Waahh dat doet me denken aan mijn schoonmoeder, die gaf mijn oudste dochter met 2 jaar een ondergoed setje met paddington erop in maat 140. Ik zei toen eerlijk is wel nog ene beetje te groot hoor, jah en toen was zij ook eerlijk en zei maar deze was in aanbieding ze groeit er van zelf in. Ze is nu 8 en past hem maar nu vind ze paddington kinderachtig. Heb ik het daar nu 6 jaar voor bewaard.
Lynn: Ik vind de jas super mooi!! Glimlachje: Ik vind het oranje vestje super leuk!! pcootje: altijd leuk jasjes scoren in de opruiming!! Jo79: Lache zeg van die grote kleding geven met 9 pond, hier bij de jongste ook best veel gehad en dan net niet passen in goeie seizoen. Debby: Vind het bengh jurkje leuk maar niet echt bijzonder genoeg voor dat geld!
maakt niks uit hoeveelste poging het is. Het is gewoon heel knap dat je er weer voor gaat! Doe je weer weightwatchers?
ik vind dit jurkje leuk: https://www.stepswebshop.nl/product/1364/victoria_dress.aspx maar ik denk dat hij te netjes is voor gewoon te dragen en dan draag ik hem te weinig voor die tijd dat ik nog in deze maat pas... jammer... al ik op mijn streefgewicht ben ga ik de spaarrekening plunderen
Oh, diadeem, te grappig! Ja, daarom heb ik ook echt die app nodig hoor, anders weet ik echt niet wat ik allemaal nog heb liggen. hihihi. mariomama, te grappig! Hier modelletje matthias oid in rood Google Afbeeldingen resultaat voor http://www.buzzy-bee.nl/image/shrink/12591/900/790/name-it-matthias-jacket.jpg oei, brakke link.. hoop dat ie het doet!
IDD de aanhouder wint...en hier ook wel 18382484 pogingen gedaan..elke dag weer! Nu ik het los heb weten te laten ging het veel beter en frustreerde het mij ook niet waardoor een terugval veeeel minder snel voorkwam.
het overhemdje: Google Afbeeldingen resultaat voor http://shop.paradesk.nl/images/pro_684_145374_0_1.png en de broek Name it Bo mini |Name It Kinderkleding bij Ik en mijn kind
Lynn ik ben 1 juni ook weer voor de miljoenste keer begonnen dus je bent niet de enige die steeds weer begint ik eet nu geen koolhydraten meer en daardoor heb ik ook minder honger en trek doordat ik best veel lekkere dingen kan eten nu en door koolhydraten krijg ik gewoon meer trek na 1 plak ontbijtkoek wil ik altijd meer dat is mijn valkuil met lijnen wel...
@mirell...hier zijn de Koolhydraten ook altijd de boosdoener! Nu ik gezond eet en south beach dieet in me achterhoofd hou (houd me daar niet strikt aan, maar wel als het gaat om wat ik eet, dus geen koolhydr en beperk de suikers heel erg) merk ik gewoon dat ik de suikers niet echt mis.
Zo, heb een gratis nederland/oranje tshirt bij hm besteld (sinds begin maart een uitstaande bestelling, tshirt kost 4,95, code 1304 eraf, en hoppa, gratis). levering begin juli. dat haalt het elftal niet... nouja, verwijder ik hem zodra ze er weer uitliggen.
Zo 4 dgn niet geweest en heel wat afgekletst Ik ga niet alle 50 pagina's bijlezen ,maar doe alleen gisteren @lynn, ben je weer begonnen? Hier vandaag ook weer vol goede moed voor poging 6 miljoen... Er is inmiddels al weer aardig wat bij van mijn verloren kilo's Gave jas!! @mariomama, leuk die carbone dingen! pfff heftig zeg an je buren! @jingels, erg leuk zeg dat zomerjurkje van v&d @diadeem, erg leuke dingen zeg!! @glimlachje, vind het 1e en 3e setje erg leuk!!
Mirell o ik zie het. Ik zal morgenavond nog eens passen, anders heb ik pech... Koolhydraten zijn ook suikers toch? Als ik meer zoetigheid eet krijg ik wel veel meer trek. Voorheen at ik heel veel chocola, nu geen behoefte meer aan maar als ik 1 hap neem ben ik verloren. Lijk wel een junk
Ik heb de halterjurk voor 25 euro en de jumpsuit voor 18 euro besteld. Voor volgend jaar. Ik heb de halterjurk in 98 genomen aangezien ze waarschijnlijk 98-104 zal hebben. Hopelijk zit ie dan minder wijd
Ook ik lees vanaf hier weer bij... Heb 2 dagen gewerkt wel weer weekend nu! @ lynn mooie jas! En kom op meid je kan het!! @ jingles leuk gesho
Ook ik lees vanaf hier weer bij... Heb 2 dagen gewerkt wel weer weekend nu! @ lynn mooie jas! En kom op meid je kan het!! @ jingles leuk geshopt niet helemaal mijn smaak. @ mariomama jeetje wat erg voor dat gezin zeg! Ik zou idd proberen om een keertje te koken
Ook ik lees vanaf hier weer bij... Heb 2 dagen gewerkt wel weer weekend nu! @ lynn mooie jas! En kom op meid je kan het!! @ jingles leuk geshopt niet helemaal mijn smaak. @ mariomama jeetje wat erg voor dat gezin zeg! Ik zou idd proberen om een keertje te koken Ofzo! @ glimlachje leuk geshopt zeg suPer! En knap dat je al zOveel kwijt bent! @ debby leuk die halterjurk! @ hier ik dacht gister mijn pakketje binnen te hebben gehad er stond bij de track en tracé Pakje bezorgd! Maar bij geen enkele buur en ook geen briefje in de brievenbus zo naar even bellen... Vanmiddag met Eef naar het ziekenhuis toch wel een beetje zenuwen bah!