Ze kunnen tegenwoordig veel verrekenen. Wij hebben laatst met een verkeersboete (was wel betaald, maar er was iets fout gegaan) gehad. Onze maandelijkse voorschot werd met de verkeersboete verrekend. Wel balen, maar niets aan te doen.
ik zit hier ook nog steeds met smart te wachten voor zowel die van mij als die van me man, vind ze dit jaar wat later dan anders. Hadden het altijd begin mei al.
Voor mij dagtekening 15juni, manlief nog niet bekend. Hier ook laat, voorgaande jaren in mei elke keer..
Nog steeds niks.. Ik ga niet bellen, krijg ik het geld toch niet eerder door. Het is een flink bedrag en in mijn hoofd heeft het al een bestemming maar helaas, de bd heeft het nog in hun bezit.
Hier hetzelfde Vind het wel laat normaal krijgen we het midden mei... Dus hadden het al lang verwacht.. MAar ja beter laat dan nooit
hier ook nog niets.. gelukkig hoef ik mijn vakantie er niet van te betalen... zoals een aantal van hier..
Ik ga meteen m'n badkamertegels en sanitair ervan betalen Maar dat is meer omdat het toevallig zo uitkomt, scheelt wat mutaties met de spaarrekening. Het was niet dat we zonder dat geld het niet konden betalen, want dan hadden we het niet gedaan.
Beetje overbodige vraag omdat er al vrij veel posten zijn geweest waar in te lezen is dat het geld meestal uit uitgegeven is voordat het binnen is op de rekening
Nou he he, hier is het ook eindelijk bekend. Zal op15 juni gestort worden! Net als vorig jaar dus....En het geld gaat gedeeltelijk naar de spaarrekeningen en wordt gebruikt voor project van manlief.
Hier worden er wat openstaande rekeningen van betaald. Wehkamp (die ik voor eens en voor altijd weg wil hebben) en een Klote APK :'( En verder steken we het in de zomervakantie en de baby op komst <3
Hier is het vandaag gestort en alweer weg Oh ja, als we toch terug moeten betalen dan hebben we wel spaargeld (noodpotje). Daarom heb ik geen angst om het uit te geven.
Oke, duidelijk! Denk ook niet dat ik wacht met de definitieve aanslag, maar ik betaal wat rekeningen. De rest leg ik opzij.