Mei mama's 2012 DEEL 6!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door bezigbijtje, 19 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    @child
    uit 1 borst komt geen melk, en omdat ze de eerste dagen zoo hard haar best heeft gedaan om er wat uit te krijgen maar niks kreeg en daardoor dus ook bijna 10% lichaamsgewicht afgevallen was is ze waarschijnlijk uit frustatie gaan weigeren
    dus na aantal dagen via een cupje enz gevoed te hebben waren wij zelf vrij moedeloos ervan en hebben we besloten de fles te geven
    dit gaat super!!! ze woog vandaag 3790 dus is in 3weken tijd bijna een kilo aangekomen :D
     
  2. Child

    Child Fanatiek lid

    6 sep 2011
    2.782
    216
    63
    Zo dat gaat zeker goed!!!
    Heb hier ook een cupje staan (gekregen van VK) maar kraamverzorgster had er geen goede ervaringen mee. Moet zeggen dat ik ook niet echt enthousiast was toen ze de werking uitlegden.
    Spuitje wil ook wel maar gebruik ik nu niet meer. Ze zeggen dat baby's veel meer melk uit borst krijgen dan kolfapparaat, dus ik bespaar me de moeite maar haha. (ga ik natuurlijk straks wel doen om te oefenen met flesje)
     
  3. Bumbaaa

    Bumbaaa Fanatiek lid

    24 mei 2012
    2.188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zo,ik ben weer bijgelezen :D

    Doetie,zet hem op meid!! Of mss is je beebje al geboren,ik hoop iig dat alles goed gaat met jullie!

    Vandaag nacontrole gehad bij de gyn.Alles goed,op het vloeien na.Dat zou de komende 2 weken wel moeten stoppen.Ik ga er maar vanuit dat dat zo is.

    Met ons kleine mannetje gaat het beter als vorige week,we merken absoluut verbetering met de meds.Maar vooral tijdens en na de voeding heeft hij veel pijn,daardoor huilen enz.Slapen doet hij nog niet zoveel overdag.
    Morgen naar het cb en dan zal ik het daar nog eens bespreken.De volgende afspraak bij de huisarts staat volgende week pas,mss ddat ik die ga vervroegen.

    Ik las over een regenhoes voor de maxi cosi,die heb ik ergens 1.Was handig geweest als ik daar vandaag aan gedacht had haha.Gelukkig heb ik jullie :p

    Is er al een mei-mama deel? Wanneer gaan we over?
     
  4. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    2.682
    0
    36
    Child Sem drinkt prima aan de borst. Flesje heeft hij soms nog moeite mee maar die krijgt hij ook weinig Miss 2x per week..
     
  5. vmb1981

    vmb1981 Bekend lid

    28 jan 2011
    643
    1
    16
    zuid holland
    Heb visite, maar snel ff gelezen, miste jullie.

    Go Doetie!!!!!

    Hier ook tommy tippie flessen. Had bij babydump een starterspakket gekocht voor 50 euro. Zat 4 flessen in, handkolf, compressen, magnetronsterelisator en nog wat. Weet het ff niet meer. Onze kv vond dit erg goedkoop, omdat ze normaal vrij prijzig zijn. Vind deze flessen erg prettig, ze blijft ook de borst goed pakken.

    Ziva heeft vannacht goed geslapen, jippie. Ik ga terug naar mn visite. Spreek jullie straks nog wel.
     
  6. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    2.682
    0
    36
    De plusbox is echt leuheuk!! :D
     
  7. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    hier is het deel:

    http://www.zwangerschapspagina.nl/de-mamas/361672-de-mei-2012-mamas-kletsen-verder.html

    Zodra doetie is bevallen gaan we over! (morgen dan?)
     
  8. Bumbaaa

    Bumbaaa Fanatiek lid

    24 mei 2012
    2.188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oke,check :D
     
  9. Ludora

    Ludora Fanatiek lid

    12 sep 2011
    1.920
    0
    0
    Zwanger zijn en aftellen ;)
    Gezellig Brabant
    Oh lieve schatten, ik heb de 12 gemiste pagina's even niet gelezen.

    Ego
    Lars werd alleen maar erger en erger vanmiddag. Heb de huisarts gebeld en ik mocht om half 5 langs komen. Lars onderzocht, de eerste dingen lijken in orde. Maar t viel de huisarts op dat ik me aan de standaard hoeveelheid voeding hielt. Prima, maar zegt ze, je kindje is niet standaard. Bied em meer aan kijk wat hij neemt, wil ie niet ook goed. Morgen om 10 uur hebben we overleg. Als dit t niet is worden we direct doorverwezen naar de kinderarts.

    Ik heb jullie volgens mij niet verteld dat mijn man reflux naar de nieren had, en hij maar 1 nier heeft. Vandaar dat mijn zorgen mss buiten proportioneel lijken zonde die info.

    Maar goed. Om 18 uur heeft ie 130 cc gehad en hij slaapt......... Hij was wakker en aan t huilen vanaf 7 uur vanmorgen... Maar hij slaapt... Zou t dan toch voeding zijn? Ik roep t al vanaf dag 4 toen ik gestopt ben met bv....

    Sorry voor mijn ego, maar heb de moed niet om bij te lezen.

    Heb een nieuwe afspraak voor mijzelf gemaakt. Eerst lars.

    Ik ga rusten nu.
     
  10. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    3.745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Dames wat een mooie babyspam weer!! Heerlijk :D

    @ Child, meen je!! Dat mag niet joh! Tsja, ligt eraan hoe close je bent met die familie.. is het antwoord niet, dan zou ik zeker wel melding maken… Oh zie net dat je man niet wil, jammer..

    @ BB, Heb het bij ons laatst nagevraagd (VGZ Gezin) en budget was p.p.

    @ Sam, fijn om te weten, heb er 2 gratis gekregen op 9-maandenbeurs en wil die dan wel proberen. We hebben een Calma speen gekregen bij de kolf maar dat duurt een eeuwigheid voordat Thomas doorheeft dat er melk uit komt.. juist doordat hij niet ‘lekt’ herkent hij het niet.. ook niet als ik melk aan de buitenkant smeer… Dus goeie tip, binnenkort Thomas aan de Tommee :)

    - Babyboxen
    Hier de Plusbox, de C1000box en de box van Jan Linders ontvangen. Vond die van Plus en Jan Linders het meeste gevuld! Daar mocht ik ons geb. kaartje ook gewoon houden, wel ff laten zien.

    @ Ludora, hoop dat het de voeding is meid… zou fijn zijn als het gewoon zo simpel is! Geen zorgen maken over forum joh… jullie gaan voor. Slaap lekker.

    - Draagdoek :D Vanmiddag via MP aangeschaft en direct opgehaald. Thomas er nog geen 2 minuten in en hij slaapt! Ooooohhh heerlijk, ik kan zowaar weer wat in huis doen!!!!!!! Hij slaapt nu al 2,5 uur op mijn borst na hele dag krijsen/krampjes/wakker, ben benieuwd wanneer hij zich meldt voor voeding. Borsten staan onder spanning en kan ook moeilijk kolven zo :p

    Draagdoek is een Babylonia Tricot Slen, vind hem aardig dik, is de Bykay ook zo warm?

    Nou, ik ook nog ff spammen...
     
  11. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    @yupgup
    dat ziet er heerlijk uit,
    de bykay vind ik ook erg warm idd
     
  12. pat78

    pat78 Fanatiek lid

    19 aug 2011
    1.747
    0
    0
    ohhhhhhhhhhhh wat ligt thomas er heerlijk in zeg:)

    je smelt helemaal weg hier
     
  13. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Yup, heb je hem niet in de foetus houding erin? Of hoeft dat niet bij die? (ik ken die niet zo goed, maar lijkt erg op knoop systeem van de kay) De bykay is indd warm ik heb gemaild vandaag toevallig erover. Omdat er op zp werd gezegd dat die niet voor de zomer was. Maar ze mailde me terug dat de kleine er met warme dagen in een rompertje erin kan en jijzelf een hempje aan.

    ludora; ik had dat dus ook dat mijn meiden maar bleven huilen... ze "mogen" voor hun gewicht nu eink maar 90+3 maar ze hebben echt al 120+4 nodig merk ik. Vandaag overlegd met bureau en ze vond het goed. Hoger mocht ik niet gaan want dan kwam ik boven de 200cc per kilo uit en dat was echt te veel. Ze denkt dat het inhaal honger is...
     
  14. Cullen

    Cullen Fanatiek lid

    7 jun 2011
    1.196
    0
    36
    Hoi dames,

    Hier ook nauwelijks tijd om te reageren, lees wel elke keer mee.

    @Doetie, zet m op meid. Ik heb de ballon gehad maar bij mij deed het niks. Hopelijk voor jou wel.

    @Sam, gefeliciteerd.

    @Child, ik zou ook een melding doen uit woede. Maar als je man dat niet wilt dan houdt het ook op. Wel bespreken dan met die tante!

    @Babyspam, heel leuk.

    Hier merk nog niks van de meds na een week. Kon kiezen voor een opname/observatie of nog even doorgaan met de meds. Volgende week ook naar de osteopaat.
     
  15. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Yupgup, heerlijk he, zo? Mika vindt dat ook zo geweldig, maar heb nog iets makkelijkers gevonden, hij slaapt nu op zijn buik in de wagen als ik er bij ben...

    Miffy je laatste datum klopt niet in je handtekening, er staat 4-5 ;)

    Hier Mika slaapt veel vandaag, lekker op zijn buik, ben benieuwd hoe dat vannacht zal gaan!
     
  16. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    3.745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Hihi ja lekker ligt ie he.. (lijkt mij ook best lekker ;)) ligt nu nog steeds zo... sta echt zo :$ te kijken!!

    BB nee foetushouding vindt hij niet fijn. Misschien later nog eens proberen hoor, maar hij begon toen alleen maar harder te krijsen haha. Heb hem nu in de 'M' houding. Volgens mij is het hetzelfde knoopsysteem als bykay ja... Als dit ding de komende maand nou ook nog zo goed bevalt ga ik een geweven doek kopen, schijnen dunner/koeler te zijn, lekker voor in de zomer (als we die nog gaan krijgen ;))

    Hihi Dribbel wat ben jij scherp!!

    Op buik laten slapen, heeft hij eerder wel heel lekker gedaan, maar merk dat hij nu zijn hoofd gaat optillen als je hem wakker in bed legt... en na een tijdje wordt hij moe van het optillen en is het krijsen... Dus wat ik er dan mee opschiet :p Op zijn zij liggen vind hij wel heel lekker en doen we ook gewoon 's nachts. Wel opgerold doekje aan de buikzijde, lijkt me eng als hij 's nachts op zijn buik rolt.
     
  17. Doetie

    Doetie Bekend lid

    26 sep 2011
    554
    33
    28
    Vrouw
    Friesland
    Heey meiden! Ballon is geplaatst...
    Beetje krampen maar verder niks aant handje.
    Hopen dat er morgen ontsluiting is en ik mag bevallen.
    Straks nog een ctg en daarna slapen, alst lukt.

    Korte up date maar ik ben moe...
    Morgen meld ik mij weer :))
     
  18. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    3.745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Spannend! Slaap lekker!
     
  19. Mamajolanda

    Mamajolanda Bekend lid

    24 dec 2011
    652
    0
    0
    Verzorgende ig
    Ridderkerk
    Spannend doetie!!! Ben benieuwd hoelang het duurt!! Heel veel succes en slaap lekker!!

    Draagdoek ik zit nog steeds te twijfelen er 1 te lenen maar vraag mij af of dit niet ervoor gaat zorgen dat beau helemaal niet meer in eigen bed wil slapen!! Hij slaapt echt bijna alleen maar bij mij of soms in de box als hij mama en papa maar hoort!
    Wil toch echt dat hij in zijn eigen bed gaat slapen!!

    Vandaag bij babydump een hangmat voor in de box gekocht omdat hij de weegschaal (weegzak) van de kz zo rustgevend vond! En een maxicosi regenhoes!! Die had ik nog niet haha dus morgen in huis volgens de site!!

    En morgen gehoor test maar doof is meneer niet haha!!

    Nou hij huilt weer nog half uurje tot laatste fles!!

    Liefsss
     
  20. sefanja

    sefanja Fanatiek lid

    7 mrt 2012
    1.239
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    Nieuw Vennep
    daro je hebt in ieder geval een kakelende kippen om je heen lopen, geen gekibbel of geruzie over kleding ed... Een huis vol met mannen lijkt mij fijner dan een huis vol meiden... Mis je het niet, een meid?

    miekr dat is helemaal te begrijpen.. Ik ben sinds 7 weken een moeder, maar in die 7 weken heb ik Neva aardig wat krampjes zien krijgen waardoor zij veel huilde en voor mij gevoel pijn had... Ik voelde daardoor vaak klote... Puur een door machteloosheid...

    In eerste instantie hoopte ik dat Neva een jongen was, waarom? ik wilde geen meisje meisje, ik hou niet van tutten ed... Daarna draaide ik bij, het belangrijkste gezondheid... NU heb ik een meid gekregen, blijer kan je mij niet maken, ik geniet elke intens van haar EN kan langzaam wennen aan veel rose ed...

    :$een baby in een maxi cosi op straat gevonden, wanneer was dat op het nieuws.... vergeten kind in de auto te zetten, onder invloed van alcohol... Idd wat ben je dan voor moeder... Ik neem aan dat kind van haar is af genomen?

    Laten huilen zou ik ook niet kunnen... Het is zoals jij zegt, tegen gevoel in.. Ik probeer mij daar wel aan toe te geven, dat lukt mij alleen wanneer ik mij bezig wil houden met het huishouden... De rest van de dag pak ik haar op als zij huilt... Op deze leeftijden huilen zij niet voor niets... Ik word er ook af en toe moederloos van.

    Ik hoop dat Devin na de operatie normaal kan plassen en dat verdikte lymfe en pijn in buik afneemt... Heb je al vakantie geboekt? Het is vervelend als je nog geen datum heb (operatie)... Wanneer weet jij dat hij geopereerd wordt?

    Ik weet hoe je rust kan houden, zo af en toe de jongens bij je ouders (schoon) droppen;)... Maar kan je dat? en willen zij dat?

    bb Neva kijkt regelmatig scheel, ik lig dan helemaal gevouwen op de bank.. Ik word er zelf misselijk van als ik haar scheel zie kijken...

    Wat hebben je meiden goed geslapen...:D

    Wanneer wordt Ninthe gecontroleerd op het ruisje? Mooi lengte en gewicht... Wat gaan ze nu met Fenne doen? Ik ben benieuwd wat de kinderarts zegt... Ben je nou ook nog naar osteopaat geweest of heb deze af gezegd? Ik lees dat je er geweest ben, heeft hij nog wat gezegd over de meiden of alleen maar gevoeld en gedaan?

    VMB ik blijf je bedanken voor je complimenten :D
    Heb jij last van een te lage HB? Ik lees dat 3 ijzertabletten per dag moest gaan slikken... Foliumzuur als advies vaak bij bloedarmoede... Heb jij last van bloed armoede gehad? Het is voor energie en een goed herstel... Maar dan kan je ook zwangerfit gebruiken...

    Dat klinkt als een regeldagen... Je kleine meid huilt veel, slaapt slecht en wil continu voeding... Tijdens regeldagen kan je het beste per voeding je baby 10/20 cc meer geven... Troosten en aandacht is heel belangrijk...

    miffy Ik heb al een afspraak gehad bij consultatiebureau, dat was idd met 4 weken... Neva krijgt pas met 2 maanden haar eerste prik, dat is volgende week...

    Wat fijn dat het zo goed gaat met Ninthe... hoe zwaar was zij bij haar geboorte?

    dribbel je geeft aan een gezellig weekend achter de rug te hebben gehad en je vriendin leuke foto's heeft gemaakt, wil je een aantal met ons delen?

    pat Ook bij jou zal Kaylee last van regeldag hebben.. Kan jij eraan toegeven? Of vind je dat heel moeilijk?

    essieee Wat is Sem toch een net manneke, hij laat mama steeds langer liggen in bed... Waarom was hij gisteravond vervelend?

    whaha, nou lees ik je post van 8.58 uur... Krampjes of misschien een vervroegd sprongetje, boertje dwars... Op zulke momenten hoopte je waarschijnlijk dat je baby het je kon vertellen... Sommige baby's hebben overdag geen slaap nodig..

    Hier ook een spaarrekening geopend... Jammer dat de zilvervloot niet meer bestaat... Dat was een ideale bankrekening... Ben je nog geslaagd in kleertjes kopen?

    Wat ziet Sem er wijs uit...

    Heb je al een pittenzak gebruikt voor op de buik, warmte helpt tegen krampen... Wie weet helpt dat

    niet willen slapen baby's kijk even naar deze link...
    http://babyslaapgids.nl/baby-wil-overdag-niet-slapen-dutjes-en-middagslaapjes/

    child Dat is een goed advies voor borstvoedende moeders... Misschien kunnen ze het proberen, bij krampen bij vader neer leggen...

    Hoe was de visite?

    Noah 100 gram boven geboortegewicht, wat goed...
    Ik kan mij voorstellen dat je kwaad ben... Je oom en zijn vrouw mogen zoiets niet doen en vertellen, ongeacht familie of niet... Geheimhoudingsplicht... Ik zou het wel melden... Als er non galant gereageerd wordt, zou ik verdere acties ondernemen... Begrijp jij je man?

    ludora Sommige baby's hebben alleen hazeslaapjes nodig en slapen overdag niet, niet iets om je zorgen over te maken...

    Als het mij lukt neem ik Neva mee naar het toilet of laat haar huilen... Het laatste kan ik niet over mijn hart verdragen, want het huilen gaat over in paniek huilen... Als ik dan terug kom, loopt zij nog 10 minuten na te snikken...

    gaf jij lars geen voeding naar behoefte? heb je niet zelf ui geprobeerd? hoe doet hij het nu, nu jij hem meer aanbiedt? misschien had hij al die tijd honger...

    sam Het is ook vermoeiend als je zoveel visite op een dag krijgt, niet alleen voor jou maar ook voor je kleine en je man... Een volgende keer misschien meer verdelen over het weekend...

    Hoe vond hij het alleen boven? heb jij een babyfoon met camera?

    Heeft je man vakantie? dat hij thuis is... Wel lekker zo met zijn tweeën... Krampen blijven minder fijn, ik kijk er al naar uit wanneer deze over gaan...

    Jaja afsluiting met verloskundige, vond je dat niet raar... Je hebt er zolang onder controle gestaan en dan moet je het afsluiten... Hier waren wij binnen klein half uur klaar... Gek nietwaar dat je dan alleen nog maar met CB te maken heb...

    Ook al zulke lieve slaap foto's

    Doetie Dat is even schrikken dat je onvoldoende vruchtwater heb... Gaat het anders verlopen dan jezelf verwacht en wordt onverwachts je kind gehaald dan spontane bevalling... Heel veel succesjes

    yupgup bij ABC dophilus is het normaal dat de eerste aantal dagen erger wordt, maar daarna moet het zijn vruchten afwerpen...

    leuke foto's met draagdoek..

    mamajolanda Heeft je man vakantie? Wat fijn dat jullie het om en om doen... Poepluier kan wisselend zijn... Neva heeft een poepluier in 1.5 dag... Er zit sinds vorig week regelmaat in, ze was toen 6 weken oud...

    Lieve foto..

    nijntje Het was even wat geklooi met kolven, lees ik.. Maar gewenste resultaat, nacht doorhalen behaald.. Fabienne heeft een goede nacht gehad, toppie...

    Hoe vond je klas je baby?

    Poep actie :D:D:D komt door de ontspanning... :D:D:D

    bumbaaa wat fijndat alles goed was bij gyn... was dat je laatste controle?
     

Deel Deze Pagina