Oktober 2010 mamma's deel 4!

Discussion in 'De mama's' started by InCognito, Jan 27, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nike

    Nike Fanatiek lid

    Dec 6, 2009
    1,792
    0
    0
    @Hier: Schrijf even wat in kletstopic, voor de zekerheid.
     
  2. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    Haha :D:D
    Ach, wat is nou een beetje pijn/ongemak. Van die kuur krijg ik waarschijnlijk candida infecties, dat is ook niks. Moet ik dáár weer wat voor halen. (in het verleden vaak gehad)
    Gewoon rustig aan doorkwakkelen en een beetje vertrouwen in mijn eigen lijf hebbben, dat kan vaak meer dan ik denk ;)

    Nu naar het kletstopic! :)
     
  3. Nike

    Nike Fanatiek lid

    Dec 6, 2009
    1,792
    0
    0
    @Knijn: Toch vind ik je een bikkel!

    @hier: Oh voel trouwens sinds dit weekend de beeb :)
     
  4. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    Dank je Nike :D
    Wauw, wat gaaf dat je de beeb voelt! Herkende je het meteen?
     
  5. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Knijn: Beterschap!

    Nike: wat gaaf dat je de baby voelt!

    Ik heb sinds een paar dagen weer meer last van mijn maag, veel misselijk en ontzettend last van brandend maagzuur, heel vervelend.
    Jelmer is ook erg dwars en vertikt het om zelf te lopen buiten en naar boven waardoor ik hem onnodig veel moet tillen.
     
  6. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    Knijn beterschap meid! Ik zou de AB hebben genomen als ik jou was, maar dat ben ik niet;)
    Ah lees nu dat je last krijgt van infecties..dat is niet fijn nee, dan zou ik het ook nog even uit proberen te zingen.

    Nike aaahhhhwwww wat leuk dat je de kleine voelt! heerlijk is dat he!

    Kwebbel wat rot dat je je weer zo naar voelt en dat Jelmer dan ook nog eens niet wil meerwerken.. hopelijk trekt het snel weer bij!

    Hier: Liam kan sinds eergister ook zelf opstaan (los dus, zonder optrekken) en kruipt bijna helemaal niet meer! Hij loopt echt veel, ontzettend leuk! En hij kletst zo lekker veel:D Hele gesprekken kan je al met hem houden, super!:D En Olaf is uit zichzelf aan het oefenen met van alles zelf doen want, zo redeneert hij, als zijn broertje of zusje er is moet hij het ook zelf doen;)
     
  7. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    trouwens...weten jullie nog hoe snel na ovulatie jullie smaak veranderde??

    Edit: na een succesvol benutte ovulatie wel te verstaan
     
  8. Chikai

    Chikai Fanatiek lid

    Dec 28, 2009
    3,265
    0
    0
    juf!
    Noord-Brabant
    Knijn; echt wel een bikkel ja... lukt het wel met uitzieken, met Maud erbij in de buurt? Beterschap hoor meid!!!

    Nike: wowhee!!! Het scheelt nu vast wel dat je weet waar je op moet letten qua beweging he... Leuk zeg, weer zo''n kleintje in je buik voelen!

    Paloe; oh, dat is onhandig, een onregelmatige cycli... maar... je vraag; is je smaak verandert dan nu? ;)
     
  9. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    @Chikai; Ja gaat redelijk. Vanmiddag even samen naar de winkel geweest om wat spulletjes te halen voor haar nieuwe kamer. Pfoe, loop daar dan wel te zweten hoor! Kan je nagaan hoeveel impact een snotneus heeft ;)
    Eenmaal thuis ikke lekker op de bank, heeft Maud besloten dat het grappig is om op me te gaan springen.... Welja Maud... moet dat NU?
    Pfffff :p

    @Paloe; Kan ik me niet heugen na een ei :D

    @Kwebbel; Dat is balen! Je ging net redelijk lekker! En dan ook Jelmer die niet echt meewerkt, vervelend is dat dan he....
    Kop op!
     
  10. Nike

    Nike Fanatiek lid

    Dec 6, 2009
    1,792
    0
    0
    @Paloe: Wat goed van Liam!!
    Poeh volgens mij is mijn smaak niet veranderd. Behalve dan misschien op de ochtenden dat ik wat misselijk was.
    @Kwebbel: He bah. Echt niet leuk zeg! Misschien toch nog een keertje naar de huisarts al het aanhoudt. En hopen dat het na de 12 weken minder wordt! Of liefst nog eerder natuurlijk.
     
  11. Nike

    Nike Fanatiek lid

    Dec 6, 2009
    1,792
    0
    0
    @Dames met (bijna) twee kids: Wat doen jullie/gaan jullie doen met de wandelwagen? Ik wil wel een duowagen kopen, denk ik. Maar welke dan?
     
  12. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    @Nike; Wij zaten meer te denken aan de Stokke MyCarier draagzak. Een (tweedehands!) duowagen is anders zo gekocht mocht het met de draagzak niet werken.
     
  13. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    Chikai ik was eerst echt heel regelmatig, maar nu ben ik t opzich ook wel, alleen komt mn ovu een week later steeds en dus een cyclus van 35 dagen in plaats van 28:)

    Smaak: ja, ik heb een metaalsmaal in mijn mond die niet weg wil.. en ik had dat ook toen ik zwanger was van Liam, maar ik weet niet meer of dat zo vroeg (5/6 dpo)

    Zoo..niet zo veel te vertellen eigenlijk nu.. gewerkt de hele dag en veel regelgedoe:)
     
  14. Chikai

    Chikai Fanatiek lid

    Dec 28, 2009
    3,265
    0
    0
    juf!
    Noord-Brabant
    Paloe; aha, ik snap 'm! Dus op zich een wel te verklaren cyclus... het blijft spannend. Je gaat je toch allerlei mogelijke kwaaltjes dingen bedenken....

    Knijn; Nee, Maud, springen op een zwangere mama en op je babybrusje is niet leuk en handig! :D Dan kun je beter een trampoline opzoeken!!



    Hier; gelukkig weer vrij na drie dagen werken! Was even pittig, en daarbij is manlief afgelopen nacht voor 4 dagen naar Barcelona vertrokken (uitstapje met het bedrijf omdat het 10 jaar bestaat... partners en kinderen mochten niet mee :()... Dus de komende dagen moet Thijs het alleen met mij stellen.
    Ook een drukke week achter de rug, dus ben blij dat ik nu in bed lig. Weltrusten allemaal!
     
  15. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    chikai nouja een te verklaren cyclus..ik heb natuurlijk geen verklaring voor het feit dat mijn ei na 13 jaar opeens besluit een volle week later te komen;)
    Het enige dat anders is is die smaak. Maar we zullen zien, nog een weeken dan mag ik testen!
     
  16. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    @Chikai; We hebben geen trampoline :p
    @Paloe; Whoeiiii nog maar een week!! :D
    @ Hier; vannacht weer een uurtje beneden gezeten. Pfff wat een hoofdpijn! Kon er niet meer om liggen. Irritant!
    Mijn kaakpijn is wat gezakt, het zit nu vooral in mijn voorhoofd. Hopelijk ebt dat ook snel weg en ben ik straks weer haantje de voorste! :D:p
    Vandaag gaan we Maud's kamer afmaken. Manlief heeft papadag en ik zit nog in de ziektewet. Niet dat ik zoveel kan doen natuurlijk maar het scheelt al dat ik bij Maud kan zijn terwijl hij de plinten eraan boort. Dan samen de schilderijen e.d. ophangen, bedje over en dan kan ze erin. Weet niet of we het voor het dutje halen, anders slaapt ze er vanavond voor het eerst. :D
     
  17. Chikai

    Chikai Fanatiek lid

    Dec 28, 2009
    3,265
    0
    0
    juf!
    Noord-Brabant
    Knijn; dat bedoelt Maud nou te zeggen :D "mam, ik wil een trampoline" Alleen dat woord is nog zo moeilijk, daarom springt ze maar op jou :) Suces met het afmaken van de kamer! Vindt Maud het leuk, of heeft ze het nog niet zo door?

    Paloe; nee, dat is inderdaad wel vreemd, ineens anders na 13 jaar.... Spannend... wachten duurt lang he....
     
  18. Chikai

    Chikai Fanatiek lid

    Dec 28, 2009
    3,265
    0
    0
    juf!
    Noord-Brabant
    Nike en Kwebbel hoe waren trouwens de controles en bezoekje aan de vk? (5 en 7 juni volgens het lijstje toch?)
     
  19. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    @Chikai; Ooooohhh bedoeld ze dát?!?!?!?! Bedankt voor het verduidelijken ;)
    Ze vindt het wel erg leuk. Die kamer waar ze komt is ze altijd al graag, ze is er op haar gemak. Ook al toen het haar kamer nog niet eens zou worden. Nu ligt er al een week wat speelgoed van haar en de 'helpt' met klaarmaken, ik denk dat ze wel begrijpt dat het haar kamer is/word. Ze ligt nu te slapen in haar oude kamertje, vanmiddag gaan we verder zodat ze er vanavond in kan. Ze is er zelf ook wel aan toe geloof ik. Ze wil vaak die kamer in als ze naar bed moet. Grappig :)
     
  20. Zwollywood

    Zwollywood Bekend lid

    Dec 5, 2011
    659
    0
    0
    INCOGNITO IS BEVALLEN!! :D:D:D

    Ze is vanochtend bevallen van een meisje (duh) om 10:28 genaamd Aurelie! Ze weegt 2233 gram en het gaat heel goed met haar en dr mamma :)
     

Share This Page