Ga zo de tv maar eens aanzetten Zusje ligt lekker te slapen! Wonderwensje, wat ben jij aan het doen? Je kijkt ook geen voetbal toch?
Nee geen voetbal voor mij haha.. Ik zit ondertussen te knutselen aan m'n EHBO doos.. (Eerste Hulp Bij Oppassen) haha!
Ziekenhuis nog Jaaaa, haha voel me toch wel verantwoordelijk voor mijn kleine zusje! Ben je samen met je vriend aan het kijken? Wat, wat? benieuwd!
Haha, als wij een posi test hebben wil ik aan m'n ouders die dood geven, en daar zitten dan een knuffel, speentje, sokjes, talkpoeder enz in. Zo willen wij het vertellen dat we zwanger zijn en dan met de vraag of m'n ma wil oppassen eens per week haha.. Voor m'n schoonouders heb ik laatst op Canvas een gedichtje geschilderd die we geven om duidelijk te maken dat we zwanger zijn..
Wat een SUPER leuk idee zeg Volgens mij had je al eens erover verteld hier.. Heel leuk, ben ook benieuwd naar het resultaat. Moet je tegen die tijd maar even laten zien als je wil! Lukt het wel al een beetje? Hahaha heb je nou nog gewoon gelijk gekregen ook Tegen wie speelt Nederland eigenlijk? hahah zelfs dat weet ik niet
Ja is goed zal er een foto van maken dan! Haha.. Jaa lukt al aardig, doos is nu helemaal wit geschilderd.. Heb net een rood kruis erop geschilderd en de letters EHBO erop getekend.. Die ga ik zo zwart schilderen.. En dan als de deksel open klapt staat er Eerste Hulp Bij Oppassen en dan dat geschilderd in roze en blauw.. Dan wil ik op de bodem nog spenen schilderen en daar boven op de spulletje leggen die ik heb gekocht.. Het gedichtje op Canvas ben ik ook wel tevreden over
Ja ik had gelijk haha !!! Tegen ierland speelde ze ! Het was een easy potje hoor ierland staat op plaats 100 van de wereldlijst dus dat zegt genoeg haha. maar toch wel leuk 6-0 wonderwensje ben benieuwt als het af is.
Haha komt goed! Ik zal ze laten zien dan! Douche-sze. Ik ga lekker naar m'n bed, lekker op tijd want morgen gaat die stomme wekker weer ik spreek jullie morgen meiden! Slaap lekker alvast
De brok in mn keel die blijft, hoe lang ik daar ook blijf zitten. En voor de rest weet bijna niemand van mn verleden en dat hou ik liever zo.
Knuf meis, weet idd niet wat er is gebeurt! maar wil je veel geluk toewensen om het ooit een plekje te kunnen geven.