Is dat het maasstad zh in Rotterdam. Daar heb ik vroeger gewerkt, toen was net nog geen maasstad. Dat ziekenhuis komt toch tegenwoordig altijd negatief in het nieuws?
hee meiden, vanochtend proefdruk van het geboortekaartje opgehaald, ziet er mooi uit! en de uitdeelsnoeptaarten van de jongens, zien er super uit, zal straks even een plaatje showen. kadootje voor de kindjes voor als de baby komt gekocht en een fotolijstje van kj gevuld van zijn eerste jaar (die lag al 2 jaar in de kast... schaam schaam) we hebben ook zo'n zelfde van thijmen en nu voor moederdag kreeg ik er eentje voor onze dochter, dus ik wilde die van kj nu toch echt een keertje opvullen hihi, is nu ook klaar, kan vriendlief m in het weekend ophangen ik ga nu tv van school halen...
ja dat klopt met een bacterie dacht ik. die bacterie is gevaarlijk voor mensen met verminderde weerstand.en voor mensen die ziek zijn. maar volgens mij zit de fertiliteit kliniek op zichzelf dacht ik? of zit die wel in het zh? maar daar heb ik denk ik geen last van of wel?
Ik durf het niet te zeggen. Ik heb er gewerkt toen het een andere naam had en een ander gebouw. Weet dat ze daar ook financiële problemen hebben, maar ja waar niet haha. Als ze hè kunnen helpen maakt net niet uit hè.
ik zat net nog eens te lezen dat er meerdere zhuizen de bacterie nu hebben. zoals utrecht doetichem .. ... en nog een paar. ja er is in 2004 al eerder zon bacterie geweest in maasstad daarom schijnen ze het zh nu zo te pakken. tjah ze hebben denk ik de pech gehad dat diegene met die bacterie net in hun zh was.. als het goed is is de kans klein dat ik de becterie kan krijgen dus waag ik het er maar op. en mocht het toch helemaal uit de hand lopen dan ben ik daar zo weer weg ik ga maar eens soppen wassen etc. en even wat spullen voor de vak klaarligeen. heb nog niks klaarstaan. nog geen zin in gehad.
Zo, bezig geweest met de foto's. Was al heel lang op zoek naar een leuk en eenvoudig fotoboekje op echt fotopapier wat niet te bewerkelijk is. En...gevonden! Het 'magini' boekje van webprint, echt een aanrader, al zeg ik het zelf. Kwestie van uploaden en klaar. Geen gezeur met tekst en achtergronden. Ga nu van elk jaar van elk kind een boekje maken. Plus nog een extra boekje van de 'first moments'. Heb het 'first moments' boekje van de oudste nu binnen en ben dik tevreden. Nu de rest nog!
Goedemorgen! Hoe is het met iedereen? Ennasil: ongie al doorgezet? Alle spulletjes van de vakantie al bij elkaar? Damyar: hoe gaat t meis? Goed hoor dat je meteen alles aan t opruimen bent! Lijkt me lastig, maar denk dat het inderdaad wel helpt in het verwerkingsproces... Sterkte! Hier zijn gisteren de nieuwe gordijnen in onze slaapkamer en de beebkmr opgehangen. Blij blij! En ik ben begonnen met m'n z'huistas klaar te zetten Dit weekend nog wat laatste klusjes (laten) doen en beslissen waar we gaan trouwen (onze opties lopen af...) Jullie nog plannen??
surf heb je veel keus dan? foto's moeten we nodig eens doen.. hopelijk straks tijd als kleine meid op psz zit.. na de zomer kan ze 2x per week hene waarvan ik 1 ochtend werk.
nope nog niet rood. nog steeds bruin zwart. ik vraag me nog steeds af of het wel goed is dat ik altijd zoveel dagen van te voren al bruin krijg met zwart . ik heb dat voorheen met de pil nooit gehad. dat was altijd gelijk rood de eerste dag. heel soms 1 dag ervoor roze maar nooit oudbruin of zwart. nee nog geen spulletjes voor de vak neergelegd hihi. ga ik vanaaf even doen zo even naar groenrijk met mijn moeder. zij voor een spiegel en ik voor honden en poezenvoer
@wendy: we moeten vooral beslissen of we het groot doen, met alle ooms en tantes en kennissen etc. dan houden we de bruiloft in Duin en Kruidberg in Santpoort of dat we het kleiner doen (met de helft van de mensen ofzo) alleen directe vrienden en familie waar je echt contact mee hebt, en van de rest van het geld lekker een reis maken met het gezin... ben er dubbel in, wil op zich een 'grote dag' , trouwen doe je in principe maar 1x tenslotte (gaan we gewoon vanuit), en op vakantie kan je elk jaar nog... maar goed, dat gaan we dus dit weekend besluiten hihi en ik zal zo even fotootje showen van het uidelen... ennasil: ik weet niet of het goed/fout is, maar ik zou het wel even navragen 5 juli als je naar de gyn gaat. kijken wat hij ervan vindt. mssn is je lf wel te kort ofzo en krijgt een evt. bevrucht eitje geen kans om in te nestelen?
Zoo wat een dag! Ik ben helemaal kapot! Vanmorgen met het hele span op de fiets naar de markt voor de boodschappen, met Lynn naar zwemles, heggen geschoren in de tuin, in huis schoongemaakt, een begin gemaakt met het opruimen van de zolder (helpppppp waar gaan we al die spullen straks laten als daar 2 kamer zijn ipv opbergruimte...) en de kids in bad en in bed gedaan.. moeke is moe..... sorry even klagen.. ik kom straks weer rustig bij lezen en gezellig reageren!!!
ik zou nog een fotootje showen van het uitdeelgebeuren, maar heb geen puf om mn fototoestel te pakken (Sorry!) nu dus maar even een linkje... Speklolly Geboorte roze of blauw TRT0005 | Geboortetraktaties | Leuke Kadootjes wij hebben natuurlijk een roze en op de grote (papieren) beschuit met muisjes staat Hoera! een zusje voor Thijmen of Hoera! een zusje voor Kasper.
ik heb het in het zh hier ook al eerder gevraagt maar die vertelde dat het weleens vaker voorkomt 2 3 dagen van te voren bruin. maar bij mij begon het maandag al. en dat vind ik toch wel lang. en inderdaad wat jij zegt dan breekt volgens mij de bmsv te snel af waardoor het eitje zich niet kan inestelen. en ik verlies ook allemaal zwarte stolseltjes dat vind ik ook zo apart. ik ga dit inderdaad tegen die tijd nog eens navragen. mijn ongie is trouwens nog niet doorgezet , wel inmiddels iets roze geworden in plaats van bruin zwart en wat krampen. dus volgens de berekening van pregnyl is morgen mijn nod of maandag.
Surf; laatste klusjes klaar? Nu kun je bevallen? Leuk die taarten! Succes met je hoofd breken over de bruiloft Hey Wendy, hoe is het met jou? Wat een klus hé die foto's, hier moet er ook nog heel wat. Ennasil; wat een gedoe met dat bruinverlies. Als dit zo door gaat ga je dan nog een testje wagen? Heerlijk joh, vakantievooruitzicht. Mayke; productief dagje zeg! Jullie gaan 2 kamers op zolder maken? Hebben jullie er nu 2 of 3? Ook nog genoeg te doen dus? Gisteren visite gehad van een vriendin met haar dochters. 's Middags kwam mijn moeder en haar man nog even langs na hun vakantie. Verder lekker niets gedaan. Mijn man heeft nog wel de restantjes behang van de babykamer gehaalt en wat voorbereidend werk gedaan, vandaag begin maken met behangen .
miran: ja gisteravond kreeg ik het nog even te pakken... heb mn ziekenhuistas ingepakt, de keukenlade opgeruimd, de trapkast (voorraad) opgeruimd, de fotolijstjes (was nog niet helemaal tevreden) afgemaakt. overdag heeft mn vriend alle plinten gemaakt boven, en hij is nu nog even bezig met de electriciteitsplint voor in zijn kantoortje, en hij moet van mij nog even een vlak schilderen in de hal, zodat die fotolijstjes in dat vlak opgehangen kunnen worden het fototoestel en de videocamera liggen aan de oplader, adressen zijn verzameld (gaat mn moeder morgen printen op labels) en de geboortekaartjes besteld, moet alleen nog de labels even plakken als we de enveloppen en stickers hebben... en volgens mij ben ik er dan wel redelijk klaar voor inderdaad... maar wil nog 2 weekjes wachten hoor, anders is mn kraamhulp er niet... ze komt de 17e in de middag weer aan op Schiphol, dus dan mag het beginnen hihi. tot die tijd, benen bij elkaar en beebje binnen houden haha wat zouden jullie in je z'huistas meenemen? ik ben altijd bang dat ik dingen vergeet... ik heb nu: baby: setje mt 50 +sokjes+slofjes+mutsje setje mt 56 + sokjes + slofjes+ mutsje vestje luiers (niet nodig, maar je weet maar nooit haha) wikkeldoek mijzelf: 2 grote bevallingsshirts (big shirts) sokken badjas 2 onderbroeken 2 netbroekjes (hebben ze ook in het z'huis wel...) 2 voedingsbh's zoogkompressen makkelijke kleding voor naar huis toiletspullen (deo, tandenborstel, tandpasta, labello, shampoo, douchegel, haarelastiekje) vriendlief: deo sultana overig: fototoestel ponskaartje z'huis 2 euro muntje (rolstoel) dit was het, is het compleet denken jullie? ik ga er vanuit dat ik heen ga met weeen, beval en meteen weer naar huis kan, zoals bij de jongens was ik binnen 2 uur na de bevalling weer thuis en heb ook lekker thuis gedoucht...
Surf; ik zou voor mezelf nog badslippers meenemen. En een maxi-cosi heb je vast aan gedacht, maar die staat er niet bij.