Mei mama's 2012 DEEL 6!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door bezigbijtje, 19 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Vmb; dat herken ik. Fenne heeft dat ook. Soms zakt ze weg maar doet ze er alles aan om dr ogen open te houden... Zo vermoeiend, niet alleen voor ons, ook voor hun zelf lijkt me.

    pat; wat vervelend, tips heb ik niet.

    Essieee; wat heeeeeeeeeeeeerlijk! Dat hij zo lekker door geslapen heeft... EN wat balen van je post daarna!

    Om moedeloos van te worden he? Ik ken het helemaal. Helaas heb ik DE tip ook nog niet. Misschien een draagdoek? Dan heb je iig je armen vrij...

    marja; nog zo'n doorslapertje... Heerlijk zeg!
    Hier lijkt dat nog lang niet te gaan gebeuren :(

    CB: hahaha ik door de regen erheen gewandeld... Kom ik daar binnen... prijzen ze me de hemel in dat ze het zo stoer vinden dat ik alleen kom (kijk ik om me heen, zie ik allemaal moeders met iemand erbij;)) ja ik heb niemand die de ochtend mee kan, de middag is wat anders! Maar is allemaal goed gegaan hoor, ik heb niemand nodig;) Gewoon rustig blijven hahaha

    Vandaag dan naar cb geweest. Ninthe is helemaal goed gekeurd (alleen klein ruisje dus even na laten kijken). Ze is al flink sterk en hel. En ze weegt 3660 en is 50 cm! Fenne weegt 3575 en is 52cm. Maar met Fenne is er meer aan de hand.... (wat ik dus al de hele tijd "voel") ook Fenne heeft een ruisje waar na gekeken moet worden maar Fenne "volgt" ons ook nog niet en ook de mobiel in de box bijvoorbeeld niet. Dit zouden ze met 1maand al wel moeten kunnen, Ninthe kan dit indd al wel. Ook heb ik de weinige/verminderde plasluiers aangegeven en het vele huilen en dat vond ze zeker een reden om de kinderarts te benaderen (via huisarts, morgen octend n afspraak) en niet pas over 2 weken waar nu de afspraak staat....
    Ik vind het best wel spannend hoor!
    :)

    nieuws; NOU JA!:$ Niet normaal indd, zo iemand zou geen kind mogen hebben:x

    Ludora; indd even laten huilen, al is dat wel moeilijk en "zit" je niet rustig dan... Maar het kan voor hun geen kwaad. Hier is het zoiezo vaker dat een van de twee even moet huilen omdat ik met de ander bezig ben. Vind het erg zielig maar ik kan niet anders en ze worden er vast niet slechter van ;)

    Kun je niet iig voor een dagdeel van de dag wat hulp krijgen??

    Doetie;;; spannend !!! Succes alvast :D
     
  2. nijntje81

    nijntje81 Fanatiek lid

    11 jul 2011
    1.738
    0
    0
    Big City
    Oeh, dat pakket van de Plus is echt bruikbaar! Die vonden wij nog leuker dan de C1000. En het is een zwaar pakket ;) KV heb ik ook even geactiveerd! Trouwens, wij kregen helemaal een felicitatiekaartje van de C1000 over de post (handgeschreven), dat was ook een leuke verrassing! ;)

    Hier heeft Fabiënne weer een goede nacht gehad. De avond was wat minder, want ik had weer gekolfd, alleen de melk naast het zakje gegooid ipv erin:x Dus toen zij honger had was er te weinig uit mijn borst en moesten we nog melk ontdooien... zucht... We waren al zo in de weer met de kolf, om dat te leren, dat het allemaal niet lekker liep :( Gelukkig had ze genoeg aan het flesje uit de vriezer en heeft ze tot half 6 geslapen!!! Gewoon 6 uur niet hoeven voeden!!! :$ Ik blij, want de boobs hebben flink kunnen produceren ;)

    @Doetie, succes!!! Fijn dat het nu voor je gaat gebeuren!

    @Ludora, dikke knuffel!

    Vanavond ga ik effies langs mijn klas, even de beeb showen. Vind het wel fijn om iedereen weer even te zien en zal de komende weken wel wat aan school moeten doen. (nee geen zin in :cool:)
     
  3. nijntje81

    nijntje81 Fanatiek lid

    11 jul 2011
    1.738
    0
    0
    Big City
    Bij Plus moet je idd ook het kaartje inleveren.
     
  4. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    25 feb 2011
    3.142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    Even snel op jou reageren voor ik verder lees..

    Ik zou me geen zorgen maken, mijn kleine man was de laatste dagen ook zo. Alleen bij mij was hij stil, dus mijn man baalde ook flink. Het is erg vermoeiend en zwaar, maar moet vanzelf over gaan.
    En ja, als ik moet plassen moet hij maar even huilen, kan hem moeilijk mee naar de wc nemen. Want dat gaat ook nog niet vanzelf hier...
    Weet je waarom hij zo huilt? Heb er hier ook 1 die soms gewoon klaarwakker is, balen hoor! Maar ritme moet er echt nog in komen hoor
     
  5. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    2.682
    0
    36
    Bb. Ik heb zaterdag een draagdoek besteld, ik hoop dat hij morgen binnen komt, kan ik hem gelijk proberen. Lijkt me de uitvinding :)
    Oh dat is vast ook even schrikken geweest van fenne maar gelukkig gaan ze sneller onderzoek doen! Spannend! Ze groeien wel goed hè.

    Nijntje ben benieuwd naar de plus box.. Als man straks thuis is van t werk rij ik er maar gauw heen.. Oh weer voor school aan t werk, knaphoor als je je nu daar al weer toe kan zetten... Veel plezier vanavond..

    Ik ga weer voeden.. Boobies doen pijn, druk moet eraf ;)
     
  6. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    25 feb 2011
    3.142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    @ Doetie: succes!! Spannend hoor!

    @ Eten: meiden, tijdens de zwangerschap enzo kon ik echt eten eten eten, en na de bevalling, oef bah! Ik heb nergens meer trek in en niks smaakt me meer. Hebben hier meer last van? Ik probeer wel echt te ontbijten, middageten en avondeten te eten. Slik ook staaltabletten dus moet wel. Maar echt lekker vind ik het allemaal niet!

    Heb vandaag wel redelijke dag. Lekker met de kleine man om 10u wakker geworden. Man had al vanalles gedaan beneden. Dus samen kleine gewassen en gedaan. Om 13u flesje en ligt nu gelukkig nog lekker te slapen! Halleluja! Laatste dagen toch pittig met al die krampjes! Hopelijk slaapt hij een beetje door!
    Ligt nu in voedingskussen in de box. Misschien is dat de oplossing? Want plat liggend ofzo dan is hij zo weer wakker...

    VK is vandaag voor het laatst geweest en heeft ook de boel afgesloten. Vroeg al of het normaal was dat ik vandaag het idee had dat mijn kruis op mijn knieen hing zo zwaar en pijnlijk. Maar jahoor dat was normaal.. Oef zeg!
    Zelfs met paracetamol kan ik niet lekker liggen of zitten...
     
  7. Mamajolanda

    Mamajolanda Bekend lid

    24 dec 2011
    652
    0
    0
    Verzorgende ig
    Ridderkerk
    zo meiden ook ik kom nog even spammen!!!
    me kleine vent lachend en slapend bij mama en papa op bed want daar sliep ik wel haha:D:D:D

    Liefssss
     

    Bijgevoegde bestanden:

  8. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    2.682
    0
    36
    Sam dat van je eetlust heb ik ook! Sem is morgen 4 wkn en eet zeer weinig.. Ben echt een zoetekauw maar heb nog geen snoep aangeraakt sinds bevalling.. Verplicht mezelf te eten ook voor de borstvoeding maar de zin is ver te zoeken. Voor de kilo's is t prima die vliegen er wel af zo :D
    Volgens mij hadden er meer last van, heb de vraag toen ook wel s gesteld...
     
  9. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    2.682
    0
    36
    Kom even ons kaboutertje showen...
     
  10. nijntje81

    nijntje81 Fanatiek lid

    11 jul 2011
    1.738
    0
    0
    Big City
    aaaaaaaaaahhhhhhhhhh.......... I like!
     
  11. nijntje81

    nijntje81 Fanatiek lid

    11 jul 2011
    1.738
    0
    0
    Big City
    gut, Fabiënne in bad gedaan, haal haar eruit (was ze het NIET mee eens!), kreeg als dank een flinke poepactie in dr badjas.... Toen maar even terug het water in :D
     
  12. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    2.682
    0
    36
    Zo nu hou ik weer op hoor... :cool:
     
  13. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    2.682
    0
    36

    Haha je hebt een slimme dochter :p
     
  14. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    mamajolanda,
    wat heeft die een leuk oortje zeg!!
     
  15. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    WAUW! De meiden slapen een keer tegelijk. (de een op bed en de ander in de box kunnen ze elkaar ook niet zomaar wakker maken haha) HEERLIJK! **pfff ik typ dit en fenne laat van zich horen;)**
    Hopelijk slaapt ze verder want ze ligt er net in...

    kom net terug van osteopaat. Hij heeft overal gevoeld en gedaan... nu over n week terug komen en kijken hoe ze nu hier op reageert... ben reuze benieuwd...:cool:

    nou de meiden beide even geen aandacht vragen maar ff plassen, eten maken en swifferen:p
     
  16. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    25 feb 2011
    3.142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    Heerlijk dutten
    foto34.jpg

    In mijn iets te grote vest, lekker op voedingskussen in de box slapen! (hij slaapt nog steeds!!! Ik ben in shock!)
    foto39.jpg

    Ik kan foto's blijven posten hier..
     
  17. AlmaH

    AlmaH Actief lid

    12 sep 2011
    361
    0
    0
    Gelderland
    Doetie: Spannend!!! Zet hem op meid!!
     
  18. AlmaH

    AlmaH Actief lid

    12 sep 2011
    361
    0
    0
    Gelderland
    Wat een ontzettende mooie baby spam weer voor bij zien komen!!:D

    Geniet van jullie wondertjes meiden, het gaat zo hard die van ons is vandaag alweer 5 weken!!:$
     
  19. Mamajolanda

    Mamajolanda Bekend lid

    24 dec 2011
    652
    0
    0
    Verzorgende ig
    Ridderkerk
    Haha dat is mij nog niet gebeurd hoor poep na het badderen haha

    Leuk oortje! Ja meneer heeft elven oortjes maar dat had papa vroeger ook en nu niet meer

    Lieve spam!! Wat een schatjes he!!

    Pff beau alweer 2 weken vandag gaat echt snel!!lijkt nog wel gisteren me keizersnee!!

    Liefsss
     
  20. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Mooie baby's!

    Geniet van elke dag meiden, Mika is alweer 7 weken!
     

Deel Deze Pagina