Meiden sorry voor me gezeur , maar ik moet het echt even kwijt . Me man is heel lief maar hij heeft zulke aanvallen . Ik weet dat het door ze stijgende bloeddruk komt en mischien wel die medicijnen enzo maar ik kan er niet meer tegen . Ik hou zoveel van hem maar hij wordt soms zo agressief dan scheld hij me uit voor kkwijf en hij zei zelfs ik maak je dood enzo . Ik weet het ff niet hij is zo lief en doet echt alles voor me . Maar net zei hij kkhoer en kwam die heel bedreigend voor me staan , toen zei ik doe maar wat je wilt maar probeer niet in de buurt van me buik te komen toen zei hij gaan we dreigen want ik sla je helemaal dood . Het is toch niet normaal . Ik schrik zelfs als ik dit typ .ik hou zoveel van hem maar weet niet wat ik hiermee aan moet . Iedereen kijkt op van ons goede relatie en dat hebben we ook alleen die buien . (1x in de week ofzo) als hij hiermee zou stoppen zou ons relatie perfect zijn . Heb weer een half uur zitten hyperfentileren hoop dat het geen kwaad kan voor de baby ? Nu weer in paniek
Jeetje meis! Wat verschrikkelijk voor je! Gaat het verder wel goed met je? Maar is er een aanleiding dan dat hij van die uitbarstingen heeft? En hoe kijkt hij er achteraf naar dan, zijn gedrag?
Stijgende bloeddruk serieus?? zulke uitbarstingen?? nee sorry dat gaat er bij mijn niet in hoor! hij heeft waarschijnlijk zeer zware agressieve buien! Is hij er voor in therapie? Vind het echt niet kunnen je bent gvd bijna 15 weken zwanger van zijn kind!!! :x Sorry hier heb je natuurlijk ook niets aan... vind het echt heel naar voor je meis!! knufffffffffffffffffffffff!!! slaat hij je??
Lisanne ik had hem heeeeellll hard de deur uit geschopt!!! Zoiets zeg je niet, al helemaal die doodwensingen, bah! Issie gek geworden, waar haalt ie t lef vandaan
Wonderwensje , dankje meid . Het gaat wel hoor ben nog wel in tranen . Hij doet achteraf altijd gewoon of er niks is gebeurd en mag er achteraf ook niks over zeggen want dan begin ik weer . Of hij zegt ja sorry kon er niet meer tegen . Snap dat hij vast veel aan ze hoofd heeft ze contract wordt niet verlengt financiële problemen enzo . We zaten op de bank , ik had iets gehaald wat je alleen in de magnetron op kan warmen , en wij hebben geen magnetron . Dus ik zeg dat maak ik wel bij me moeder . Toen zei hij weer naar je moeder ik zit er 24 uur rot maar op ik kom maar om de dag bij mijn moeder zei hij . Toen zei ik maar bij mijn moeder hebben we de computer me oude kamer is er nog ga daar vaak ook even liggen met de hond lopen we lenen de auto me vader download films voor ons . Ik zeg en bij jou moeder zitten we op een stoel . "toen werd hij helemaal boos tyf maar op naar je rotte moeder pak je spullen maar" dus ik ging lachen en zei , denk om je hart . En toen stond hij op en schold me uit en riep ik vermoord je nog is , en nog ergere dingen die ik maar niet opnoem . En toen zei ik doe maar wat je wilt maar blijf bij me buik uit de buurt . En toen meer gescheld . Hij is zo gek op me doet echt alles voor me iedere dag . Gaat altijd mee naar de verloskundige , geen een echo wil hij missen . Hij is echt lief . Behalve als hij zo een bui heeft . Ik weet niet wat ik hiermee moet . Sorry voor me langdradige verhaal hoor . Het is niet altijd elke week hoor soms heel lang niet maar echt schets niet gelijk een verkeerd beeld van hem want hij is echt gek op me . Hij had er vroeger al last van . Zijn vader heeft het ook heel erg ! Misschien medicijnen ofzo . Wonderwensje , jij heb nu ongeveer je innesteling he ? Merk je iets ?
Maar is dat ergens vast gelegd dan dat hij zo wordt van stijgende bloeddruk? Want zover ik weet stijgt iedereen z'n bloeddruk wanneer je kwaad bent..
Dat komt echt niet door die bloeddruk, dit zit in z'n kop, ga eens met hem naar de dokter lisanne, dit is niet gezond. Niet voor jullie relatie en al helemaal niet voor jouw kindje
Wonderwensje , hij heeft medicijnen ervoor hij krijgt soms opvliegers en daarvoor heeft hij medicijnen ze dosis is 3 weken geleden verlaagd wat nooit had moeten gebeuren vind ik !! GwoonAnn , dankje meid . Ik snap wat je bedoeld hoor als ik het zo terug lees denk ik ook , wat erg ! Maar als hij dan weer omgeslagen is is alles gewoon anders ik weet het ook niet . Hij slaat me niet . Kiwii , snap jou reactie ook hoor meid . Jammer dat het huis op zijn naam staat . Maar je heb ook wel gelijk . Maar ons relatie is verder echt super .
Mooi zo! Ja Ik heb ook zulke buien gehad... en hij moet echt in therapie hoor, om er van af te komen!!! zo kan je niet verder samenleven echt meis, als dit elke week terug keert is het zo slecht voor jullie kindje en voor jou!
Kiwii , ja snap jou ook wel. Maar ik heb er vroeger ook erg last van gehad woede aanvallen gelukkig nu niet meer pff . Ik weet het ook ff niet . Heb je kwaaltjes of denk je dat je ong gaat worden ?
GwoonAnn , ik heb het inderdaad ook gehad . Ben jij ervoor in therapie geweest ? Heeft dat bij jou wel geholpen ? Bedankt voor jullie lieve reacties meiden .
Zeker nu je een kindje gaat krijgen is het belangrijk om dit probleem aan te pakken.. Op een gegeven moment trek je dit niet meer en is het genoeg! Kan hij niet z'n med weer laten verhogen dan?
Wonderwensje , ik ga maandag naar de dokter met hem mee en hij gaat maar zorgen dat het verhoogd wordt . Dit is echt niet meer leuk zo . Hoop dat de dokter het verhoogd en het gewoon beter gaat
Ik heb toen ik klein was, bij jeugdzorg gelopen, was een probleem kindje. daar begon het al... toen tot me 19e gepraat met maatschappelijkwerksters, uhm tja soms moet ik me nog wel inhouden.. maar het gaat goed. niet meer zo ernstig.. ik was tikkeltje erger als je vriend, ik sloeg mijn vriend wel...
En hoe was het dan toen zijn med hoger waren? Echt waar an, daar sta ik wel van te kijken. Goed van je dat je er wel zo aan werkt dan!
GwoonAnn , ik heb ook bij jeugdzorg gelopen vanaf jongs af aan tot me 17e/18e . En herken je verhaal wel . Wel heftig die aanvallen ook voor je zelf je kan je achteraf heel schuldig voelen en depri worden en daardoor weer woedend echt een visuele cirkel Als hij zou slaan hij is veel sterker dan mij dus dat zou ik niet overleven . Was je toen met je huidige vriend ?
Ja ik heb wel al aardig wat tegenslagen meegemaakt in me miezerige leventje nou al, en dat breekt een mens, krijg je problemen met je zelf van! maar heb het onder controle hoor! voel me weer helemaal mezelf en happy de peppy