Eej vrouwkes, hier nog unne Tilburgse.. Ik wil ok wel gerre meej. Is da meuglik? Woar goadde gullie hin? En wanneer? En nemen gullie oe kender meej?
Kruikenzeiker.. dat ben ik. Tot 5 jaar geleden altijd in Tilburg-Reeshof gewoond en woon nu in Roosendaal. Een wereld van verschil kan ik je zeggen.. Tilburg is en blijft 't gezelligst!
Hey Akoya jij ook hier meis. Alleen ik sta in het blauw de 7e maaar dat heeft meer te maken met wanneer ik ga bevallen of het niet te kort dag gaat worden. Al jullie de 7e het liefste willen vind ik het goed hoor.
Eefke Marjolinos Chantalleke1985 jewe Mamootje MamavanGilani Sjorsje 21 juli Eefke Marjolinos Chantalleke1985 jewe MamavanGilani Lt20 Sjorsje Esme66 Dit is de laatst bekende stand Volgens mij is de 21e dan de beste dag met nog vragen aan de volgende: Mamootje, de 21e was voor jou onzeker. Kan hier nog verandering in komen of niet? Zou jammer zijn als je er niet bij kan zijn. Akoya, ook interesse om de 21e dan mee te gaan? Siren84, Vrouwenmantel82, Sylvia1982, Neeltje1986, Frommeltje en de anderen die ik nog vergeten ben Hebben jullie interesse.
ik sta de 21ste wel in blauw maar ik heb helemaal geen voorkeur. voor geen enkele datum. maakt mij echt gin bal uit
7 juli Eefke Marjolinos Chantalleke1985 jewe Mamootje MamavanGilani Sjorsje 21 juli Eefke Marjolinos Chantalleke1985 jewe MamavanGilani Lt20 Sjorsje Esme66 Neeltje1986
De eerste stap was de datum en ik denk dat we het er nagenoeg allemaal over eens zijn dat het de 21e gaat worden. Waar we naar toe gaan is het volgende punt