Ok, nu nog 2 namen over. Óf Raevy Óf Elay Welke is leuker? Ik neig naar Raevy en m'n man meer naar Elay. Uitspraken leggen we wel uit.. Reevie en Ielaj, ok..ze zijn apart dus niet ieders smaak natuurlijk, maar als je moést kiezen Dankjewel! Het wordt echt tijd dat we de knoop doorhakken nu
Moet zeggen dat k ze allebei erg leuk vind.. Maar als ik moest kiezen vind ik dennnk ik Elay toch net ietsje mooier.. Gewoon de uitspraak vind ik erg mooi, maar het hangt erom hoor! Allebei mooi dus.
Elay (al zou ik het een nadeel vinden dat mensen misschien in eerste instantie 'ielee' zouden zeggen a la Ebay).
Ik vind ze ook beide leuk! Ik vind de schrijfwijze van Reavy alleen niet zo! Ik zou voor Revi gaan! Vind ik veel stoerder staan! Maar de naam opzich vind ik leuk!
Uitspraken staan in de eerste post..vinden we niet erg om uit te leggen..ons andere zoontje heeft dat ook soms, na 1x zeggen is het meestal wel duidelijk. Hmm meer Elay dus?
Elay En dan voornamelijk omdat ik dat een naam vind die ook bij een volwassen persoon prima kan. Reavy vind ik echt vreselijk voor een volwassen persoon. Het klinkt in mijn oren erg kinderlijk doordat het op -ie eindigt.