Ik vind het heel jammer maar ons meisje is (nog) geen knuffelkindje. Als we haar op schoot nemen en lekker willen knuffelen probeert ze er vanaf te komen. Eigenlijk vanaf de geboorte al niet ze heeft nooit echt op mijn borst geslapen of op schoot. Nu kus ik haar wel helemaal plat om het zo maar te zeggen en dan moet ze ontzettend lachen maar ik mis echt het even tegen me aan hebben. Vanmorgen even samen in bed maar dan is ze alleen maar op ontdekkingstocht (logisch) en zit wel aan me te friemelen en vooral mijn haar is erg leuk. Toen ze ziek was kon ik wel heerlijk knuffelen op schoot en genoot ik met volle teugen. Nog iemand geen knuffelkindje? Kan dat straks nog veranderen?
Ja hoor hier ook eerst , maar tegenwoordig (21md) komt ze regelmatig een dikke knuffel halen tijdens het spelen. en kusjes geven en krijgen. En elke ochtend heerlijk tegen me aan hoelahoep kijken. Waarschijnlijk voelt ze zich met jou nu nog 1 persoon, komt vast wel als ze een beetje eigen ik leert kennen.
Sil was altijd al wel vrij knuffelig, maar ik moet zeggen dat zelfs hij de laatste tijd nog aanhaliger wordt. Hij is sinds een maand of 3, 4 steeds meer dat hij uit zichzelf een knuffel komt geven of een kus vraagt enz. Voorheen liet hij zich dat allemaal wel aanleunen, maar kwam hij er zelf nooit om. Dat is nu wel anders! Moet zeggen dat hij er ook wel eens misbruik van maakt, hoor, haha! Als hij ondeugend is geweest en ik hem een standje geef, zegt 'ie ineens "mama, mag ik een kusssss?". Tja, blijf dan maar eens boos Maar goed, ik twijfel er niet aan dat het bij jouw dochter ook heus nog wel komt. Gewoon niet teveel pushen op dit gebied, dan wordt het ook niet zo'n 'ding' voor je kindje en gaan ze het vanzelf zelf ook leuk vinden, lijkt me.
o zo was mijn zoontje ook was zo jaloers als ik mama,s zag die lekker met hun kindjes knuffelden. vanaf de 18 maanden komt ie nu vaak zelfs knuffelen en kusjes geven haha dus het komt goed hoor
Idd toen mijn meisje 10 mnd was ook nooit echt knufflen en willen ontdekken. Maar nu net als lola haar meisj 21 maanden en al een poos lekker knuffels en kusjes komen halen! En ze kan echt knufflen door je stevig vast te pakken. Of als we haar tillen tegen one aanplakken zoals een babyaapje zoals wij dat noemen.
Het is maar net hoe Dennis z'n pet staat of ie wil knuffelen of niet! Soms is ie gewoon veel 'te druk' met van alles en nog wat, dan hoef je hem echt niet te gaan knuffelen want dan zorgt ie met alles wat ie in zich heeft aan kracht dat ie los komt, haha! Maar op hele rustige momenten, 's ochtends bij mij in bed, bij het voorlezen 's avonds, na druk spelen of nadat ik hem bij de gastouder heb opgehaald etc., merk ik dat ie het heel fijn vindt om tegen me aan te zitten en vaak geeft ie dan ook uit zichzelf knuffels en kusjes. Soms kan 't me niet zoveel schelen dat ie er geen zin in heeft want dan heb ik wèl zin in een knuffel en pak 'm lekker stevig vast (ik ben tenslotte wel de baas ) zodat ie zich er wel aan over geeft (vaak begin ik dan ook een beetje met hem te stoeien dat vindt ie wel reuze leuk) en weet ie dat het ook zomaar weer 'over' is en dan gaat ie weer verder met waar hij mee bezig was. Geen druk opleggen zou ik zeggen, het komt vanzelf en zo nu en dan 's even lekker 'pesten' door je dochtertje een dikke knuffel zelf te geven moet wel kunnen hoor.
Mijn zoon was rond die leeftijd ook niet zo knuffelig maar ook hier is het bijgetrokken. Nu komt-ie vaak op schoot geklommen (vooral als z'n zusje daar al ligt natuurlijk) en soms rent hij zelfs met gestrekte armpjes op me af <3
Mijn dochter heeft dat ook nooit gehad, ze is nu 3 en nog steeds een spring in het veld, het zit er gewoon niet in, bij mijn jongste (nu 3 weken) merk ik al verschil, zij vindt het heerlijk om bij me te slapen en geknuffeld te worden.
Merk hier ook dat hij het gewoon nog niet 'fijn' vindt. Lucas heeft nooit lang op schoot gezeten/ gelegen. Als ik hem op schoot heb, probeert hij zich eraf te wurmen. Alleen voor de fles ligt hij schuin op schoot, en dan nog zet hij zich met zijn voetjes af. Ik mis het ook wel eens, want hij heeft dat nooit echt gedaan, ook niet toen hij nog heel klein was. Slapen op mijn borst doet hij alleen als hij echt uitgeput is, maar dat is dan altijd na de fles van 19u. Wel knuffel ik heel veel met hem als hij op de bank naast me ligt, dan geef ik hem kusjes en 'hap' ik hem in zijn buik, dat vindt hij geweldig! Maar stiekum hoop ik ook dat hij als hij wat ouder is, wel wil knuffelen of gewoon lekker even bij me wil liggen...
De eerste weken heeft mijn zoontje aan mij 'vastgeplakt' gezeten. Sliep altijd bij mij (overdag in de draagdoek en 's avonds bij ons in bed). Toen hij eenmaal goed zelfstandig kon slapen en actiever werd, was hij te ondernemend om lekker te knuffelen. Sinds een tijdje vindt hij tv kijken leuk, tijdens Sesamstraat wil hij wel lekker bij ons zitten en ook krijgen we nu wel eens spontaan een kus of een knuffel.
Hier ook al vanaf de geboorte geen knuffelkind. De laatste tijd komt ze gelukkig steeds vaker tussen het spelen door een knuf of kus geven Maar helaas heerlijk met haar op de bank of op bed liggen is niet mogelijk. Ze zit ook bijna nooit een minuut stil
Ik denk hier mijn dochter al in te zien over een poosje Maar fijn te lezen dat er meer mama's en papa's geen knuffelkindje hebben hopelijk wordt ze iets meer knuffelig...!
Mira is/was ook geen knuffelkindje. De dagen dat ze even lekker op schoot zat bij ons zijn serieus op 1hand te tellen. Het is nu sinds een paar weken ineens omgeslagen en wilt ze heel vaak bij me zitten met haar hoofdje tegen mijn borst en mijn hand heel stevig vast.. Ik vind het echt heel leuk! Haha
Ze komt nu ook regelmatig naar me toe voor een big smile en een dikke kus en gaat dan weer verder spelen. Dus het kan altijd nog omslaan! Met 10 maanden zijn ze nog zo aan het ontdekken!