ik wil ook wel mee... evt etenstijd in tilburg? alleen ff kijken als we gaan eten of ik kinderportie kan krijgen ivm mijn gastric bypass (kan echt maar heel weinig eten!)
super lijkt mij echt heel erg leuk om jullie te leren kennen mij maakt het ook niet uit waar we naar toe gaan hihi ben ook van alle markten thuis
ja of nie hihi kenne weer lekker kletsen hihi heb er nu al zin in lijkt me echt mega leuk om eens andere mensen te leren kennen
gij zijt ok zonne lieverd chantalleke oja nie goed gelezen etenstijd heb ik ook al aan zitte denken. ben er nog nooit geweest maar hoor er altijd goeie verhalen over. mij is het allemaal om het even. ik start dn auto wel en gas op de lollie. gewoon maar kijken wat het beste in de buurt komt bij iedereen.
Etenstijd is echt heel goed!! Toen wij net samenwoonde ate we daar om de dag onderhand hahahahahahaah
Etenstijd is ook erg lekker idd. Hey marjolinos, gezellig dat je er ook bij bent. Zag laatst je foto op fb en je zag er echt super goed uit. Hoeveel kilo ben je al kwijt?
Hier nog een geboren en getogen brabander! Het brabants schrijven ben ik niet zo in thuis Wat een leuk idee, ik wil ook wel aansluiten als dè mag
Geweldig hoe sommigen hier zo brabants schrijven Etenstijd ook veel van gehoord, nog nooit geweest Is hier bekant neffe de deur...
Eh! Nog meer brabant's volk! Hallloooo !! Lijkt me kei gezellig om te meeten, als ik mee mag natuurlijk! (en het ligt er ook aan waar en wanneer, want ik zit met m'n man zijn werktijden..)
Ik vin 't allemaal best! Moet 'ie maar een keer op tijd thuis zijn.. Zitten hier toevallig ook Eindhovense die vlakbij EHV Airport wonen?
thanks wijffie o ennuh etenstijd is echt onwijs lekker mmmm je ken daar ook gewoon kleine gerechtjes nemen en lekker 3 uur dan betaal je maar n paar euries meer hihi hedde er al zin in woar
heb even bij etenstijd gekeken en dat is voor 2 uur 25,50 pp incl frisdrank. voor 3 uur 30 euro. dit is dan voor de weekenden. want ik denk dat dit wel het makkelijkst is voor de meeste. het is dus ongeveer net zo duur als teteringen. ik denk dat 2 uur eten op zich wel lang genoeg is. je eet in 2 uur volgens mij heel wat op.... hahaha we zouden daarna als we zin hebben toch nog ergens wat kunnen drinken. weet niet wat jullie denken. ik denk dat het qua afstanden niet veel uitmaakt tilburg of teteringen. tis allebei vlakbij oosterhout.
ja ik vind drie uur ook prima hoor . ik bedoel we kunnen daar dan ook nafrissen of borrelen. het is mijn allemaal gelijk. ik krijg ook al honger hahaha