9. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    1 okt 2006
    3.040
    51
    48
    Vrouw
    Verpleegkundige
    NH
    Ik ook!!!! ;)
    Je zal het net zien idd, vent wilt niet meer, eerste ronde bam gelijk raak... :)

    hmm het is wel erg lastig hoor, als ik nu wel gelijk zwanger zou zijn...
    Omdat vriendlief niet meer wilt.. :x
     
  10. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Haha meer dames dus last van pijnlijke sex soms :p
     
  11. Wonderwensje

    Wonderwensje Fanatiek lid

    12 mei 2012
    1.758
    0
    36
    Thuiszorg
    Ja maar weet je meis, ik denk echt dat ie dan misschien wel heel anders denkt! Dan is het er en zal ie dr vast net zo gelukkig mee zijn.. Aangezien hij het ook belangrijk vindt dat je nog wel foliumzuur moet nemen.. Ken je vriend natuurlijk niet, maar dat gevoel heb ik als ik alles zo een beetje van je hebt gevoelt.. Het is toch ook vaak bij de mannen wanneer het echt dichtbij komt, dat ze bang zijn dat ze gaan falen.. En misschien dat die angst versterkt is door een gesprek met z'n moeder...

    Ik ben allang blij dat m'n ouders en schoonouders het niet weten want m'n schoonouders zullen er ook aardig wat woorden over hebben denk ik..
     
  12. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Haha nou het scheelt dus wel dat we elkaar niet altijd 7 dagen per week zien.. dus als we elkaar dan weer zien moeten we het even inhalen :) haha

    Maar dat scheelt wel, hoef je er niet nog eens ontzettend lang voor te leren!
     
  13. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    1 okt 2006
    3.040
    51
    48
    Vrouw
    Verpleegkundige
    NH
    Ja nja ik ga me nergens meer op vast pinnen, ;) ik zie wel hoe en wat ALS het zo zou moeten zijn. :)
     
  14. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Ben ik het helemaal mee eens! Denk dat als het zo is, het echt allemaal wel op z'n plek zal vallen en je vriend er ontzettend blij mee is.
     
  15. Wonderwensje

    Wonderwensje Fanatiek lid

    12 mei 2012
    1.758
    0
    36
    Thuiszorg
    Ik ga dr helemaal niet voor leren haha, ik zie het allemaal wel. Ik zorg er alleen voor dat ik hem maak want als je dat niet doet krijg je dus niet je diploma! Maar dan snap ik het inderdaad wel Isabel! Ik weet nog wel toen we elkaar alleen in het weekend zagen toen was het ook nog wel ff inhalen geblazen haha! Nu we samenwonen helemaal niet.. Maf eigenlijk. Moet ik wel zeggen dat m'n libido enorm gestegen is nu ik gestopt ben met de pil!
     
  16. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    1 okt 2006
    3.040
    51
    48
    Vrouw
    Verpleegkundige
    NH
    Ik durf het echt niet te zeggen, hij is net zo wispelturig als een wijf ! xD
     
  17. Wonderwensje

    Wonderwensje Fanatiek lid

    12 mei 2012
    1.758
    0
    36
    Thuiszorg
    Nee dat snap ik.. Je ziet het vanzelf en ALS het zo is, is dat iets heel moois waar je hopelijk samen van kan genieten :)
     
  18. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    1 okt 2006
    3.040
    51
    48
    Vrouw
    Verpleegkundige
    NH
    En anders alleen. :)
     
  19. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Dan is het helemaal makkelijk en heb je binnenkort sowieso je diploma op zak! Fijn gevoel lijkt me!

    Haha, ja dat is ook zo.. Dan kan je helemaal niet van elkaar afblijven :) Maar van dat libido, alleen maar voordelig toch? Haha vooral rond deze periode..
     
  20. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Haha, moet hier wel even om lachen :D Maar ik heb echt hetzelfde idee als Wonderwensje, ook met dat foliumzuur enzo.. denk dat hij gewoon bang is, en dan zie je snel alleen maar de nadelen. Al helemaal als je moeder dan ook nog eens op je inpraat..
     

Deel Deze Pagina