Mariomama, ik vind King Louie top! Mooie kwaliteit en pasvorm. Je moet er wel een beetje het figuur voor hebben, het tekent nl wel. Mijn KL jurkjes hangen ergens in een donker hoekje van de kast momenteel Glimlachje, echt leuk geshopt. Vond vooral het setje van Mim pi erg leuk! Future, you're back in shoptown Geke, mooi rokje hoor. Makkelijk te combineren ook. Met paars lijkt me een goede combi. Zo, jij bent goed bezig!! Klopt wat je zegt, voor twee lijkt het sneller meer . Jurkjes van Claessens zijn leuk! OTM, lastig he! Heb dat ook altijd, dan denk ik dit is nog leuk en dat is nog leuk en hoe meer kids je hebt hoe meer keus . Met de meiden alles goed? Debby, ben je alweer terug? WT, ik vind de rode een stuk mooier dan de blauwe Hier nog op mn bestelling van Br@nd aan het wachten. De laarsjes van Koel zijn binnen. Ontzettend blij mee. Als ik alles compleet heb zal ik even een fotootje maken.
@madeliefke...WOW supergaaf...echt kei mooi die kleuren @zo79:nee wij gaan het huisje niet verhuren, willen zelf er 2 x per jaar heen gaan en willen het echt lekker voor ons zelf houden. @Natja, wij zijn Marokkaans.
madeliefke> super leuk je setjes! Gaaf en stoer Ik zie een beetje verschil in je jurkjen. de schouders zijn hoger van het 2e jurkje. (of lijkt dat maar zo?)
leuk hoor die actie van KKTK maar me mandje was gisteren wel 3 euro goedkoper dan nu met de 2=1 actie.....denk dat we toch ergens genept worden schatten. Ik wacht op een andere actie.
tuurlijk wordt je genept. Ik vind die 2 is 1 aktie helemaal niet leuk. Als 1 ding van 60 euro hebt en 1 ding van een 10tje betaal je nog steeds 60 euro. Ik heb liever een vast kortingspercentage.
@debby, bij kktk rood witte jurkje van s&d (gestreept) met d.blauwe bolero! Ze hadden van elk nog 2. Haha en de 2=1 actie is voor mijn twins natuurlijk ideaal haha! Zo heb ik toch 50%! Moet even kijken of dat goed gaat met bolero (die is goedkoper, maar anders even een mail erachteraan dat ik van alles toch 2 neem?!) Wel jammer dat Feetje niet is.. maar ik hebe even overlegd met mn man, en ga vanavond even shoppen hihi. Weet nog niet helemaal wat het gaat worden, maar kijken ga ik iig even!
@wonderteam, even vanaf mijn eigen computer een foto van C met het jurkje. Dit is dus de 86. EN ze is 85 cm lang (gisteren toevallig gemeten op het CB haha). Let trouwens niet op de snuit die ze trekt, dat doet ze vaker haha! Gekkie.
@madeliefke, wat een super leuke sets van Br@nd! Je weet mij te vinden als je er vanaf wil haha! Erg leuk! Vind die groene laarsjes ook helemaal top! (lees:wil ik ook haha). Hoe bevalt het werken je eigenlijk weer? @debby, las dat je weer terug bent, zag leuke foto's van Disney voorbij komen! Super leuk zeg! @ verder weet ik even niet meer haha. Hier gaat het wel goed! Gisteren met J&C naar het CB geweest. J was 101 cm en 16,3 kilo (van 30 maart 2009). En C was 85 cm en 11,5 kilo (van 29 juni 2010). Dus groeien ook goed! Ogentest heb ik me rotgelachen, J kon de enaonderste rij niet zo goed lezen zegt ze tegen die wvp: nu ben jij haha. Slimmerd! En met de blokjes moest ze wat namaken, had ze geen zin in. Ze zei: ik ga eerst een Thomas (trein) maken. Zegt die vrouw, maar daarna ben ik. Zegt ze doodleuk, nee hoor, ga eerst een toren bouwen. O zegt die vrouw, maar daarna ben ik. Zegt J : tuurlijk mag dat, als ik klaar bent haha. *trots* (want die vrouw is niet zo leuk) haha. O ja, as maandag weer werken! Afgelopen dinsdag zijn F&N wezen wennen bij mijn gastouder. Ging super! Dus kijk erg uit naar maandag! Weer lekker aan de bak. Heb ik tenminste niet zoveel tijd en zin om te shoppen hihi.